Споделена история от Секс и интимност

До мъжете
Здравейте, на 16 съм, девствен съм и от скоро започнах да се замислям за сексуален живот, но имам късо гемче и ме е страх да не би да се скъса при полов акт или пък да стане нещо друго, та затове се обръщам към хората минали през моята възраст, да споделят и да кажат как са си разрешили проблема. Докато не е в еректориално състояние, без проблем си го оголвам, но като стане в ерекция, някъде до половината и след това ме боли и вжидам как гемчето се опъва... Четох, четох и видях че може чрез оперативна намеса да се премахне, но смятам че може и с всекидневни тренировки да го опъвам и след месеци да се разтегне, до толкова до колкото да не ме боли и да ми е спокойно..
Искернно се надявам админите да ми пуснат темата, защото от другаде не мога да взема съвет... срам ме е от наще да им кажа и затова чакам някой с компетентно мнение и съвет да каже какво да правя.. поздрави!

Коментари

1.   При птрвият акт, ще се скъса да. Ще боли 1 (2 макс) и отначалото, ще тече кръв ( А и двамата помислихме, че е от нея)

2.   При птрвият акт, ще се скъса да. Ще боли 1 (2 макс) и отначалото, ще тече кръв ( А и двамата помислихме, че е от нея)

3.   На твоите години имах същия проблем. Докато се къпиш пробвай да го оголиш, когато си в ерекция, ако не стане (колкото и гадно да звучи) пробвай със слюнка. Аз винаги по време на мастурбация използвах слюнка и сега нямам този проблем.

4.   Женско съм ама ще пиша.
Значи писнаха ми теми от типа "малък ми е". Е, колко да ти е малък ве?!? От 10 санта, че и нагоре е супер и няма какво да се оплакваш. Ти какво искаш някакъв 30-сантиметров змей ли?!? Наистина ми писна, плюс това ти си само на 16, още има да растеж и да се развиваш ехеее.
Като ти е кеф си парви секс и хич да не ти дреме. Никоя няма да те отблъсне защото к*ра ти е малък, никой няма да ти го мери с линийка, освен теб.

5.   Опъвай го лека по-лека и ще се разтегне. И аз бях така...

6.   Не се притеснявай, ще се разкъса. Ако не при първият, при следващите актове-кръв протича от разкъсването. Колко кръв:зависи от това колко е закрита главичката, но не е с литри, колкото от рана. Предупреждаваш партньорката да не се стресира, изпираш чаршафа и готово! При разкъсването боли, ама е търпимо-още повече в този момент заниманието е приятно. Ако не е голям проблема, може и на ръка да стане, но по време на секс със сигурност ще стане. Особено ако е по тесничка, както беше при мен.
Номер 4, че си женско си личи отдалеч:) Въобще не става дума за размер! Ти мъжки полов член отблизо виждала ли си? Най-вероятно те е гнус, както повечето/кво да му гледам на пикалото му/. Мюсулманите какво режат? Образовай се поне малко в тая област. Интернет имаш... Боже, Боже, че и акъл раздава... И на "ве" се обръща... Всичко знаят те, ве...

7.   Не плашете момчето,това не бива да се къса,както са казали по горе постепенно ще се оправи,опъвай леко докъдето може и ще дойде момент когато ще можеш да го оголваш напълно без да те опъва.И още нещо по време на секс влагалището на жената отделя секрет който е хлъзгав и няма как да се скъса.

8.   От автора - благодаря за съветите, но аз мисля да го правя с презерватив и не знам при полов акт дали ще се скъса.. все пак ще се пазя, не мисля още от първите пъти да почна на голо, та да ли ще се разкъса с презерватив?
До коментар Н4, никъде не съм казал колко ми е голям и да избивам някакъв комплекс тука.. търся съвет от хора минали през моя етап на развитие..

9.   Виж какво приятел, ако можеше да си го опъваш и да ти се удължава, всички щяхме да правим така. Няма да кажеш на майка си и баща си какъв проблем имаш с пениса си. Ще отидеш и ще кажеш направо на лекаря си. Той ще ти каже къде да отидеш и какво да правиш. Майка ти даже няма да разбере, че си минал през операция. Ти си на 16. За какво са ти родителите ти. Отивай направо при личния лекар. Ще видиш колко бързо ще си решиш проблема. С разтягане не става. =]

10.   Вие луди сте да предлагате на момчето да се разкъсва при първия път? Някой прави ли си сметка, че това може да му е първата любов и да я загуби заради елементарен проблем? Или пък ако попадне на някоя глупачка - да го разнесе из цялата му общност и да го превърне в предмет на подигравки?
Виж сега, това състояние се нарича фимоза и е съвсем дребен проблем. Пробвай при еректирало състояние малко по малко да забелиш кожичката. Ако не се получава, иди при хирург, интервенцията е съвсем лека, не е пълно обрязване като при мюсулманите, резак няма да станеш. Не гемчето е късо, то въобще не му е нужно да е дълго, а е стеснен края на кожата. И пак - проблемът е съвсем незначителен, не се психирай, чичо доктор ще го оправи за секунда.

11.   И аз бях така до 12-13 години и споделих с бащица. Той ме заведе в поликлиниката и докторът за секунда цепна нещичко с някакъв странен инструмент (да те успокоя, че нищо не ми е рязал, просто го цепна). После ме боля 3-4 дена, но аз 2 седмици не смеех да пипам там. След това полека-лека взех да забелвам, да оголвам и сега нямам никакъв проблем! Да знаеш как стрелям момите само - от мисионерската, като го извадя, чак косите им опръсквам!

12.   От автора- не знам за каква фимоза говорите, но аз съм казал какво е, просто като го заголя при ерекция ме боли не много но се търпи, притеснява ме факта, че като почна да правя секс, че ще се опъне още повече и ще заболи... но не мисля че съм за обрязване или други оперативни намеси, както казаха първите 3, 4 човека, ще го тренирам всеки ден като го разтягам малко по малко и се надявам да си се разтегне...

13.   И аз бях така, не чакай само да се скъса. Отивай да те оперират, бързо и лесно става!

14.   Аз като дете знаех, че не ми е нормално положението и на мен в 7 ми 8 ми клас и си го скъсах сам, но беше голям екшън. С нож си го рязах, като е отпуснат леко по-леко, не ме болеше в никакъв случай и сега виждам, че имам леко белегче, но е минимално от нож и т.н., помня, че дополовината ми се заголваше и аз си го рязах за да се заголва докрай. Към днешен момент се заголва до край. По принцип и преди главичката ми беше почти на вънка, като е отпуснат, имам малко кожа, но още по-зле беше, като самата тази кожа е захваната до половината отстрани на главичката и не може да се заголи докрай, мислех си, че никога и няма да ми порасне. В интерес на истината имаше нещо такова, имах доста малка пишка по онова време и си спомням, че когато се опитах да бъда с жена за пръв път ми беше 13 см, но пак ставаше, ама като си гледал порно естествено да се комплексираш и депресираш, още повече, че опитах и с най-грозната и дебела жена в света, оттогава с момиче над 50 кг не съм бил и няколко години бях в шок и не исках да правя секс, сега правех някакви упражнения, отделно че я нямам и тая кожа и порасна с 2,3 - 2,5 до 3 см, не мога да го измеря добре и се чувствам по-добре, по-уверен и прочие, но не всичко е размери и т.н.