Споделена история от Секс и интимност

Желаем да разнообразим
Ще споделя тук едно желание, или по-скоро фантазия наедно средностатистическо семейство като нас. Заедно сме от 18 год, и не съм тук да се оплакваме от рутината в спалнята си. Напротив доста екперемнетрищи сме там .Сега естествено очкавате да има "но". Да има такова - и то е , че сме готови да минем на едно следващо ниво. Предполагаме се досещате ,че това е въпросът ни за трети човек в спалнята. Не очакваме упреци или твърдения от сорта-"Ако двама се обичат дотатъчно нямат нужда от трети!" Споделяме само като факт, че не сме си изневерявали до сега-не поради липса на възможности-а точно защото се обичаме. Вметваме и още , че писмото пишем заедно .

Въпросът ми е към хора които са с опит или положение като нашето. Само от такива хора искаме съвети и мнения. Водени сме от мотива ,че можем да си дадем още и то когато сме заедно. Решили сме ,че третия човек евентуално ще е жена. Е това е накратко. Сега сте вие.

Коментари

1.   Луди сте..

2.   То се знае - първо ще бъде жена. После госпожата-съпруга ще извие ръцете на съпруга си за втори мъж в спалнята и той няма да може да откаже, защото вече е имало втора жена в спалнята. А, после вариантите са много. Може втората жена да пасне повече на съпруга, или вторият мъж да пасне повече на госпожа съпругата.

Както и да се развие ситуацията в крайна сметка ще се стигне до един и същ резултат, тоест, разпадане на 18-годишното семейство, при което и двамата, вече бивши, съпрузи ще си скубят косите и ще съжаляват за глупавите действия, с които са унищожили дългогодишен, 18-годишен, брак. Ще си остареят отделно, като пълни несретници, и нещастни ще си отидат от този свят, проклинайки деня, в който са допуснали трети човек в спалнята.А историята им ще е класически пример на провален живот

3.   Вие не сте вред!!!

4.   Така няма да се разнообразите - така ще се саморазрушите. Не намесвайте трети в най - интимните ви взаимоотношения - Това не е Нормално, това води след себе си куп нежелани последствия. Така е.
Сит 26

5.   Явно сте го решили, сайтове за подобни връзки бол, а и подобни истории.

6.   Деба откачените хора. Абе май верно ще повярвам, че сме станали експерименти на шибани лунатици, които си правят каквото искат с нас.

7.   Само да попитам сайта да не би да се прекръстил на "Сподели -да те осъдим и оплюем" Хората от писмото просто искаха мнение от хора с опит в това отоншение. И явно са наясно с чуствата си и желанията които имат. Веднага им лепнаха етикети и скрити помисли за "извиване на ръце".

Не съм превърженик на разкрепостения секс ,но всеки има право да прави това ,което иска. А и факта ,че споделят явно имат своите притеснения. Нали не си мислите ,че са го решили днес и пишат писмо. Обърнете внимание натова , което пише с червени букви над полето за коментари-" Бъди полезен на другите с коментара си!"

8.   А защо не пробвате с друго семейство, което е на вашия етап в развитието? Казва се swing и се практикува често на запад. Но наистина трябва да сте много напред - и вие, и вашите партньори, за да не се случат нещата, описани от 2.

До 2 - не толкова негативно. де! Мислите се материализират! Звучи като: Сега ще излезеш навън за да вдъхнеш пролетните ухания, но ще се подхлъзнеш, ще залитнеш и в същото време ще те блъсне кола. Ще попаднеш в болницата с множество счупвания, някои от които ще гангренясат. Ще останеш инвалид за цял живот и ще проклинаш мига, в който си решил да излезеш и да подишаш пролетен въздух!

9.   Да, може би сте прави. Лошото става, когато има трети, но единият от вас не знае.

10.   Искам да изкажа поздравления на тези двама души, защото решението за подобна стъпка, ми говори за нещо много важно, а именно - огромно доверие между двамата съпрузи. Доверие на друго ниво, което се постига с дългогодишна връзка, базирана на любов, разбирателство и най-вече приятелство. Щом съществува тази основа, не би следвало да има трагична развръзка. :)

11.   Те не са "вред" какво? В ред сте. И не сте луди, тъй като изпитвате някакви човешки потребности, които споделяте. Нищо човешко не трябва да ни е чуждо, така че давайте смело. Успех в избора на точния трети човек!

12.   В голяма грешка сте, ако мислите, че това ще е само едно мимолетно сексуално преживяване. Това е изпитание за връзката ви, това е отношение между вас двамата с трети човек, на когото трябва да се доверите. Последствията може да са непредвидими. Помислете си дали удоволствието си заслужава цената, която може да се наложи да платите.
И на мен ми е минавала такава фантазия през главата, споделяла съм я със съпруга си, но като помислихме и поговорихме, единодушно решихме, че това което можем да загубим е много повече от това, което бихме спечелили.

13.   Ee, тук наистина е пълно със задръстени моралисти:)
Аз самият не бих могъл да го направя с моята съпруга, но щом хората са освободени защо да не опитат? Ревността си е чиста проба егоизъм и накърнено чувство за собственост!

14.   Що да не са наред, може би в някой сайт за swing двойки трябва да пишете, тъй като тук явно хората са ревниви турци и не разбират за какво им говорите...

Поздрави и успех!

15.   Ами добре, давайте, но знайте, че резултатът 99% ще е посоченият от номер 2.
Познавам точно 2 такива семейства, чието щастие бе подчинено и разрушено именно от половия им нагон.

16.   От авторите - благодарим на всички до тук ! И на тези които ни посъветваха и на тези които са против подобни експерименти. Искам само да ви кажа ,че 80 процента от приятелските ни семейни двойки си изневряват и то без грам притеснение -това ли е вашата "нормалност"? Не мисля въпреки всичко, че в 21 век сексът е изневяра ,но що съпруги са ревали на рамото ми , че са влюбени в поредния външен. Не е ли това по-голямата изневяра да заспиваш до някой с мисълта за друг човек? Да не споменавам пък и деца си донасят някой мачовци.

Не искам да пропагандираме ,просто беше любопитно да разберем масовото мнение по въпроса. А за да веземем подобно решение не бихме разчитали само на това , тук да ни аплодирате за да се надъхаме допълнително. Отново благодаря на всички и пак повтарям нека хора с подобен опит споделят . Мога само да ви пожелая отношения като нашите и доверие въпреки 18-години.

17.   № 12 съм. Връзката ми е 25 годишна, та съм наясно как се чувствате. Имам щастлив брак, без изневери.
Нека ви попитам нещо, ако може. Какво очаквате от секса с другата жена? Какъв ще е източника на страстта? За да се получи, трябва да има привличане или поне симпатия. Къде е удоволствието да чукате някаква непозната жена???

И още нещо - наше приятелско семейство бяха решили да експериментират като вас. Бяха убедени, че го искат, че няма да има проблем. Намериха си друга жена, но съпругът се отказал в последния момент. Казал: "Не мога да го направя. Ами ако ми хареса? И после искам пак? Ако после сексът с теб (жена му) не ми е достатъчен?" Мацката, която били избрали, не се изненадала. И друг път й се случвало да се развалят нещата.
Каквото и да стане, пожелавам ви да е най-доброто за вас.

18.   Здравейте! Аз съм номер 2 и искам да кажа само още 2-3 изречения: Когато имаме любов, семейство и спокойствие, винаги мислим, че са малко и недостатъчни по количество. Тогава почваме да се оглеждаме за трети, страничен човек. Но, когато изгубим това, което имаме, тогава виждаме, колко много губим, тогава виждаме, че сме изгубили всичко. И ни става страшно, но е вече късно.
Поздрав на всички,особено на разумните:)))))))))))))

19.   До всички млади души: сексът не е само плътско удоволствие и търкане на два епидермиса, той е и енергообмен на ментално ниво, той е и отваряне на съзнанието... Нормално е когато двама души си смесват енергиите от 18 години, вече да се чувстват като един (между тях вече няма енергообмен, така както няма топлообмен между две тела с еднаква температура) и да търсят трети, за да внесе свежест в уравнението.

Участвал съм в ритуален секс (тантра) и трябва да ви кажа 2 неща: до едно ниво има въпиющо значение с кого правиш секса (заради енергията на конкретния партньор), от тази точка нататък обаче осъзнаваш, че сексът е само средство за постигане на измененото състояние на съзнанието и почти няма значение с кого го практикуваш. Накрая разбираш и че нямаш нужда от секс изобщо, а той е само един от многото пътища по които можеш да подходиш, за да постигнеш висшата цел.

До това ниво обаче се стига бавно и трудно (може би не в един живот), а за да се стигне въобще трябва да се практикува МНОГО и с различни партньори (за щастие цикълът смърт-прераждане освобождава оплелите се от моногамията). Развитието се осъществява за сметка на изчерпване на възможностите, а не чрез табута, догми и възбрани.

Дерзайте и успех!

20.   До 18 (2): Така е само от твоята гледна точка, от твоето ниво на развитие. Прав(а) си за себе си, но недей да се опитваш да ни убеждаваш в това. Разбери, че има още много гледни точки, и още много нива на развитие, като изобщо не е задължително те да са ПОД твоето.

Всички които се опитват да насаждат страх и да "сплашват" авторите със страхотии - вземете се в ръце! Страха и липсата на експериментиране, породена от него, ЗБАВЯ И СПИРА РАЗВИТИЕТО! Вашето собствено - не тяхното (на авторите)!

21.   Със мен и съпругата ми се случи подобно нещо, което съм споделил на друго място тук. Част от присъстващите в сайта ни оплюха, други се възхиха от смелостта ни да осъществяваме желанията си и ни поздравиха. Един от противниците на това, което правим предложи след време да пиша отново и да кажа какво се е случило с нас, бидейки сигурен, че като хора извършили нещо непозволено (неморално, гадно и т. н.) ние ще сме вече нещастни, разделени и какво ли още не, което ще е справедливото наказание за стореното от нас.

Ще си позволя да използвам споделеното от вас желание да разнообразите интимния си живот, за да кажа какво е положението при нашето семейство. Едновременно с това ще отговоря и на въпроса Ви.

Връзката ни е по-кратка от вашата, но и ние не сме си изневерявали откакто сме заедно. Използвам "НЕ СМЕ", защото и двамата не смятаме, че трети човек в леглото ни когато и двамата сме там е изневяра.

Смело мога да заявя , че след като разнообразихме интимния си живот връзката ни не само не се разпадна, а дори напротив - стана по-силна. Продължаваме да се обичаме, уважаваме и да държим един на друг колкото и невероятно да се струва това на хората, които не одобряват подобен род отношения.

Ще си опзволя да Ви дам следния съвет. Ако искате всичко да е ОК предварително се настройте за следното:
1. Това е само секс.
2. Честотата на този вид секс задължително е по-малка от този, който правите само двамата.
3. Ако усетите, че нарушавате 1 и/или 2 прекратете за известно време или сменете третия/третата.

Разбира се към тези трете могат да се добавят и някои други правила, но тези са абсолютно задължителни, за да запазите отношенията си, които споделяте, че са пракрасни. Желая Ви успех.

22.   По принцип ще се съглася с № 2, но ще направя и едно допълнение. За да има любов, семейство и спокойствие ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да има секс. С течение на времето много фактори започват да влияят негативно върху него. За да продължи да съществува трябва да осигурим подкрепата на други фактори, които да действат положително върху секса. Един от най-силните е разнообразието - както казват хората, разнообразието е майка на постоянството във всяка област (включително и в секса). От тук да изведем някаква формула за онагледяване на всичко това:
Любов, семейство и спокойствие - Х (хармония).
Секс - С.
Разнообразие - Р.
Разбирателство, уважение, коректност и др. - Д
Следователно формулата би изглеждала така:
Х=Д х (С + Р)

Следовотелно ако искаме да увеличим стойността от лявата страна на формулата (Х) трябва да увеличим стойностите от дясната й страна. Стойностите на Д варират постоянно или в най-добрия случай се увеличават бавно докато се превърнат в константа. Тези на секса - също, като тенденцията дори е към намаляване с течение на времето. Стойностите на С зависят единствено от фантазията на хората и готовността им да нарушават граници. Следователно в С се крие разковничето за успешното увеличаване на Х.
След като вече имате формулата от вас зависи дали и как ще я използвате! Успех!

23.   Авторите -благодаря (жената естествено пише отговорите)на №19,20,21,20 -невероятно обмислени и формулирани коментари. Не защото не нападате, а за това ,че имате своето обосновано мнение-дори и собствен опит. Теорийте от сорта-"едни познати" -може би са достоверни и имат своята поука, но ние излишно упоменахме ,че търсим така да се каже "мнение от първа ръка". Очакваме още реакций по повод писмото ни.

24.   А ние очакваме развръзката.

25.   По добре така от колкото да почнете да си изневерявате за разноубразие,а така поне човека ви е пред очите и си правите кефа,евала!

26.   До №24 -задължително все пак ще сте си я заслужили след съветите. До там да стигнем.

27.   Мисля,че няма нищо лошо в това.Ние със съпругата ми също сме мислили за това.За сега обаче искаме да намерим друго семейство и да се любим без да си сменяме партньорите.Просто едни пред друг.Но няма лошо да направите,каквото ви е иска. probvam@abv.bg

28.   До №27 как преценихте,че точно това е само ,което искате. Не бихте ли се притеснили повече? Смелост ли ви ли липсва все още ? От кога сте заедно? Да много въпорси задавам-автора съм- но са важни според мен. Имейла ,който е оставен до нас конкретно ли е?

30.   ОМГ! "Сексът не бил изневяра"...Предпочитам да бъда наречена консервативна, отколкото да се съглася с това! Къде отиде отдадеността на един човек и идеята, че секса е начин да изразиш любовта си към ЕДИН !!!Къде отиде идеята, че сексът е нещо, което споделяш с ЕДИН човек, нещо, което е възвишено и красиво и същевременно страстно и необуздано...Нещо, което свързва двама души в ЕДНО ЦЯЛО!....Цялата почервенявам като ми кажат, че може тройка и любов!Бе вие...лелеле...ОБИЧАТЕ СЕ?! ХА! Ако беше така, щяхте да сте отдадени само един на друг...

Ама къде съм тръгнала и аз да обяснявам, на хора, които ще прочетат този коментар като някой пореден и въобще няма да се замислят... Поне мога да ви препоръчам ТАНТРА ...Това изкуство изисква много практика и определено е нещо много интересно... ноо става въпрос за двама души...все пак любовта=секса се споделят от двама..

31.   До № 30! Как реши, че съществува знак за равенство между любов и секс? Абсурд! Не само според мен, но и според цялата човешка история (проституция, бракове по сметка и каквото се сетиш още). Освен това там където са измислили тантрата, която така пламенно използваш като аргумент са измислили и КАМА СУТРА! А в нея има не една и две пози, в които участват повече от ДВАМА партньори. Ако желаеш може сама да се убедиш. Всъщност тук става въпрос за двете страни на една и съща монета. Днес дори съвременнаат сексология препоръчва РАЗНООБРАЗИЕТО за възстановяване на желанието за секс (или за удължаването и при по-възрастни хора) . А разнообразието е различно за всеки.

Тези неща още древните са ги знаели, но инфармацията за тях се е загубила в тъмните (средните) векове, когато и светската и църковната власт са имали за цел да възпитават у всеки човек АБСОЛЮТНО ПОДЧИНЕНИЕ. От тук идва и табуто за повече от един партньор, (не че някой го е спазвал някога!) както и много други забрани, които с течение на времето постепенно отпадат като безмислени.
Дано не съм досадил, но тук става дума за ЕДНА МОНЕТА и ДВЕЕТ Й ЛИЦА! Зависи как ще я погледнеш или как ще падне.

32.   Мисля, че човек може без проблем да бъде отдаден само на един. Но това се среща рядко, просто защото някой въобще не намират този човек. Но когато го намериш, вие ще откриете ваши начини да разнообразявате и да поддържате жива любовта, да сте си ненаситни. Тук не става въпрос за консервативност или за "ново мислене" става въпрос за.. най-чиста любов.
Казвам го именно от личен опит.

Отдадена съм на един, но макар и след толкова време искам само и единствено него! Естествено всеки има различни нужди... Ако искате секс - правете дори и оргия, но ако искате правене на любов - вие сте си напълно достатъчни. Имам мъничко скрит апел към авторите: Потърсете тръпката между вас двамата. Защото "сливането" не става от три, а от две тела...

33.   Много интересни неща са написани :). Ако искате това нещо да е нормално, елате в Скандинавия.Тук толкова хората са свободни, просто за нас е недопустимо. Ще намерите всичко, за което сте сънували. Обаче, според мен,това не може да е нормално. Все пак ние сме балканци. Съвсем различен менталитет. Само ще си развалите живота. След жената ще следва мъж, семейство...и раздяла. Но живота е ваш, вие решавате.

34.   Много съвети тук, но все на странични хора. А аз съм от позицията на "третия". Жена съм и участвах преди време в тройка с едно семейство като вашето. Трябва да ви кажа, че на всички ни беше забавно, интересно и любопитно. И на всички ни беше за първи път. За мен остана единствен, за тях не знам. Но със сигурност мога да кажа, че това бяха добре възпитани, ителегентни и освободени хора. Мисля, че на никого от нас не остана някаква гузна съвест в съзнанието. Направихме го просто за новото и за удоволствието. Те продължават да са си семейство, виждаме се понякога, но отношенията ни са само приятелски. Не мислете, че съм някоя разгонена кучка, напротив, водя нормален,стойностен живот и не смятам, че с тази случка съм се променила. Желая на всички много късмет!

35.   Номер 14 е прав/а .. жалко, че тук няма такива места, за такива хора ... а устаналите неграмотни и необразовани коментатори по темата следващия път, когато някой ги помоли да мълчат, ако нямат какво да кажат.. да го направят не е трудно да щракнете назад или искате да ви обясня къде се намира? ... старомодни правежи..

36.   Не ги слушайте, а го направете ще се изкефите максимално. Оставете моралистите нека да ходят в манастир. Какво си мислите, че на тях не им се иска ли не просто не им стиска.

37.   Ако вече не сте опитали бих ви посъветвал следното. Не тръгвайте с голямата кошница, защото винаги има възможност да не ви хареса, след като опитате. Трябва да сте наясно какво ще правите след това. А иначе се присъединявам към съветите на хората с опит в тази област, които са коментирали темата. Със съпруга ми имаме подобен опит, но с първото семейство, с което опитахме нищо не се получи. След втория опит те се отказаха и решиха, че предпочитат тази работа да я вършат само двамата. Известно време отношенията им бяха обтегнати, но в края на крайщата се оправиха, което е по-важното в техния случай. Ние със съпругът ми продължихме и спокойно мога да кажа, че на два, три месеца подобно изживяване действа доста освежаващо. Всичко зависи от вас. Успех
Ж 34 М 39

38.   Приятелско семейство от две години ни навиваше да го направим заедно. Със съпруга ми все се дърпахме, докато накрая, донякъде и под въздействието на алкохола, се престрашихме и го направихме. Два дни се споглеждахме малко гузно, но при следващата покана въобще не се колебахме. Приехме веднага. Установихме, че и на двамата ни е хубаво и за близо половин година сме правили точно пет пъти групов секс. Ще призная, че с нетърпение очакваме тези събирания. Много е различно и всеки път много се възбуждаме. Ако сте решили - не се колебайте! Опитайте! Мисля, че няма да съжалявате :) Пожелавам ви много приятни мигове с новото преживяване.
Лили 31 Петър 34

39.   И ние сме на този етап и желаем да добавим втори мъж в леглото ни а ако се получи може и повече от един, така че давайте смело!

41.   Абе хора с двама мъже не е нищо особено. с удоволствие ще пробвам с втора жена, но не и с моят мъж. с него само двамата.

42.   Да и с втора жена би било хубаво. Важното е двамата много да го искате и изживеете.

43.   Гледам и не вярвам на очите си народа се побърка тотално.

44.   Вече сме в 21-ви век и тройките са нещо съвсем нормално. С моя мъж бяхме женени 10 години когато решихме да разнообразим сексуалния си живот като поканим 3-ти човек. Мъжът с когото правихме тройката имаше опит в груповите изпълнения което беше много важно. Странното е, че мъжа ми е безкрайно ревнив а обича да ме дели в леглото с друг мъж. Съвет щом сте готови за тази крачка намерете си опитен партньор който знае какво и как да го прави. Ние сбъднахме доста наши фантазии включително и двойното проникване така че желая ви успех

45.   Мисля, че тук мъжът е егоист : "Решили сме, че третият човек ще е жена"! Или жена ти се съгласява само за да не те обиди, или се притеснява да ти каже, че и тя иска чужд мъж! Но помни, ако го направите с друга жена, твоята ще се чука с друг зад гърба ти, едва ли е толкова глупава да се примири, че ти ще си разнообразяваш секса, а тя не! Дори и бисексуална да е, мисля, че щом и е готино да прави секс с теб, защо да не й е готино и с друг мъж, а непременно трябва да е жена? ! Не е ли най-хубаво да го направите със семейство, и ти да си доволен и тя, а пък аки иска да опита и с жена, може отвреме на време да го правят двете жени, докато вие двамата мъже си пиете кафето и ги наблюдавате!