Споделена история от Секс и интимност

Сексуална ли съм?
Приятелят ми смята, че само по- тъмните и космати жени са сексуални. Аз съм кестенява и имам нежно окосмяване- като мъх. Днес ми каза че вероятно не съм много сексуална по принцип, но с него съм -поради силното ми привличане към него. Това ме накара да се замисля дали е прав?

Коментари

1.   Tова са пълни глупости. вероятно е умрял от ревност, защото му харесва с теб и поради това е искал да се подсигури че ти изпитваш това само с него. така мисля.

2.   Приятелят ти, е глупак! Много му здраве. Може да му го кажеш на чистосърдечно...

3.   Да съгласен съм напълно с номер 2.

4.   Приятеля ти сто процента е някой деградирал селянин, без да се обиждаш, доста е глупав, прост...

5.   Защо не му предложиш да те остави да експериментираш с някой друг, за да видите дали е прав? Сигурна съм, че изведнъж ще те види в съвсем друга, по-сексуална светлина :))))) Не ми го побира ума...с някой си и в същото време сякаш се оплакваш и недоволстваш от това, което представлява този човек. Това е реакция на комплексари и слабохарактерни мекотели.

6.   Тоя е голям селянин. Няма никаква връзка сексуалността на една жена със окосмяването и. Вероятно някой му пълни главата с глупости.

7.   Приятелят ти е пълен балък,такива като него .... много ... :)
Тегли му една майна и си живей живота.

8.   Ами иди си купи от магазина боя ! след това отиди до психиатрията нещо не си добре май :)

9.   Що го нападате момичето бе, аз пък съм руса и моя ми ги говори такива. Ама като му казах че ще пробвам с друг за да го питам той как мисли, всичко си дойде на място. Можеш да пробваш.Мисля че го е страх да не го зарежеш. нещо такова....

10.   Добре де, дайте определение на това "Що е то сексуална жена"?Тази на която и се иска минимум три пъти в седмицата ли?

11.   Номер 10 е прав (-а)! Аз мисля, че удолетворявам мъжа си. Мисля, че ще ми каже, ако не е така. Правим орален, вагинален и анален секс. Спим горе-долу през вечер. Имаме 3-4 вибратора и мноооого секси бельо. Харесва ни да сме си заедно. Кой ти гледа окосмяване, цвят и тем подобни. Ако е недоволен от теб - прав му път. Стига си се тормозила за глупости.

12.   Да не звуча като чичко доктор... но има някаква истина в 'сексуалността' на жената и цвета на косата. НО! разликата не е в това че руси/брюнетки/червенокоски са по сексуални, а че някой се смятат за по плодородни (не винаги обаче)
доказано е ЕСТЕСТВЕНО русата коса е признак на високи нива на естроген в женския организъм. тези завишени нива повишават отделянето на феромони които провличат мъжете. а всеки се сеща какво следва след като мъж си напълни носа с уханието на женската - ракета 'Топол'. В този ред на мисли, разбира се, не пренебргвам представителките на другите цветови гами, дори аз лично предпочитам брюнетки...
а за твоя обожател -> кажи му да си хване някоя от калибъра на Чубака или кавказката кафява мечка на тях да им се диви на сексуалността :D

13.   ДО № 11, ДДААААА ,НАИСТИНА Е ДОКАЗАНО , ЧЕ ТЪМНИТЕ , ОКОСМЕНИ ЖЕНИ СА ПО СТРАСТНИ,И АЗ СЪМ ОТ ТЯХ , РУСИТЕ , НЕ СЕ ОБИЖДАЙТЕ , НО Е ФАКТ !!!А, ТОВА С ВИБРАТОРИТЕ И НИЕ ГО ПРАВИМ , НО, МНОГО РЯДКО ,АКО ЧАКАМЕ ВИБРАТОРА ДА НИ ВЪЗБУДИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ, И БАБА ГО ЗНАЕ , НЕ ГОВОРИМ ЗА ВЪЗБУДА С ВИБРАТОРИ , А ЗА СТРАСТНА НАТУРА.
ВИБРАТОРА Е ИГРАЧКА ЗА ВЪЗРАСТНИ , А НЕ ПОВОД ЗА ВЪЗБУДА .
МОЯТ МЪЖ КАТО МЕ ВИДИ ГОЛА............... , ЗА НИКАКВИ ИГРАЧКИ НЕ СЕ СЕЩА , ЧЕ ТО НЕГОВОТО ......СИ Е ГОЛЯМА ИГРАЧКА.