Споделена история от Секс и интимност

Не мога да свършвам!
Имам проблем и то доколкото мога да преценя донякъде сериозен. Каквото и да си говорим - секса е важен в една връзка. Имам сериозен приятел от година и половина. Да - правим секс, но аз просто немога да свърша. Обсъждала съм го с него и то е ясно, че и той иска да свърша, но... Нямам никакви ама абсолютно никакви задръжки - пробвала съм всичко. Чела съм подобни теми и коментари и обикновено отговора или съвета е - "Зарежи го тоя - намери си някой по опитен" Но не мога да го зарежа - обичам го. Вече незнам има ли нещо, което да не съм пробвала имам чувството, че съм прочела всичко за G- точката и Всяка ама наистина всяка "Кама сутра". Егоист ли съм че си искам моето - един оргазъм - не мисля... Не мога да разбера какво трябва да направя.

Моля ви - помогнете ми!!!

Коментари

51-61 от 61

53.   Ами аз преди имах този проблем с моя приятел и да ви призная.. всичко е в главата на жената.. ако не се отпуснеш няма да стане просто.. принципно не се харесвах преди и затова нещо ме спираше да свршвам. Сега отслабнах и всеки път секса е уникален и свършвамм по 1-2 което е добре като се има впредвид преди как беше.. момичета просто трябва да се отпуснете да си мислите възбуждащи неща да се галите клиторно. тези неща адски много допринасят според мен.. аз поне така се научих да свършвам :)

55.   Жена на 38 съм. Водя полов живот от 16-се годишна. Но още от дете открих без да искам удовлоствието, което носи докосването на клитора. Тогава свършвах фантазирайки си за учителя ми по музика... :)))
Едва на 30 се научих и отпуснах да свършвам от мъж-и то само от клиторна стимулация-галене, или орална любов.
Оргазъм по време на секс не съм изпитвала, въпреки не малкия си сексуален опит. И аз като други жени съм лъгала партнъори, че свършвам от сек, за да ги успокоя. Но в един момен разбрах, че това е голяма грешка.
И имах смелстта да покажа на мъжа какво ми е потребно, за да получа оргазъм.
Момичета, бъдете смели и изразявайте себе си!

57.   интересна тема, аз търсех събсем различен тип информация и как гугъл ми изкара и това на първа страница не знам! :р но изчетох темата - по принцип женското тяло не е програмирано да свършваме само чрез клиторна стимулация - можем и без нея само от вагинална или от вагинална и анална или и от трите, но идеята ми е, че ако не можете да свършвате само от вагинален секс без орална и без клиторна стимулация, значи или ви трябва повече време, или различна поза или друг партньор.

58.   И аз като 57 попаднах случайно тук, но с интерес прочетох всичко. Имам същия проблем, но пък по френския начин става работата :)

59.   а аз мога да свърша единствено сама и до сега съм получавала само клиторен оргазъм на 21 години съм и имам приятел от 2 години секса е супер но просто не свършвам

60.   Написах " не мога ", защото търсех един клип и на какво попаднах - коментари с жени, които не можели да свършат :Д Еми момичета купете си dildo - мушкай, ръчкай и ще свършиш. :Д

61.   здравейте,

и аз свършвам много трудно.
Но за моя огромна радост вече свършвам и по 2-3 пъти.
Не бях пробвала анален секс, но си е супер гот.
Включих ме го в програмата вече, защото откакто ми го вкарва в дупето свършвам много лесно.
Ето ви една наш секс маратон:
1)облизваме много добре така, че да се подмокря много хубаво, през това време му правя свирки. Поза 69.
2)преди да свърши първия път си го вади и почва да го търка в моя клитор и така свършваме по един път и двамата.
3)след кратка почивка му правя една свирка и сме готови за втори път.
Втория път ми го вкарва леко в дупето и прави въртеливи движения така докато не свърши. Оставете го да свърши в дупето така и вашия и неговия огразъм са по- силни. Да ви кажа при анален секс свършвам за секунди и е по-траен оргазма ми.
4)след известно време почвам да си играя с пениса му с ръце и пак сме готови да продължим.
Този път е ред на влагалището. Вкарва го страстно и започваме. Обикновено го правим в поза задна прашка.
Когато го изкарва ме удря леко с пениса си по дупето и това възбужда много.
По някое време почва да редива ту в дупето ту във влагалището. После почва да го вкарва колкото може по-навътре в влагалището и така достигам и до 3-ти оргазъм и той си свършва пак вътре.
Тъй като съм достигнала толкова пъти до оргазъм четвъртия път го оставям да свърши където иска, обикновено е или в дупето или в устата. Като свършва в устата винаги го гълтам това помага и за вашия оргазъм така тялото свиква със спермата и оргазмът дори и да не можете лесно да свършите като свърши вътре и вие свършвате.
Ако ви харесва пробвайте.
А когато сме уморени лягаме един до друг аз почвам да си търкам клитора, той си бие чекий и преди да свърши само ми го допира до клитора и с няколко движения нагоре надолу и двама сме свършили и после си заспираме.

62.   Аз си мислех че съм единствената . .. В никакъв слупай няма да изоставя човекът до мен който ме обича толкова много само за да спя с още нвкой и да видя дали ще свърша , но си признавам ,че умирам вече да разбера какво е да свърша.
След всички мой неуспешни опити , превъзмогнах всичко и му казах , че не мога да свърша и неговият отговор беше "знам"..... Аз дори се притесних да не си помисли нещо че съм го излъгала в някой даден момент , но той ми каза че понякога когато не съм се отпуснала хубаео или нещо ме разсейва е нормално и аз реших че щом вече знае за това ще ми е по комфортно и ще успея , само че си останах с недеждите следващите 15 пъти , и тоцава той започна да се съмнява в себе си да се притесняса защото дава всичко от себе си само за да успея но пак не се получава . Странното е , че аз не мога по никой от избрлените начини да свърша и вече започнах да се отказвам и да правя секс толкова колкотл да не го лишавам него лт това и защотл за млмента ми е добре на мен но когато сд сетя че крайният рдзултат при него ще бъде едкн а при мен друг някакси и това желание изчезва ...............................

63.   Здравейте, отново! Бях писала преди доста време... След дълга връзка с нов партньор и неумението да свършвам. Нещата се промениха - казах си каквото ми тежеше и всеки път свършвам, отделна тема е, че все по-рядко след раждането правим секс, но нещата се случват въпреки светкавичната скорост и монотонност! И аз вярвам, че всичко е в главата! Щом можете сами да се стимулирате и да свършите, значи не сте "осакатена"(аз така се чувствах, плачех тайно дори), значи трябва да споделите на любимите си мъже къде, колко и как да пипат, колко дълбоко и с каква честота да се движат. И моичкият беше много заблуден от симулантки"Аз колко жени съм свършил, теб не мога" Това ме бе довършило! Едва ли не ме обвиняваше, а то проблемът си бе в него... Така че, горе главата и краката :)))... Успех на всички...

64.   Недей да почваш тогава : D

65.   Здравей аз сам на 17 и имам същия проблем с гаджето ми сме заедно от 2 год някъде.. А той е толкова добър в секса изпитвам голямо удоволствие докато го правим, но не мога да свърсшам.. Понякога даже сме го правили близо 2часа, но явно зависи от възрастта както са казали в по горните коментари.. :)

51-61 от 61