Споделена история от Секс и интимност

Не мога да свършвам!
Имам проблем и то доколкото мога да преценя донякъде сериозен. Каквото и да си говорим - секса е важен в една връзка. Имам сериозен приятел от година и половина. Да - правим секс, но аз просто немога да свърша. Обсъждала съм го с него и то е ясно, че и той иска да свърша, но... Нямам никакви ама абсолютно никакви задръжки - пробвала съм всичко. Чела съм подобни теми и коментари и обикновено отговора или съвета е - "Зарежи го тоя - намери си някой по опитен" Но не мога да го зарежа - обичам го. Вече незнам има ли нещо, което да не съм пробвала имам чувството, че съм прочела всичко за G- точката и Всяка ама наистина всяка "Кама сутра". Егоист ли съм че си искам моето - един оргазъм - не мисля... Не мога да разбера какво трябва да направя.

Моля ви - помогнете ми!!!

Коментари

1-50 от 61

1.   Здравей. Моят съвет към теб е заедно с твоя приятел да се обърнете към сексолог може би тои ще може да ви помогне да се задоволите взаимно. А според мен и малко повече фантазия би свършила работа.Успех ти желая.:)

2.   Здравей!
Мисля си, че е важно да ни кажеш на колко години си. Аз например имах същия проблем до скоро - бях изпитвала само клиторни оргазми (забележи, че съм на 25:). И аз си мислех, че нещо не ми е наред, но с годините и с оформянето ми като жена всичко се оправи.
Та, ако тялото ти не е съзряло още, е нормално да не можеш да свършваш.
Сподели нещичко повече, че да можем да ти дадем адекватен съвет.

3.   Здравей, и аз като теб имам подобен проблем. С приятеля ми сме заедно от 2 години и мн си го обичам, но досега не съм свършвала никога при секс, пробвали сме какви ли не пози, но си мисля, че ми трябва повече време, а той издържа 15-20мин. Има и други начини да свършиш, аз поне за това не мога да се оплача, приятеля ми си пада по френската любов и това е единствения начин да ме накара да сварша, въпреки че пак ми трябва повечко време. Но пак е страхотно .Съвета ми е да пробваш и ти така, ако и така не можеш да свършиш може би имаш по-сериозен проблем. Колкото до оргазма няма значение как го получаваш дали от секс или от френска любов, не си струва да зарязваш приятеля си. Късмет.

4.   Аз с единия ми приятел не можах да свърша нито веднъж за 5 години! А със сегашния-почти всеки път, но той просто е страхотен и сякаш знае какво искам и без да го казвам. Не знам, акъл за такива работи не давам. Може би трябва да се обърнете към сексолог.

5.   Здравей,
аз мога да ти кажа, че съм имала две сериозни връзки- едната продължи 2 години, а другата 3, но не съм изпитвала оргазъм с тогавашните ми гаджета. Ако се е случвало е било рядко. Вече съм на 28г. и със сегашния ми приятел всеки път получавам оргазъм. Склонна съм да смятам, че уменията на мъжа са много важно нещо, а също така и сексуалната зрялост, т.е. дали тялото ти се е научило да изживява секса като удоволствие.

6.   Амии защо не пробвате със продукти от секс шоп - има много стимулатори.. или ддз

7.   5 е страшно права!!! Аз например до сега съм свършвала само с 1н човек даже с него имам чувството че...излитам хах

8.   Може би авантютизма и различните възбуждащи пози "разсейват". С моята приятелка редуваме "секс за шоуто" и "секс за оргазъм". При първия никога не може да свърши, защото смяната на позите буквално я разсейва. А при втория го правим само в мисионерска "бавно и славно". Помага когато си събереш краката и се "стесниш". (извинявай, ако ти говоря все познати неща, но все пак ми се ще да помогна)
За 3. : в един момент и аз не бях сигурен в продължителността на акта от моя страна и прибягнах до DUREX PERFORMA. Само за няколко пъти да не се излагам, но и след това вече издържам по-дълго ( явно ми помогнаха да се науча да се регулирам).

Мерси за търпението и най-важното: НЕ мислете непрекъснато за оргазма по време на секс- така никога няма да дойде; представете си , че искате да получите оргазъм, докато не знаете дали не сте оставили включена ютията оттатъка... Ефектът ще е същия ;)

9.   Това си е до възраст...не сме "узряли" явно за тея неща.. аз също свършвам само от френска ..но дай сега всички да се изредим при сексолога..
Поне според мен това е нещо преходно ....с времето и това ще изпитаме ..та нали за това човек е създаден ..да се учи докато е жив :)

10.   Секс е много хубаво нещо

11.   Не знам. С мъжа ми свърших два пъти за 15 години. Запомнящо се, нали? Със сегашния ми приятел-всеки път. Явно мъжът има значение.

12.   Здравейте на всички. Не мисля че имам богат опит с жени или секс, но мисля че и двамата се стремите към оргазма ти, според мен не трябва да е така отпоснете се! и фантазираите и не мислете кои кога свършва и дали свършва а мислете един за друг и се наслаждаваите на краиният резултат. Дано съм помогнал с нещо. Успех!

13.   Mисля че всеки е прав за себе си! Aз мисля че отвогора на номер 2 е верния!!! Но мисля че сама трябва да стигнеш до истината!!

14.   Приятеля ми е с 8 години по-голям от мен. Всеки път когато съм с него е нещо уникално. Преди това съм била и с други (по-малки) но не е същото. Искам да кажа че може би опита си казва думата.

15.   Между другото и аз не съм изпитвала само чрез секса а сам на 22 и не със малко сексуален опит, нямам задръжки и така нататък. но знам че не мога да свършвам по време на секс и винаги си казвам преди това на мъжа. Вчера за пръв път ми се случи след такова признание, представете си 32 годишен май да ми каже че това за пръв път му се случвало и едва ли не в мен е проблема. опитах се да му обясня че вероятно жените с които е бил (а знам със сигурност че не са малко), не може всички да са свършвали, все някои трябва да е симулирал, но той "бил сигурен, усещало се".

Сега като се поразрових, само 20 процента от жените свършват така всеки път. така че моля ви жени, спрете да се преструватe защото така си вредим сами на себе си и оставяме грешни очаквания и впечатления!

16.   Аз имам подобен проблем ... обаче и с френска не мога да свърша ... а когато съм сама няма проблем ... даже се чудя дали ми няма нещо...

17.   Оле и аз сам така.... имам си сериозен приятел, от 3години сме си заедно, по принцип прави уникално як секс.... имало е пъти, в които не сам знаела къде се намирам вече от кеф, но за съжаление - това не е било оргазъм.... Мисля си че проблемът е в мен и по-скоро в главата ми....

18.   френската любов му е майката!

19.   Божеее, а аз си мислех, че ми има нещо и така се щащардисах серозно! Ох дано с времето всичко да си дойде на мястото,защото много обичам моя приятел и не невероятно яко по време на секс, но няма свършване и реших ,че съм болен мозък:{{Тъжно е вече! Дайте съвет приятели!

20.   Аз искам да ви кажа че важна е комуникацията между вас тоест , ако се налага по време на секс да се казва по бавно по бързо може и самата поза да има значение дано съм помонал успех !!!

21.   Здравейте, моля за вашият съвет! Аз съм на 25год последните 4 пъти не мога да се отпусна и да свърша,притесняваме се с приятеля ми на какво може да се дължи това, ние сме заедно то 2г

22.   Здравейте, аз също имам чувството,че имам проблем...Не мога да си обясня защо не свършвам.. всеки път ми е хубаво когато правя секс с моя приятел ,но не мога да свърша ..отпускам се сменям позите и пак не се получава .. правила съм много неща но не се получава.. дали някога ще получа шибания оргазъм ..

23.   Явно проблема е доста разпространен. аз съм на 25 омъжена съм от 4 години и имам едно дете. но просто не ми се получава. съпруга ми е на 31 и явно проблема не е в липсата на сексуален опит от негово страна. някак си вече се примирявам че това никога няма да ми се случи.

24.   На 18 съм. Досега не съм изпитвала оргазъм с мъж (само когато съм сама) и вече си мисля че проблема е в мен. Опитвала съм какво ли не и с по-големи мъже, но не се получава. Дори отказвах на бившия ми приятел, защото не чувствах нищо. Самочувствието ми падна, защото имам приятелка, която постоянно ми разказва колко пъти е свършвала по време на секс и колко хубаво и е било. Моля, дайте съвет...

25.   Посетете сексолог.. определено ще ви помогне.. ас имах сащия проблем с предишния си приятел.. бях с него цели 6 години и само веднъж съм изпитала оргазъм .. толкова е страмно .. пожелавам ви всичко да се оправи . :) .. най важното е да си се обичате ..

26.   Здр.и аз както пове4ето тук несъм изпитвала оргазъм с приятеля ми по време на секс.мн пати сме седели и говорили по скаип и сме се самозадоволявали и съм свършвала, но ина4е немога.за приятеля ми е мн важен секса и мн се притеснявам защото той се 4увства неудобно

27.   Има два варианта може да не можете да свършване сички си мислят това са глупости секи може, но не е така. а втория за тези които вобще не са изпитвали наскоро четах, че това може да е симтом за диабет или за разни други прблеми също и прихологически. аз също никога не съм изпиствала това дори и с различни паркниори. съвета ми е да се обърнем към някои лекар.

28.   Така като гледам май сме доста жените с този проблем. За да не пускам друга подобна тема, на кратко така стоят нещата. Имала съм две връзки със съжителство по 3г, сега съм в 3-тата и сме на година съжителство...

До сега не съм обръщала внимание на проблема си.
Никога не съм свършвала, да си призная даже не вярвах когато приятелките ми ми разказваха за техните оргазми, смятах, че преувеличават за изживяването.

Но преди дни приятелят ми ме подтикна да взема да прочета нещо по въпроса защото не може така, макар за мен да не е проблем. Харесва ми, правим всичко възможно в секса, нито единият от нас има задръжки или комплекс за нещо. Не знам дали е от значение възрастта, но съм на 26г, а той на 30г и смея да твърдя, че за първи път в живота ми правя толкова страхотен секс.

29.   Здравейте! И аз напоследък имам подобен проблем! Имах сериозна връзка от 7 години и свършвах всеки път, е, разбира се клиторно, влагалищно съм супявала 3-4 пъти за последните 2 години, неуспехите ни да са били 3-4 пъти, защото аз съм била нещо крива, примерно...

След това за кратко бях с друг мъж, първите няколко пъти не успявах, но след това отново си получавах оргазъм (клиторен), сега съм с един страхотен мъж, влудява ме, адски ме привлича...но не мога...на него му е фикс - идея вече, аз мисля само защо не мога да направя нещо, което съм можела...и сме в един порочен кръг...

Адски потискащо и смазващо самочувствието е наистина, надявам се, че отпускането и немисленето за 'края' да са правилната рецепта...Успех на всички ни! :)

30.   И в крайна сметка какво се получава...въпроси много, отговори няма...

Всички тук ще се жалваме как не стигаме до оргазъм, а кой ще ни каже на какво се дължи това???

31.   Аз съм на 18 години и правя секс от много скоро, и честно казано не ми е чак толкова приятно, даже изпитвам болка, значи да разбирам, че за оргазъм не може да става дума в моя случай. Приятелят ми често иска да правим секс, но аз все му отказвам, за мене това по-скоро е наказание отколкото удоволствие. Всеки път като правим секс го лъжа, че съм свършила и той си мисли, че ми е приятно, просто не знам как да му кажа, че не мога да свърша!

33.   Здравейте и от мен! :) На много места съм чела, че някои жени свършват при вагинална и клиторна стимулация, а други само чрез клиторна. Така, че всяка жена е индивидуална и няма място за притеснения. По принцип много е важна психическата нагласа, чувствата към половинката, отпускането и т. н. Освен това на всяка жена и е нужно различно време за достигане на оргазъм.

Мили дами, не Ви подтиквам да оставяте (освен ако въобще не ги интересува свършила ли сте или не ) или да изневерявате на половинката си, но няма лошо да пробвате с друг мъж как ще е. Общо взето няма място за излишни притеснения и завист. Обичайте половинките си и очаквайте те да ви дарят с мощен оргазъм (вагинален или клиторен ) точно когато наи-малко очаквате! ;)

34.   на 22 год. сам и вече ако не го изпитам тоя оргазъм ще се побаркам,няма ли някви хапчета стимуланти ли дзн...

35.   Като гледам, как маладите не могат да свършат само ще цитирам една приятелка, която понастоящем е много по- възрастна от пишещите в този форум. Ние бяхме на около 26-28 г и тя един ден просто сподели "Когато бях на 22г. не знаех защо си лягам с мъж!"

36.   В крайна сметка какво трябва да направим , защото това е неудобство и за двамата партниора :( а аз вече полудявам защото немога да се насладя на секса .....

37.   Аз лично почти не съм имала проблем с това, освен с последния си партньор. И открих някои неща за себе си.

Но първо искам да уточня, че няма клиторен и влагалищен оргазъм - има различни ерогенни точки, били то клиторът, G-точката във влагалището, гърдите и пр., които ерогенни зони подават импулси. Но оргазмът винаги се случва на едно място и колкото по-силен е, толкова повече контрахира мускулът. Става въпрос за мускулът, който е на входа на влагалището и е в една група с ануса, ако мога така да се изразя. Този мускул, ако не е достатъчно трениран, води до това, че оргазмите са много слаби като усещане или изобщо отсъстват. След раждане например се препоръчват едни упражнения за възвръщането формата именно на този мускул. Упражненията се изразяват в следното - свиване на мускула, сякаш се стискате да не пишкате (ако се бръкне с пръст във влагалището, може да бъде усетен, като се стегне съзнателно), броене до 10, отпускане, стягане, броене до 10 и пак отпискане, и така 10х10сек. Доста жени могат така да симулират и оргазъм, и мъжът изобщо да не се усети, но не това е предмета на разговора тук. След едни такива упражнения, винаги има подобрен ефект върху свършването.

И така, ето я моята история - имала съм 9 мъже в живота си, като не съм свършвала само с първия, но тогава е разбираемо, защото тогава човек не знае какво прави и какво харесва в секса. С всики останали мъже съм свършвала винаги, но само при едновременна стимулация както на G-точката, така и на клитора. Това не е съвсем удобно при всяка поза, но при повечето е възможно. С бившия ми мъж сме правили секс всяка вечер и всяка вечер съм свършвала. Дори след като се разведохме (причините нямат нищо общо със секса, просто несъвместимост на характерите), продължихме да имаме много силно сексуално влечение един към друг. След това се появи последният ми приятел. С него нещата бяха повече от странни - голяма възбуда изпитвах, но не можех да свърша с него над месец, с изключение на втория път, когато го правихме и то след дълъг секс, почивка и повторно заиграване. Та, някъде след час и нещо се случи чудото, което си беше чудо за мен, защото оргазмът не беше стимулиран клиторно. Той твърдо вярваше, че отдолу е за да се е*е, а не да се гали... Какво да ви кажа, мачо... И така няколко седмици. Накрая си имахме разговор, че всички бозайници си имат клитори и това не е случайно - по време на секс при стандартната поза на 4 крака и ако е с достатъчен интензитет, тестисите се потупват именно в клитора и го стимулират. При мен проблемът е, че не се чувствам добре сама да се потърквам там, разсейвам ли се, притеснявам ли се да го правя, но не изпитвам удоволствие, освен ако не съм сама. И така, той се нави да ме гали, и за негово учудване, се получи от първия път и така до последния... Та мисълта ми е, че просто някои мъже не искат или не знаят как да стимулират клитора, а също и G-точката, за да стигне жената до оргазъм. Трябва да им покажете, момичета. Не е толкова до пози, колкото до ерогенни зони - открийте своите и ги стимулирайте с помощта на партньора си.

Разберете и дали предпочитате бърз или бавен секс, също така дали обичате честата смяна на пози или ритмичен непроменлив секс. Аз например имам случаи, в които аха да свърша и мъжът да промени скоростта, от което хайде всичко отначало... Мога да сменям по няколко пози, дори се наслаждавам на честата смяна, но когато вече искам да се ориентирам към свършване, имам нужда от постоянен и непроменлив ритъм. И не на последно място - фантазиите. Понякога е много трудно да се свърши само с тялото, без участието на ума. Изгледайте няколко порно филма, разберете какво ви кара да се възбуждате и после го опитайте в секса, а ако ви е притеснено да го споделите с партньора си, просто си фантазирайте, че прави дадено нещо с вас като допълнение към случващото се в момента - отключването на сексуалната енергия става в главата, така че отпуснете се, мислете си за неща, които ви възбуждат, ако има нещо което ви разсейва, като например пъшкането и стененето като по филмите (при мен много ми пречи да го правя), премахнете го. И ще видите как за нула време ще започнете да се наслаждавате на мощни оргазми. Късмет и всичко добро.

38.   По повод на една съседна тема в този раздел се сетих нещо интересно. По принцип не си падам по нестандартния секс, но по лични наблюдения, а съм го чувала и от други жени, мога да кажа, че ако на момичето леко му се ходи по малка нужда, не толкова, че да е неприятно, но достатъчно, че да усеща лекото напрежение, нервните окончания в тази зона са много по-чувствителни и може много по-бързо и лесно да се стигне до оргазъм. Опитайте, може и да помогне (няма повод за притеснения, че може да стане изпускане, защото уринирането след секса всъщност е доста трудно). Успех.

40.   Слушайй.. накарай го да ти лиже и ако и това не проработи немога да ти помогна. : )

41.   Пробвай така - ти му казваш какво искаш и как да ти го направи, а той изпълнява. И не бързайте. Може да ползвате временно и стимуланти за създаване на психо-моторика. После ще става и без стимулант.

42.   Ееее вие направо ме скапахте. Момичета, не мога да разбера изобщо ли не можете да свършите, или не можете да свършите без да ви галят по клитора. Ако е първото и вашият партньор не се сеща да го направи превъзмогнете срама си и му сложете ръката там. Той трябва да се усети какво да прави. Или изгледайте едно порно заедно (там винаги се галят по клиторите)и му предложете примерно да правите каквото правят и те. Много е забавно. Но се убедете предварително, че няма анален секс, защото ако не го практикувате може и да се озорите. Аз свършвам само когато ме галят по клитора. От скоро започнах да правя упражненията на Кегел дано да ми помогнат. Казват, че дават прекрасни резултати. А за тези, които не са раждали, ще ви помогнат да родите по-лесно. Успех.

43.   Браво 42

44.   Аз свършвам само когато съм сама...никога не съм свършвала с мъж, незнам защо, питах мойта приятелка дали свършва-тя разбирасе каза естествено и то че го прави всеки път.аз когато съм сама лягам по корем, слагам едната си ръка отдолу и почвам да мърдам тялото си напред назад и по точи начин ръката ми се отъърква сама у клиторът ми...през това време си представям някакви картини-как двама правят мощен див секс,и лека полека тялото ми почва да се напряга, напряга се и почва да се надига някаква вълна -надига се надига се и хоп-мощен взрив, вълна, коятопродължава няколко секунди!е това е при мен...и незнам всеки път ли когато той трябва да отиде да се мие аз да издебвам ситуацията че да направя точно това, което описах по горе???Много съм объркана...аз по тая логика за да свърша трябва да се напрегна..мусколите на краката и ръцете ми сякаш стават на камък...докато не свърша, после тялото само ми се отпуска...ама аз немога да се и напрегна дори, смисъл да се концентрирам върху това да почна да свършвам понеже той постоянно се движи и все едно така аз не мога да почна да се концентрирам...та камо ли да стигна до фазата с напрягането...незнам ужасно е!мислех че съм само аз така ама се успокоих че не съм!

45.   44, и аз съм го имала този проблем.
Смених любовника...
Новият ми беше по-добре, доста по-добре, но и той беше повреден от такива симулаторки като приятелката ти и от порнотата - очакваше да го вкара 3 пъти и да съм свършила!
Покажи на приятеля си, точно как свършваш. Много ще ти се изкефи. Кажи му, че след секс имаш нужда от малко стимулиране с ръка. Моят се научи много добре да го прави - по-добре от мен самата!
С времето почнах да се отпускам и да си свършвам... дори няколко пъти при вагинална пенетрация!
Докато не му се разкриеш обаче, няма как той да знае - имало е преди теб достатачно, които да „свършват“ крещяйки след три тласъка...

46.   Момичета, всички тук говоря за свършването. Проблемът започва още от "започването". Мъжът трябва да не бърза да влиза в теб. Даже бих казала, ако е много възбуден от самото начало - лошо. Обичам да усещам как набъбва пред мен, да го усещам някак индиректно, някак около мен. Докато ме гали, целува, бъркане във всички дупки му е майката, смукане на зърна, лизане навсякъде, френска и пръсти. Това - докато подгизнеш навсякъде.

После може да навлезе вече и да правите ритъм. Пози колкото щеш, за повече секс - повече промени. Мъжете си знаят, ако усетят, че наближава да свършат, позата се мени. Седнете на него по някое време, това задържа тяхната ерекция, затова пък вие можете да работите за себе си. Докато работите се пипайте и стимулирайте сама. Онова вътре оправя G-точките, вие отвън където усещате че ви трябва.

Не се стеснявайте, отпуснете се напълно и мислете само за това, което се случва в момента. Забравете проблемите отвън. Знаете, че това е вашето време - половин час или малко повече, едва ли е часове, защото другото време лежите, говорите, това не е моментът, за който говоря.

Мъжете обичат да гледат как се стимулирате сама, може да мастурбирате пред него дори, това ги кефи страхотно, а вие се подготвяте допълнително. Лижете го вие и му позволявайте да ви лиже. Една чудесна баня преди това и за двама ви е перфектното нещо преди да сте започнали.

Има невероятни парфюми, кремове и лосиони за тяло, сега козметика милион. Никога не пропускайте да миришете ароманто, направете си удоволствието да се харесвате сама на всички места, да харесвате и него по същия начин, да ви харесва миризмата на тялото му и на вашето си собствено тяло.

Използваме с мъжа ми само френска скъпа фирмена козметика и като го вдъхна още - се подмокрям. Не говоря за лубриканти, а за нормалните парфюми, на които мириша дори в асансьора и мъжете се обръщат след мен. Изхвърлете козметиката от средна ръка, това дето се продава по каталозите от колежките - знаете за кое говоря, но да не цитирам поне 2-те известни фирми, че може да се вземе като реклама. Антирекламирам ги. Дори не се обръщам да разгледам каталозите.

Наближаваме 50-те - двамата с мъжа ми, о не се усмихвайте скептично, сексът е трепач. И както вече казах - мъжете се обръщат след мен по улиците. Оргазмите са изкуство и то трябва да се овладее от двамата партньори. Ако той свърши, нека не го мързи - сексът не е приключил. Има ръце, уста... Вие имате право на много повече от един оргазъм в един полов акт, мъжете имат само един.

Момент да не пропусна - не пушете, мирише лошо, особено прясно изпушената цигара, нарушава общия ви вид и вида на партньора. Ако сте пушач, пушете като приключи всичко, не по-рано. Ходете на фитнес и двамата или спортувайте, както намерите за добре. За здрав секс се изисква отлична физическа форма и издържливост от двамата и харчи много енергия.

Свалям по 1 кг от едно чукане. Но не всеки издържа, трябва да се грижите и двамата да издържате колкото е необходимо.
Запалете ароматизирана свещ, пуснете музика (не порно да ви разсейва), сложете наоколо нещо - фруктиера с плодове, малко вино, каквото си харесвате вие двамата. Чаршафите са важни, знаете какво имам пред вид. Осветлението. Всичко да ви е на 6.
И ми се обадете утре какво се е получило!
Успех!

47.   46 страхотен коментар, мерси за съветите, супер си!

48.   Номер 46, бих искала теб да попитам, че съм по-близка до твоята възраст(42год. )какво да направя аз с моя мъж като като се омъжих на 19, той на 24, бях доста сексуално непросветена и като ме питаше по време на секс свърши ли, аз казвах да, ама и не разбирах какво трябва да почувствам, че да свърша. А той от начало си ме дресира да му давам и орален, и анален секс(последния мразя), а от негова страна освен механично вкарване-изкарване друго няма, нито пръсти, пък за уста да не говорим. Ама си мисли, че като му е голям и той е голяма работа. Едва през последните няколко години разбрах, че мога да получавам оргазъм чрез мастурбация и реших за себе си, че повече няма да позволявам анален секс(давала съм му в аванс за 100год. напред). Та значи питам аз как след толкова години семеен живот да му кажа:Знаеш ли, досега сексуално си задоволявал само себе си, време е да се научиш да задоволяваш и мен. Как искам да вземе да прочете историйки от този сайт(умишлено му показвам, че аз го правя), но той както казва с клюкарски истории не се занимава.

49.   Здравейте аз съм индивид от мъжки пол и когато правим секс с моята приятелка аз мога да издължа 1 2 3 4 5 часа колкото иска и не мога да свърша докато правим секс след това свършвам ръчно но това е отделно пролемът е че не мога да я накарам да свърши какви ли не пози съм пробвал и леко и силно и с пръсти но не мога и не мога и все си мисля че е незадоволена някой може ли да помогне с нещо?

50.   аз мога, но трябва да се видим някъде с твоята приятелка

51.   От всичко прочете АБСОЛЮТНО НИЩО не разбрах и самата Аз.
На 20г. съм и ВИНАГИ съм изпитвала клиторен оргазъм.. Въпроса не е в това да казваш какво искаш - защото аз дори и да го казвам.. не мога да свърша по друг начин освен с лизане.. и не мога да разбера защо???
Може би всичко зависи от възрастта на човека :)

52.   Жена на 27 съм, никога не съм изпитвала оргазъм. Не знам какво е това усещане, яде ли се, пие ли се, какво е. Ако някой ден го изпитам, ще вдигна банкет.

1-50 от 61