Споделена история от Секс и интимност

Хапчета за полова мощ!
Искам да попитам кой, какви хапчета пие за полова мощ! Кои са най-добри, и от кои няма странични ефекти! И ако има някакви за по продължително време, демек не едно хапче за единия секс, а такива които се пият за поддържане. Чувал съм за някакви сиропи, които се пият няколко месеца! Пишете всякаква информация ще е полезна, особенно от хора с такъв проблем и с опит! БЛАГОДАРЯ ВИ!!!

Коментари

1.   Не мисли за такива глупости, особено пък ако си млад. Половата мощ е в главата, а не в к... оная работа. :)
Ж 52

2.   Трибестан, човек, изпаткваш.. но няма подобни медикаменти, които да са на 100% безвредни

3.   Недей да се тровиш. Спорт му е майката.

4.   Вземи си Animal Pack

5.   В повечето случай жената с която си бил не те е предразположила да ти става :) шегувам се.На лекар,забрави да търсиш в интернет,да не си натовариш сърцето с някакви боклуци.Консултация и тогава.Едни хапчета или билки може да са помогнали на някого тук,а да не могат на теб.

6.   По-силните са с рецепта. Иначе има такива на билкова основа без рецепта. Не знам кои са по-добри, защото не ползвам такива неща.

7.   аве каквото и да взимаш вземи от аптека нр взимай от тези нет. мошеници даже да са много по евтини ,просто са фалшиви и нищо не действат.
иначе има ливитра и цялис и вягра това е доказаното до сега.
успех и кажи после кво направи и какви са резултатите.

8.   На един млад мъж не би следвало да са му необходими такива неща. Ако си пълничък отслабни, това влияе. Трябва да имаш физически тонус за да искаш секс, тренирай си мускулите и издръжливостта, секса идва от психиката.

9.   Вземи си Lovetra желе което действа от личен опит ти го казвам

10.   Ето ти един откъс от една книга. Ако модераторите решат, че има нарушаване на авторски права, моля да го изтрият.

Половият акт в Древен Китай Винаги се е смятал за част от природния ред. Последователите на учението дао никога не са го свързвали с чувство за грях или за неморалност.
Затова сексуалният живот в Древен Китай като цяло е здрав, лишен от предразсъдъци и лицемерие, а резултатът е всеизвестен. Днес китайците са една шеста от цялото население на земното кълбо.
Даоизмът е древна философия на търпението и на хармонията. Дао в превод означава „път“.
Същността на учението се изразява в това, че човек, който се е научил да се слива с природата и да е в хармония с неизчерпаемата й сила, ще живее дълго и щастливо.
Даоистите са на мнение, че сексуалната хармония е способна да ни дари единение с безкрайната сила на природата, която според тях също има сексуални черти.
Земята е жена (ин), а небето е мъж (ян). Взаимодействието им създава света.
Оттук като следствие произтича основният посту- лат на дао, свързан с интимната сфера на хорските отношения: жената трябва да бъде напълно задоволена на брачното ложе.
Така че да преминем към техниката за задържане на еякулацията — древнокитайска техника за забавяне на семето.
Когато мъжът по време на акт усети, че крайният миг настъпва, той трябва с бързо движение да се отдръпне, да измъкне от лоното на любимата „нефритовата пика“ на около 2—3 см и да замре, затаил дъх, в това положение.
После трябва да направи дълбоко диафрагмено вдишване и едновременно да си стегне корема в долната част, сякаш задържа желание за уриниране.
Древнокитайските експерти учат мъжа в този момент да мисли за великата ценност на семето си (цзин) и за това, че не трябва да го пилее безсистемно.
Дълбокото дишане скоро ще намали възбудата и мъжът може пак да започне любовните ласки.
Много е важно да се задържи семето (цзин) в самото му начало, иначе то може да не се върне назад, а да влезе в пикочния мехур или в бъбреците, което е недопустимо! Затова е по-добре мъжът да спре малко по-рано, откол- кото да закъснее.
Практикувайки този метод, той много бързо ще добие способност почти автоматично да контролира еякулацията, без да намалява напрежението в „пиката“ си.
Така може да продължи битката на любовното ложе неопределено дълго време, съхранявайки изцяло енергията си и чувствайки се на върха на блаженството.
Много е важно да се разбере, че ритмичните движения са най-лесният и ефикасен начин за създаване на локален енергиен потенциал.
Пример за това са ръкоплясканията ни за слово на оратор или за изпълнение на певец. Пляскайки с длани, ние концентрираме енергия и я препращаме към обекта на възхищението си.
Тя се лее към него като награда за удоволствието, което е доставил на зрителите.
Зараждането на новия живот също изисква мощна енергия.
Практиката да се спира семето позволява на мъжа да трупа жизнена енергия или да я отдава на своята любима.
Тази близост енергийно обогатява всеки от партньорите и многократно увеличава тяхната чувственост.
Информация за мъже
За да постигне нужния резултат, мъжът трябва да направи следното.
Всекидневно (два или три пъти на ден), легнали по гръб, стягайте и отпускайте мускулите на ануса (правете упражнението до 50 пъти, всяко движение да продължава няколко секунди).
Направете същото, но в колянно-лакътна поза (коленичите, опирате лактите в пода, главата е наведена, тялото отпуснато).
Желателно е постепенно да увеличавате скоростта на пулсациите на ануса и накрая да стигнете до едно свиване — отпускане в секунда (броите: едно — две, едно — две).
Веднъж с волево усилие прекъснете уринирането и запомнете кои мускули са участвали, а после се научете да работите с тези мускули точно както с мускулите на ануса, тоест да ги свивате и отпускате (правете всеки ден по 40 движения 3—5 пъти дневно, след 5—6 дни можете да направите двудневна пауза).
Насочете енергийна топка топлина в областта на пикочния мехур (пикочен канал, анус, опашна кост) в съответствие с основните правила на методиката.
Правете масаж на скротума и на тестисите: едновременно стискате с длани тестисите до появяване на лека болезненост. (Повтаряйте всекидневно толкова пъти, колкото са годините ви. )

Колкото и да не ти се вярва аз правя само горните две и ми помага страшно много! Вдигам го веднага:) Никой не те кара да ставаш даоист или да вярваш на някакви философии. Има неща, които явно са научени години преди нас, мислили са хората и са развили цяла наука.
Просто опитай.

11.   Вземи си от някоя аптека билката "бабини зъби". Вариш на чай и пиеш, както е написано на етикета. Ще спреш тока на всяка жена!

12.   Номер 10 би ли споделил от коя книга е цитата?

13.   Хаха, китайците за секса :)
Ами на тях са им такива мънички пишлетата, какъв секс изобщо могат да правят :)
И като гледам много си задържат еЙкулацията, вече са към 2 милиарда добитък.

Авторчето, зарежи хапчетата и си намери свястна жена.

Y D

14.   Номер 10 само това че спермата може да отиде в бъбреците или пикочният мехур не е вярно.

15.   Енергийна клизма - Норбеков

16.   Ако наистина имаш нужда от хапчета, то най-доброто е Циалис. След него е левитра, но тя е с много кратко действие. Виаграта е вече остаряло средство с прекалено много странични ефекти. Имай предвид, че тук рядко ще намериш лекар, който да ти изпише нещо различно от виагра защото взимат процент от издадените рецепти за виагра. Заместителя на циалис се нарича тадалафил и се продава в интернет, макар това да не е много препоръчително за покупка място. Десетки пъти по-евтино е, а ефекта е абсолютно същия. Почти без странични ефекти и работи в продължение на 36 часа. Не че 36 часа ще ходиш възбуден, а просто когато имаш сексуална стимулация инструмента се изправя много бързо и лесно.

17.   Номер 10 съм. Аз от точно тези упражнение го изправям супр бързо и лесно! Опитайте и вие, нищо ви не пречи. Аз продължавам да опитвам и да откривам че действа. Номер 13 - нали може да забременееш и без еякулация! Хора - съвсем сериозно, опитайте ги тези упражнения, казвам ви че действат. Наспивам се много добре след като ги правя. Има и упражнения за жени, искате ли да ги постна?

18.   Номер 17 поствай ги, с удоволствие ще ги прочета, мисля че са много полезни. Мога ли да те помоля директно да ги пуснеш като тема. Например "Съвети за по-добър секс" или нещо подобно, защото ще ги видят много повече хора и ще бъдеш наистина полезен. Предварително ти благодаря!

20.   Аз лично използвам от доста време хапчетата за секс ErectON Еректон, напълно безвредни са, на билкова основа и ерекцията ми е супер мощна и продължителна всеки път :)
Ако някой друг ги е пробвал, нека сподели мнение

21.   Аз използвам Купидон хапчета за силна и продължителна ерекция
Харесва ми, че са безвредни, а и след едно, две питиета, също мога да ги приема
А и сексът е все по-дълъг, и по-дълъг

22.   Аз пия хапчета за ерекция Купидон
много съм доволен от действието им