Споделена история от Секс и интимност

Мъже - колко издържахте първия път?
Аз съм момиче на 17 и с приятеля ми решихме да го направим след няколко месеца връзка. На него му беше за първи път (той е на 18) и се притесняваше. Когато се решихме да го направим, той ми сподели в последния момент, че е девствен.

Започнахме с целувки и орална любов. Той си сложи презерватива и после нежно си го пъхна в мен... и след малко повече от минута свърши? Наистина ли? Обичаме се много, но бях разочарована! Той ми каза, че било нормално като за първи път.

Мъже, споделете - колко издържахте първия път, когато бяхте с жена? Нормално ли е наистина или...?

(Моля модераторите да одобрят темата)

Коментари

1.   Хе-хе, пак много е издържал... Аз първия път свърших още преди да съм си го извадил от гащите - само като ме погали моята възлюбена през дънките.. Преди това много я бях пипал и целувал обаче, та в мен всичко беше подгизнало.

Не си го слагай на сърце - първият път не е мерило за нищо! Сега как ги праскам ако знаеш - стигал съм дори и до час, както и до 3 пъти един след друг.

2.   Може и да свикне с времето. Аз първия път издържах много, защото преди да дойде приятелката ми в нас мастурбирах два пъти.

3.   виж какво ,едно време ни имаше секс шопове ни разни такива неща ,отивай сама в такъв магазин и му купи шпрей за забавяне струват м/у 20 до 30 лв, да пръска главичката 30 мин. по рано 2 пъти и да слага през. и ще се чудиш на кой свят си ако наистина го обичаш :)
може и 1 час да не свърши и до тогава обади се да кажеш как беше.
след няколко месеца всичко ше се нормализира споко.
п.с геледай той да дава парите или отивай с него ,хем иска да се маже хем да не плаща за удоволствието не става нали:))

4.   Хах напълно нормално е това! Пъвия път е бързо, но не сте ли повторили? Обикновено втория път е по-дълго. С времето и редовен секс ще свикне да издържа повече.

5.   На 17 години към 3 минути:]. Ще се научи, но трябва малко да се постарае в началото.

6.   На 18, бях пиян и не ми стана 3 часа.Хеле накрая нещо там мръдна за 10ина мин.Но това не е критерий.Зависи от момичето.
С едни жени съм стигал и до 3 часа с други 5-6 минути.Мисля че си доста красива и той много се възбужда.Просто ще му трябва малко време за да свикне с теб.Прекавайте повече време голи, нека те гледа повече. Трябва да СВИКНЕ с голото ти тяло и да почне да го вижда , както и ти си го виждаш, а не като някой нерез.Правете секс често и ласки още по-често.

8.   Номер 3, като човек ще плаща за удоволствие, ще си наеме проститутка. И е напълно нормално да свърши бързо. Някой само като им го пипнат и свършват.

9.   Разбира се, че е нормално. Единственото, което е усещал до сега е ръката си. Какво очакваш, да е секс машина по 2 часа още от първите пъти? Не става. Поне 2-3 месеца най-много ще е така, а после и ти ще се насладиш на оргазми. Просто, за първи път да те види гола и да ти го вкара, това си е постижение. Някои свършват преди да са си събули дънките. ;]
Ти спомняш ли си когато си била девствена, колко бързо си се подмокряла? При нас е същото. =]

10.   Не се притеснявай всички са така и аз първият път когато го правих с мойта приятелка издържах около 2 минути напълно нормално е в последствие нещата се разгорещяват и ще държи по 10 15, 20 минути даже вече го правим по 2 часа без почивка момче на 18 съм :)

11.   Аз първият път се притеснявах доста как ще се представя и изобщо не можах да свърша... Най-накрая просто се уморихме...
Не съм сигурен кое е по-добро - да свършиш бързо или изобщо да не свършиш.

12.   на 15 г. 2 часа.

13.   Вие защо спряхте след първия залп, сменяйте презерватива и продължавайте - втория път ще е 5 мин, третия 15мин. и така докато приятеля ти се отпусне и започне да се контролира. Аз съм мъж на 40г. и сега дори ми се е случвало да гръмна на 1вата минута с по-сексапилна и нова партньорка. Тези неща са нормални.

14.   При почти всеки първият път е кратък, да не вземеш да му набиеш някой малоумен комплекс от незнание. След това ще почне да те кърти чорбаджийската, споко. ;)

16.   1вия път 1 мин, 2рия - 3мин, 3 3тия яко думкане 30мин и мацката каталяса... 3ти път не свърших :D... Просто не е трябвало да спирате и щеше да си доволна.
G.

17.   С нова партньорка за нас мъжете е така, по-скоро бързичко свършваме, но пък затова има и втори път, друга система е първо на френска да свършите и ти и той и после всяко движение ще си е върха.

18.   Вероятно е бил по-притеснен и от теб, през първия ти път. На втория-третия, работите ще се пооправят. Въпроса е до предразполагане. Ако го изненадаш, ще свърши за 1 минута. Ако му кажеш предварително, ще е толкова развълнуван, че ще свърши преди да започне. Но това ще са първите няколко пъти. Само не му се подигравай. Ако го направиш, вероятно е с теб, никога да няма задоволителен акт. Карай го да повтаря. Ако трябва си дайте пауза и пак продължавайте.
Моя личен съвет е... и това ми го "причиниха и на мен"...
Чукай го всеки ден, защото работата е точна такава. Накарай го да се подобри. Бъди нежна, бъди и леко агресивна. Карай го да бъде малко по-активен. Накарай го да повтаря. Не го насилвай. Преди ми трябваха по 10-15 минути да повторя, но сега ми трябват 2-3 минути. Преди ми стигаха минута две, сега, без да се набляга на препарати - 10 до 30 минути е нормалното. Ако се включат стимулатнит, алкохол и други неблагоприятни субстанции... Може да е от 3 секунди до 2 часа, но на практика е излишно.

19.   а нормално ли е първия път да не свършиш въобще.

20.   Здрасти! Интересна тема, загубих девствеността ми на 19 години, с малко помощ и четене на теми за по- продължителен секс...
Общо взето изкарах 1 час и 36 мин, като накрая се задоволих сам за да свърша. Причината като цяло беше дамата, която беше моя връсничка, но беше доста широка. Времето успях да го засека от плейлиста на компютъра, на който бях пуснал романтична музика, ароматни свещи в стаята, супер атмосфера като за секс.
Но с втората и третата дама с която преспах, си дадох представа че не съм толкова голям Казанова, защото свършвах за 5-15 мин. Така, че не очаквай чудеса от мъжете, все пак секса е за удоволствие преди всичко!

М. 23 год.
Пловдив

21.   1 минута :D защото преди това се мляскахме и натискахме като за световно мн се възбудих и така :D