Споделена история от Секс и интимност

Как да и обесня за вибратора?
Здравейте, аз съм момиче на 18 години. От половин година си имам приятел. Преди няколко седмици той ме питаше дали искам да ми вземе вибратор - хем да го използваме по време на любовната игра, хем когато той го няма да си го използвам аз. Отначало нещо не исках, но се съгласих. А и ми хареса. Реших да го скрия в стаята си на такова място, което едва ли някой ще провери. Но имам съмнения, че майка ми го е намерила. Няма да изброявам защо, просто така си мисля. Малко съм притеснена, защото не знам ако ме пита какво да и кажа наистина. Ако и кажа, че това е нормално, не знам тя дали ще го сметне за нормално... не че е супер консервативна, но е от малко по старо поколение и с други разбирания. Не искам просто да ме помисли за някаква извратенячка или нещо подобно. Какво да и кажа? Моля за съвети.

Коментари

1.   Кажи и,че ти е подарен от шантави приятелки.Лично аз мисля,че не е зле да си имаш,ама така е,ако не си в лично жилище.Ако ти писне от него-изхвърли го и без това тези неща след време трябва да се сменят,зависи от материала им.

2.   Как може да си толкова смотана? Не, не, сериозно, как? :D

3.   Това е най-смотания и скапан сайт ever! :X :v

4.   Ще и кaжеш дa спре дa ти рови в личните нещa! Нищо повече, не и дължиш обяснение, по- скоро тя трябвa дa ти обяснявa кaкво си е зaврялa носa в ТВОИ нещa! Не е много нормaлно товa, което прaви.

5.   Кажи и че се възбуждаш лесно, постоянно искаш секс, и когато приятелят ти го няма, ти използваш вибратора.

6.   Учи си уроцоте, дете, като имаш свое жилище и се издържаш сама тогава пълни шкафовете си с вибратори. Не причинявай това на майка си.

7.   Аз лично не вярвам, че ще те попита! Но, ако го стори, можеш да ? кажеш, че имаш приятелка-шегобийка, която ти го е подарила, а ти си го скрила, защото не можеш да го хвърлиш, но не си го ползвала.
Последното, че ен си го ползвала, може и да го пропуснеш, ако не искаш да я лъжеш...

8.   кажи , че са ти го подарили на рожденния ден за бъзик и ти е било неудобно да й признаеш и затова си го скрила. аз съм чувал за много такива "подаръци-шеги". например затова че ставаш пълнолетна или нещо от сорта :)

11.   Ами.. ако искаш да разбереш дали ти е намерила вибратора, много е просто, попитай я, ако го е намерила ще каже:
-"да"
Ако не го е намерила, ще си помисли, че се бъзикаш с нея, и ще ти се изсмее, а ти ще кажеш:
-"Не бе бъзикам се, как ще имам вибратор"
=]
Надявам се да съм ти помогнал. =]

12.   Глупости, какви са тези криеници и преструваници. Кажи и истината, не си малка, вярвам че и майка ти не е глупава или и във вашето семейство секса е табу?

13.   Абе ако си непълнолетна може да те заведе на гинеколог и до там... Няма какво да я лъжеш!

14.   Ах вибратори, вибратори... Един отпред, един отзад, един в устата - и трите на макс!

15.   Може пък да й е любопитно на жената и да иска и тя да пробва?
Човек никога не знае. ;)
На мен едно време баба ми си беше пуснала видеокасета с порно да гледа (е сега друг е въпроса, че бях забравил касетата във видеото ама... ) :D

16.   Е може и тя тайничко да го ползва))) Не го крий на друго място!!! Нека и тя му се наслаждава!!!

17.   За всеки случай го измивай преди да го ползваш

18.   Абе защо всички тука скалъпвате истории и лъжи, какво да кажела... Що за съвети?
Нещата са много прости - майката ако е ровила, каквото е видяла си е за нейна сметка. Все пак за да има дъщеря, и тя не е спала с гащи цял живот, нали така?
Докато майката не повдига въпроса, нещата са ОК. Ако нещо я тревожи, тя сама ще отвори темата. Тогава просто ще и обясниш какво точно е станало, или пък ще я помолиш да не ти се бърка в личния живот, ако не можеш да споделяш такива неща с нея. Това е.
Какви са тези предразсъдъци и какво си се зачудила? Аз за някои колежки знам, че са мръсници и без да съм им ровил в нещата. Е и? Пука ли ти? Животът си е твой, живей си го, приеми се каквато си.

19.   На 18 си, няма от какво да се срамуваш. А и не вярвам, че майка ти въобще ще повдигне темата. И аз имам вибратор и какво? Няма нищо срамно в това.