Споделена история от Секс и интимност

Запознанство с възрастна жена
Здравейте на всички. Мъж съм на 25г. Хубава работа, приятна външност, елегантна кола, образован, културен.
С това кратко се описвам и нека минем към темата.
Харесвам по възрастни жени. От 35 до към 50 годишна възраст. По всякакъв начин съм се опитвал да имам връзка с такава жена, но не се получава. Регистрирах се в десетки сайтове за запознанства, писах на стотици жени, а те дори не ми отговарят. Чудя се защо така все някоя трябва да е с по малки задръжки да е по освободена.... кажете има ли къде да се запозная с такива жени, дайте някакъв савет... ще съм благодарен!

Коментари

1.   Братле, ако на тези жени се представяш като умен, образован, културен и т.н. няма да стане. Нека те видят в светлината на мъжкар, на който не му дреме от нищо и е готов да ги скъса от секс.

2.   Ако беше толкова образован за колкото се описваш, щеше да знаеш, че след сравнителна степен "по" следва тире.

3.   Пич, не си губи времето, и най-хубавите години в такива глупости. Разбира ме, че искаш да имаш някоя бройка, която да може да мине за МИЛФ, но чак пък да имате връзка...
А и между другото, жените на определена възраст колкото и да са МИЛФ в лицето, със сигурност си имат белезите на годините по тялото. Аз съм малко по-голям от теб, и преди време спах с една на 46 години, точно защото исках да пробвам със зряла жена. Повярвай ми, изобщо не си струва да имате нещо повече от секс, а дори и той надали ще е такъв, какъвто е във фантазиите ти.
Ако чак толкова много харесваш по-зрели от теб жени, поне гледай да са в интервала 30-35 години, че с такава жена може и връзка да започнеш ако си допаднете. Но да си мислиш, че ти на 25 може да започнеш тепърва връзка с да речем 45 годишна жена, и от тази връзка да излезе нещо... То даже е нелепо изобщо да се опитва човек да ти обяснява защо жените на тези години не искат и да чуят за връзка с теб, странно е так ти самият не се усещаш за причините, които са ти буквално пред очите.

4.   Пробвай в romans.bg

5.   Като за начало не ти наричай възрастни!

6.   Не ти отговарят, защото не знаеш как да се държиш и пишеш глупости. Ако така наричаш жените, с които искаш да си интимен, а именно '' Възрастни'' хич не се сещам коя ще ти отговори. Като прочетох заглавието си помислих, че става въпрос за жени около 70.Явно е, че имаш сексуална цел, но ти липсва уважение. Една по голяма от теб жена веднага усеща това и те отсвирва. Ако ще имам млад любовник, искам той да е мил и нежен.

7.   О направо ви съжалявам господа-това да пробваш някой като тестер е грозна история, как ще ви е на вас ако някоя жена ви пробва ей така за спорта? !? Ще опищите света че сте използвани нали-е все пак сте вечните "жертви"

8.   Поддържам №6... на същото мнение съм. Ж-47

9.   Мило дете, няма нещо, с което да ме накараш да си легна с момче като теб. На почти 46 да спя с момче на годините на сина ми... няма как да стане. А и какво можеш да предложиш на жени на тая възраст-освен един гол секс? ! Ако е омъжена и е за спорта, то лошо няма.... ама ако е разведена и сама, един секс не е достатъчен. Ще иска връзка, съжителство, партньорство-ти няма да и ги дадеш. А ти искаш просто секс. Не. Различни поколения, различни идеали, всичко е различно.
Имала съм регистрации в сайтове и като получа писма от мъже под 30, директно съм ги игнорирала. Не мога да си легна с подобие на моя син.
А и извинявай, ама повечето млади/визирам елмаз/ сте и груби. Писма като "искаш ли едно е... е, здраво ч... е, ще ти лижа.... и тем подобни" ме отвращават и директно съм блокирвала. Сексът не е спорт-той е чувство между двама, и думи като е... е, ч... е и тн, го принизяват до животинското ни начало, а ние хората уж имаме съзнание.
В много от младите няма и умствен капацитет, грам интелект, та и човещина. Да не говорим за интереси. Съсредоточават се до ходене по молове, коли, бира/алкохол и приказките им са и такива. За сведение-и аз пуша, пия твърде умерено, гледам мачове и карам кола,
И какво можеш да дадеш в крайна сметка? ! Пари и секс? Не, благодаря. С човек, по-голям от мен с 10 години, намирам и приятел, и партньор, и равностоен като интелект на мен човек. Само секс не ми е бил и не ми е достатъчен-нито преди, още по-малко сега.

10.   Докато се държиш като лапе и наричаш жените между 35 и 50 години "възрастни", ще видиш зряло коте през крив макарон!

И както ти казват по-горе, имай предвид че жените след 40-45 започват да стават прекалено прагматични, дори вулгарни. Не знам на какво се дължи това - на факта, че хормоните започват да им падат или на това, че мъжете престават да им обръщат внимание. Но както и да е - вероятността да си прекараш хубаво с такава жена, и тя да е искрена, е много малка. Наистина търси нещо към 35-40. Ако такава жена се е омъжила на 20 и съпругът й вече не я бръсне за слива, тя е толкова закопняла, и с такава любов, секс и щастие ще те дари, че ти е бедна фантазията! Стига да се държиш подобаващо, разбира се, и да го заслужаваш...

11.   От автора до номер 6 : Ами опитвал съм по стотици начини... и по никакъв начин не се получава. Даже днес отворих Elmaz. com и писах на около 50-60 жени. Не получих нито един отговор... Писах на всяка различно по всякакви начини опитвам и няма внимание.... направо се отчайвам и дразня едновременно!

12.   Хора, стига сте класифицирали така кардинално! Жените над 35 амортизирани, момичетата около 20 тъпи кифли. Всеки човек си е индивидуален, как така ще слагаме хората под общ знаменател? Авторе, търсиш жена все едно е овца на седмичен пазар!! Търсиш я по критерии възраст, как така?? Нали връзките са нещо, което ни се случва по любов, по симпатии... Ако имаш претенции за възраст, цвят на косата, ръст и прочие, има лесно-поръчваш проститутка.

13.   Номер 9 , евала за изчерпателния отговор !!!! Наистина не мога да предложа дълготрайна връзка до старини или като баналната реплика " Докато смъртта ни раздели"! Пари не предлагам също не си купувам жените и приятелите. Желанието ми е да имам връзка не само за секс-а , а за разговорите за идеите за вниманието ...... мога да дам много от душата си дори любов , но няма на кого ;)

14.   Връзката между по млад мъж и по зряла жена , не е за всеки. Както мъжа трябва да оцени това което получава от по опитната си партньорка, така и тя трябва да е наясно със своите желания от подобна връзка. Когато и двамата са готови за това, се получава най-страхотната комбинация ... За да спечели една по зряла жена, мъжът трябва да е много търпелив в началото с нея и постоянен. Приеме ли го тя веднъж, той си няма и идея какъв ураган ще последва ....В добрия смисъл на думата.

15.   Аз съм на 43 години и много често ми се случва да се опитват да ме свалят момчета с поне 20 години по млади от мен. Направило ми е впечатление, че повечето от тях си мислят, че само поради фактора младост номера им ще мине и тъй като жената е по голяма, възрастна, както е написал автора то тя ще скочи от радост и ще налети безотказно на офертата. Да ама не. Фактора младост е хубаво нещо, ама прикачен към слаб интелект и неприятна и неподдържана физика е едно голямо нищо. Така че, мили момчета не се надявайте само на младостта си. Аз лично имам връзка с по млад от мен мъж, но той покрива всички мои критерии като младостта му е на последно място.

16.   Авторе, добре помисли дали точно това искаш. Аз съм мъж на 30 години и от 25 досега съм попадал почти винаги на жени с 10-15 години по-големи от мен, не само за секс, и връзки съм имал, и то много красиви. Но като се влюбиш в такива жени, а това е много вероятно, защото те са опитни и умели, може много да страдаш, ако разбира се нямаш намерение за дълготрайно обвързване! Искам да се получи с жени на моята възраст, пробвал съм с момичета на моята възраст и по-малки, но съм разочарован досега - или не се разбираме, или сме твърде различни по характер, или сексът не е на ниво. Добре помисли какво точно искаш, постави се и от другата страна и не си мисли, че тези жени търсят само секс!

17.   Подозирам, че по по-големи жени се заглеждат мъже, чийто майки са със силен и властен характер, или търсещи закрила, съвет, майка, жена и любовница в едно! Сексът може да е чудесен, но според мен една връзка с разлика от 10 и повече години най-вече в полза на жената, и 15 и повече в полза на мъжа крие риск от конфликти, това са различни поколения, възпитание, ценности и др.

18.   Към автора:
не очаквай от по-възрастна жена някакви специални техники или да е фурия в леглото. Имал съм връзка до момента с няколко жени, които са по-възрастни от мен (на 37 съм) с 5-10 години. Какво да ти кажа, две от тях не искаха да ме даряват с орални ласки, не им било харесвало и не изпитвали вътрешна потребност. Смях в залата! Като цяло всичките бяха егоистки и се грижеха повече за своето собствено удоволствие. Да не говоря, че телата им не струваха ама грам, а ако мнението ти за по-възрастните жени е формирано от разни порнота с МИЛФ искам да ти кажа, че реалността тук в БГ е на 180 градуса, с други думи - нищо общо. Когато бях на 34 се забавлявах с една жена, която беше на 47, беше от голям роден черноморски град и идваше в София по работа, жена с голяма дъщеря и съпруг (показвала ми ги е на снимка). Като я гледаш с дрехи - перфектна. Като се съблече - майко мила! Целулит, провиснала и отпусната набръчкана кожа, гърдите и бяха отпуснати и безформени, абе нищо общо с представите ми за МИЛФ. Така, че не залагай големи очаквания. Вярно, има и жени на 40 които със сигурност имат перфектно тяло, но са рядкост и си знаят цената (а тя е висока).

19.   До автора: На 38 съм, добре изглеждам и ако си над 25 дори няма да ти дам шанс. Спя с и харесвам само млади мъже. Обожавам ги, те ме карат да се чувствам млада и красива. Моят съвет, не е важно какво работиш, каква кола караш и подобни неща - от тези неща се впечатляват момиченцата на около 20. Просто трябва да изглеждаш добре и да накараш въпросната жена да се почувства единствена и неповторима. Дори да искаш само секс, ако и го кажеш директно, едва ли ще се впечатли много. Тя ще иска да бъде ухажвана, свалена, да и се казва колко е красива и колко млада изглежда, че би предпочел нея пред някоя на твоите години. С две думи да и стигнеш до сърцето, да я разчувстваш.. Трябва да си я завоюваш. Бъди сериозен и в никакъв случай не казвай, че просто искаш да пробваш с по-голяма, тя не е предмет! Успех!

21.   Ало пикльовците много порно гледате и много чекии блъскате! Целулит - такова нещо няма, има сочно женско тяло. Една зряла жена е привлекателна с подчертаните си зрели полови белези, закръглената фигура, добре окосмена путка, сочните бедра и прочие! Ако търсите само негативи, така ще си останате с чекии пред компютъра! Отворковци - скапано поколение от тъпи, лишени от ценности и човешки чувства, млади негодници!

22.   Първо, тези жени са заети и трудно може да ги впечатлиш, утвърдени харакери и трудно се впечатляват от лигльовци, 20 годишните НЕ СА характери по никакъв начин, поне 90% от тях, и жени и мъже. Аз с повече от 4-5 години по големи от мен секс не съм правил, щото 25-30 годишните са в пика си, но всяка съзрява различно. Има уникални и на по 35-40.
И още един съвет, забрави всякакви сайтове за запознанатства, най-хубавите неща се случват случайно, жените искат да бъдат изненадани, а в тия сайтове за запознантства всичко е някак си обикновено.

23.   Тея жени търсят нещо различно. Точат лиги главно по мъжкари, напомпани и атлетични млади лъвчета - които биха ги върнали в 1-ви клас! Трудно ще ги намериш в сайт, по добре пробвай по дискотеки и барове! Повечето, които на тези години са готови на подвизи и са там, другите си гледат децата и никога няма да те отразят.

25.   Аз съм мъж на 36 и си търся 45-55-годишна милфка от Пловдив. : )