Споделена история от Секс и интимност

Кола маска на интимните части в домашни условия
Не ми се искаше да пиша нова тема по този въпрос, защото има още истории по тази тема, но не успях да намеря това което ми трябва. До сега съм си премахвала окосмяването само със самобръсначка, но ми омръзна да го правя през два дена и да си съсипвам кожата. Много искам да опитам премахване чрез кола маска и болката не ме притеснява особено. Разбрах, че за да омекотиш болката е хубаво да изпиеш два аналгина два часа преди процедурата. След това е препоръчително да се носят широки дрехи и да се внимава да не се получат инфекции, не трябва да се измива областта два часа, а ако се получат инфекции може да се намажеш с крем. Освен това издърпването трябва да стане в обратната посока на растежа на космите, а техния размер трябва да е поне 1см. Ще се радвам да споделите знанията си относно тази тема и да ми препоръчате някоя марка както и цената на продукта.
Благодаря ви пледварително.

Коментари

1.   Купуваш си течна кола маска на Jankar от аптеката (около 2 лева), режеш ленти от стар чаршаф и действаш. Космите трябва да са по-дълги, за да се захванат. Малко е тегаво, защото става кочина, но пък се мие лесно с вода или нещо мазно.
Предпочитам тази кола маска пред онази, която правят в салоните, защото последната е ужасно силна и буквално ми сваляше кожата.
Нищо не помага за болката. Мислех си да пробвам охлаждащ спрей за спортисти, но още не съм пробвала.

2.   Мисля, че бразилската кола маска ще е подходяща. Ето обучаващо филмче, успех! https://www.youtube.com/watch?v=C-hYN2OqEgM

3.   Това за инфекциите и зачервяванията са пълни глупости. И при всеки е различно. Никога след кола маска не ми е зачервена кожата и нямам никакъв проблем с това. Познавам хора, които след кола маска стават червени като домати, така че при всеки е индивидуално. Ако за първи път ще си правиш кола маска, отиди на козметик, сериозно.

4.   абе много подробности си прочела, не е толкова сложно, от години го правя. Просто взимаш кола маска от тези най-евтините на Кара, дърпаш обратно на косъма и след доста време дърпане си готова. Лошото в твоя случай е, че си се бръснала досега и не знам дали ще се получи. Аз махам само бикини линията и дупето, досега не съм ги бръснала и става лесно, но при по-дебели косми нз дали ще с получи. Иначе това с аналгините и такива простоти го забрави - какво ще се тровиш само с аналгини. Не са ми се получавали инфекции досега, не ми е текло кръв всичко е на шест :)

5.   Препорачвам ти да отидеш на козметик, а не у вас. Ето аз направих грешкаа и такава клепаница е. Не ти препорачвам у вас. Ти ще дадеш от 8-10 лв. за кола като същите пари можеш да ги дадеш на козметик и да те направи много добре. А пък ко кажеш"трах ме е." или " Срамувам се." това ще е нормално. Аз също казах това и най-накрая попаднах при такава свястна жена дето е гледала 20 год. отдолу на жените пък камоли да ме е срам. :) Айде успех:)