Споделена история от Секс и интимност

Малко шантав фетиш
Здравейте,

Искам да споделя нещо и да видя как ще ме наритате (или окуражите). Имам един фетиш, който открих още като дете ... Искам тя плюе в мен! Да усещам влагата от устните и по лицето си, да я преглъщам постоянно .. нищо не ме възбужда повече! Неприятното е, че много малко (да не кажа почти николко) жени се навиват да правят това. Всичко друго си е наред ... не, че само и единствено това може да ме възбуди, но ... Не знам ... на мен не ми се струва прекалено перверзно или гнусно, но ... ми е интересно какво мислят другите за това и някак да си обясня липсата на желание от страна на нежната половина ...

Коментари

1.   Такааааа...
Знаеш ли, всички фетиши са странни и особени за тези, които не ги споделят. Аз имам доста такива, част от които много малко мъже биха споделили. Няма да навлизам в подробности, освен за този, който споделяш и ти. На мен също ми харесва да плюя и да ме плюят. С риск "наританата" да бъда аз, бих ти казала, че изпадам в екстаз, когато той плюе в устата ми и след това ме целува.. Приемам този..обмен като нещо много, много лично и съответно за мен то е знак за наличие на абсолютната химия в отношенията ми с партньора ми.

Не мога да ти обясня липсата на желание за подобно нещо от страна на нежната половина, но нерядко съм си мислила за нежеланието на мъжете за него. Даже, много, ама много рядко съм се отпускала и съм показвала, че това ми харесва, именно защото съм се бояла от отказа, от риска да отблъсна другия, да бъда неразбрана и прочие.

Но също така мисля, че ако тези неща бяха общоприети, нямаше да бъдат в категорията на фетишите. принципно не трябва да ти пука кой знае колко, защото все пак целта на секса е не само да доставяме на другия, но и на себе си удоволствие. А колкото до негативизма, който вероятно ще бликне от по-голямата част от коментарите, мисля, че ще потвърди по-горе написаното от мен :)

2.   Едва ли ще има много положителни коментари, ама аз не мисля като баба си и не смятам, че всеки малко по-различен и уникален човек е болен. Щом като ти харесва, голяма работа...всеки се възбужда от различни неща, това че си падащ по плюенето не те прави извънземен! Жалко, че наистина малко ще се съгласят да го направят...

3.   Вие сте ром, намерете си подходяща нежна половинка от вашите и на нея ще и е приятно и ще приеме за нормално вашия фетиш. Ние християните плюем за да се предпазим от лошо...

4.   3, ти изби пъстървата! По някога е по-добре да дъвчем, отколкото да говорим ( в случая пишем) :)

5.   Мен също ме възбужда адски много , но е от значение партньорът ми да бъде сексапилен и да ме привлича супер много за да не ми е гнусно.

Но много трудно намирам такъв, които на всичкото отгоре и да се съгласи на това нещо.

Също като 1 ме е страх и можеби малко срам да си призная това пред повечето да не кажа всичките без 1-2ма мой сексуални партньори.

6.   Не мога да разбера това, но .. разни хора, разни фетиши.

7.   За момичетата е странно и до някаква степен срамно или гнусно, защото повечето момичета не са свикнали да плюят, освен като си мият зъбите. Защо се чудиш, не ми е ясно :D.

8.   Номер 1 ми харесва с отговора си..
Приятелят ми обожава да плюе в устата ми и на мене също много ми харесва.. И аз съм плюла в неговата, но понеже той обича да доминира, го прави много по-често. Иначе, твоя фетиш не е кой знае какъв, защото аз днес гледах един научнопопулярен филм за хора вампири .. или нещо такова, че сексът имал много общо с вампирясването и пиенето на кръв ...
При това което видях, днес разбрах, че искам да го пробвам .. Мислиш ли, че твоят фетиш е извратен сега? Представи си приятелката ти да изскочи с новината: "Искаш ли да те нарежа и да те ближа докато ти ми ...?", и прочие ..
Нямам търпение да попитам своята половинка, въпреки, че знам, че ще каже "по-скоро аз ще го направя" ..
Мъже, кво да ги правиш..Искат да са по-силните и те да връзват :D :D Забавлявай се .. фетишите са невероятно нещо!

9.   Брат ето че не си сам! И аз много обичам женската слюнка, да ближа лигите на някоя сладуарана, да ми плюнчи лицето и/или да плюе върху него. Сигурно и мене ще ме подкарат тука че съм луд, но ми е все тая. Не трябва да ти пука, но както казваш лошото е че малко момичета ги възприемат тия работи, трябва да имате по-дълга връзка за да се отпусне или прото да е по разкрепостена... тегава работа, ама не е нежъзможна.

10.   От автора:
Благодаря на всички за мненията! Готино е, че повечето са положителни :) Мисля си все пак, че повечето сме разкрепостени само на приказки (писане). Първото гадже, на което споменах за това ми каза: "Ти луууууд ли сиииии ?"...
Радвам се, че хората постепенно стават все по-свободни и не се страхуват да споделят и търсят това, което им харесва - и в секса и във всяка друга област.
До 1 и 8: Благодаря за готините отговори :)
До 9: Възбудих се ... отивам в тоалетната :D

11.   А да сере по теб не искаш ли щото има някои и това ги кефи

12.   Не ме питай от каде знам, но Азис харесва същото.

13.   Аз не осъждам, защото си имам своите странности. просто искам да споделя, че го намирам за адски гнусно. То е като да се целуваш с някого - обмен на слюнка, но ей така да ме заплюят... Е гнусничко си ми е. Може би защото асоциацията ми е с плюене по улицата, а това никак, ама никак не ми харесва.

14.   Номер 12, ти знаеш окъдето и аз знам от клипчето на Азис, Николета, Ванко и Карбовски в лимузината

15.   Здравейте. Радвам се, че виждам още една тема, която отговаря на желанията и фантазиите ми. За мен също няма по - възбуждащо нещо от това жена да плюе по мен и по хуя ми докато правим секс както и аз да правя същото. Може би най - страхотният секс, който съм правил е бил когато с момиче, което познавах и се виждахме само за секс правехме точно това и на нея просто и действаше като афродизиак. Чувствах се като в рая. Тя обожаваше да ми плюе на хуя и ме гледаще по най - мръсния начин докато ми духаше и го плюеше и това ме побъркваше. Затова като цяло подкрепям на 100 процента фетиша ти хаха :)

16.   Аз го обожавам. Да ме плюе и аз него. По лицето предимо и в устата. Не се притеснявай, товс не е нещо лошо, нереддно и тн. Абсолютно безобиден и ужасно възбуждащ фетиш. Просто и на двама ви трябва да харесва.
Ж25

17.   Здравейте, мъж съм на 36 години. От близо година съм с жена на 30г. която се побърква от това да я плювам по лицето докато я чукам и говоря мръсотий. Щом започна и трябват около 10-15 секунди и вече всичко е мокро, започва да крещи и да трепери. Преди няколко дни направо полудя. Бях легнал на земята на едно одеало, тя седна върху мен и си го сложи отзад, подпря се с ръцете назад на дивана и започна да си го начуква яко. Знаех какво да направя за да свърши, но не очаквах, че това не се беше случвало в тази поза. След като започнах да я плювам по гърдите и лицето и да и говоря мръсотий, така свърши, че ми напръска лицето, обля ме целия. Най върховното удоволствие което съм изпитвал... А за нея нямам думи, тя незнаеше къде се намира няколко минути... Така, че това с плюването не е нещо лошо, напротив... Пробвайте, успех...

18.   Тази тема имам чувството, че аз съм я пускал. Радвам се, че има и други като мен, които се кефят на подобни работи. Случвало ми се е само с 2 жени, но интересното е, че съм го искал само от тях, а с другите ми е било неудобно да си кажа.
м 33