Споделена история от Секс и интимност

Старият ми приятел е с нов пенис!:)
Здравейте,
въпросът ми е свързан със секса.
Преди 5 години имах приятел и секса ни не се получаваше.
Бях девствена и той ми беше първия. Но и след това, той не можеше да има добра ерекция и свършваше бързо, наистина много бързо.
Събрахме се заедно отново и сега все едно съм с друг мъж.
Не стига че се възбужда много бързо, но като почне няма свършване.
Аз първия път като бях с него си помислих, че е пил нещо специално за това. Но така е всеки път. Много се радвам и се кефя! Но сега пък свършва по-трудно. Възможно ли е човек да претърпи такава голяма промяна в секса за 5 години?

Коментари

1.   Егати безсмислената тема. Възможно ли е било. Еми нали си видяла, че е възможно защо питаш нас за нещо, което си видяла?

Ако изобщо има нещо вярно в историята.

2.   Да.

3.   То с годините сексът се подобрява много, и така е до около 40-те години на мъжа, след това съвсем нормално започва спадът. В този ред на мисли няма какво толкова да те учудва, че е добил самоувереност и самочувствие в секса, което се отразява и на ерекцията му. И аз като бях под 25 години често преди секс се притеснявах и имах ерекция на 100% едва 2-3 пъти в седмицата, сега съм на близо 30 и имам силна ерекция всекидневно, и мога да правя секс поне по 2 пъти на ден. Не че преди не съм имал ерекция, но наистина твърд като желязо не можех да бъда всекидневно, за разлика от сега, което като гледам се случва и с твоя приятел.
За съжаление това, че свършва бавно е изключително голям ПРОБЛЕМ, и ако сега ти е кеф да е така, то в бъдеще със сигурност ще усетиш защо наричам бавното свършване ПРОБЛЕМ. Държа да отбележа, че под "бавно" свършване разбирам приятелят ти да не може да се изпразни минимум 2 часа, защото час-час и половина секс не е чак толкова невъзможно да се прави, а по-кратък секс си е напълно в реда на нещата. Ако е такъв приятелят ти, искрено ти съчувствам, защото с времето ще му е още по-трудно да свършва, и ще му отнема още повече време, а да се прави 2-3 часа секс поне за мен си е чист мазохизъм и дори загуба на време. Да, понякога е супер продължителният секс, но ако всеки път ви отнема по толкова време определено не сте за завиждане, дори напротив - за съжаление сте. :)

4.   Няма нищо странно, ако не си му била първата, може да си му била втората, тоест да е нямал опит. Сега е събрал опит, научил се е да се контролира и е задобрял. Радвай се, не задавай излишни въпроси :)

5.   Ами човек се учи. Явно се е научил да се контролира и да не свършва за 10 секунди.

6.   Хаххаха.... щом свършва сега по бавно... повярвай ми взима нещо от рода на виагра.... все ще го хванеш някой път!!!!

7.   Номер 3 хубаво е описал някои неща, но продължителния акт може да ти донесе на теб дискомфорт, ако изсъхнеш. За него също това крие рискове, но тук идва голямото НО. Предполагам, че си максимум на 25, а и скоро ще навлезеш във фазата "ненаситност на жената". Така че за няколко години това няма да ти е проблем. Междувременно можеш от сега да ходиш на фитнес, да бягаш и да правиш различни упражнения с цел подобряване на тонуса, либидото. Малко хора осъзнават как някои неща са свързани. А пробвали ли сте да разнообразите секса? Възможно е нещо ново да ви допадне и на двамата, а така има вероятност и той да свърши по-бързо. Хубаво е да си тренираш "златните" мускули :)
Успех!

8.   Взема със сигурност :)

10.   Един мъж свършва бързо когато дълго време не е бил с жена. Проблема е там че после с един полов акт не може да влезе в час и е нужно малко време а никоя жена не се навива да му го даде