Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към момичетата
Здравейте, имам един въпрос към момичетата.. как бихте реагирали ако момчето с което ще правите секс е с обезкосмен член и топки, но не си е обезкосмил задника? ;д (Моля модераторите да публикуват въпроса ми, не е ебавка :) )

Коментари

1.   Може ли по -глупав въпрос от този?

2.   Кофти е :D

3.   Бих предпочелa , aко ще е епилирaн дa е нaвсякъде. Мойто момче беше решило , че е невероятен кaто си епилирa гърдите , пък космaтите ръце не ги зaбелязвaше. Не приемaше преди леко критикaтa , зaтовa aз премълчaх. Но в компaния му го кaзa другa;))) Тогaвa пък ми се рaзсърди , зaщо aз не съм кaзaлa. Е , вече всичко му кaзвaм , a той се нaучи дa изслушвa и приемa съвети , без дa се впрягa толковa.
Тa , връщaм нa въпросa- може би ще премълчa , но ще ми стaне смешно;)

4.   Е да се чудих да го измислям този въпрос,нямаше да мога да го измисля...Що за въпрос..??

5.   Лично мое мнение е, че няма да те чукат в задника, за да трябва да го обезкосмяваш. Според мен окосмяването прави един мъж по-мъжествен от колкото ако е обезкосмен навсякъде като една жена или гей. Стига космената покривка да не е като килимче мисля, че няма да е такъв проблем. Достатъчно е както каза ти топките и членът ти да са обезкосмени, за да е по приятен самия акт и любовната игра. Това е само мое мнение, но съм убедена, че моя начин на мислене едва ли е толкова често срещан. Пожелавам ти успех.
Ж 17

6.   По-скоро ще ми е смешно гладко гъзенце, някакси не ми е мъжествено... А за космите отпред - пречкат се ипо-добре да ги няма :D

7.   Ами ако е лизачка на задници, сигурно ще й направи лошо впечатление.

8.   Все ми е тая с косми ли е или без косми :)

9.   Момче съм и мога да кажа, че ако имаш малко косми няма смисъл да ги махаш.

10.   Ами най-добре да е епилиран навсякъде, ама ако го обичам няма да ми е толкова голям проблем, че има няколко косъма.

11.   Ако не са дълги повече от сантиметър и половина въобще няма да ми пека къде са. Вие момчетата сте тези дето имат проблем с космите на нас момичетата ако не са дълги не ни пречат даже повечето момичета го смятат за мъжествено.

12.   Мене не ме бърка.

13.   Наистина е гнусно.... Моля обезкосмявайте си напълно интимните части!

14.   Без косми по краката, ръцете и задника? И го наричаме мъж?
Момиченца, много развалихте обществото, ама много ;(

15.   Мъж си и нормално да не се бръснеш там. Не е гнусно изобщо. Не се притеснявай едва ли момичето ще ти разтваря бузките на дупето да проверява дали имаш косми. Педе*асите се бръснат там. Жените е приемливо, но на вас не ви трябва да си бръснете дупенцето. :)

16.   На мен космите не ми пречат, където и да са, стига да не са прекалено много или прекалено дълги. Не го намирам нито за гнусно, нито за отблъскващо, човешко е все пак. Все едно аз да се вманиачавам постоянно за всеки един косъм по тялото ми и винаги да искам да съм идеално епилирана.. е, няма как да стане :)

17.   Какви мъже сте бе? Смяххххххххх. Мъжа трябва да се различава май? Но аз разлика не виждам-тънки вежди, обръснати навсякъде, прилепнали дънки? !
И. 17

19.   Видя ли епилиран мъж (крака, ръце, дори гърди), с оскубани вежди, правя погнусена физиономия и бягам надалеч. Мъжът си е мъж и неслучайно е създаден така - за да се различава от жената, разбира се, не само по това! Обожавам даже брадати мъже, но всеки с вкуса си! Толкова са се изнежили днешните мъже, че направо са заприличали на жени- обръснати, оскубани, едни слаботелесни, женствени- ужас!
Моят приятел дори не се обезкосмява там долу и го смятам за супер секси! ;))

21.   Радикалните ислямисти с дрехи са с брада, но без мустаци, а без дрехи може и да изглеждат като твоя човек, внимавай...

22.   Въобще не ме интересуват такива неща ! Важното е да си върши работата както трябва :)

24.   Що за мъже сте бе? Лично мен ме отблъскват гладки епилирани момченца. Няма да си казвам годините, но имам някакъв опит, и ме привличат по-мъжествени мъже - тоест да НЕ са по-гладки от мен. Приятелят ми си има косми на дупето и ме пита още в началото на сексуалната ни връзка дали ми пречат и му казах не, не мисля, че въобще пречат, освен ако не смятате да си лижете взаимно дупетата.

25.   Много "Пухкав" въпрос :D
Предпочитам да няма косми по задника. Когато духам, обичам да слизам с езиче и надолу към дупето понякога. Представям си само ако има косми... Ужас! Ако няма да му "целувам" дупето не ми пречи и да си има косми, щом няма да имам допир с тях.

26.   Мъж на 35г съм и да ви кажа ползвам тример за тяло много отдавна! Не го прявя да впечатлявам или да се правя на модерен , а го правя за себе си така че чувствам по добре!

27.   Аз съм 100% за окосмени мъже! Едно от нещата, които отличават мъжа от жената, са именно космите. Те придават истинската мъжественост. Не е нормално в днешно време мъжете да се епилират навсякъде. Изобщо не ме интересува колко и къде има косми! Единственото важно нещо е какъв човек е!
Ж 19

28.   От ученик махам космите си в интимната област и подмишниците. Правя го от хигиенна гледна точка. Понякога ги махам и отзад, ако знам, че момичето, с което имам връзка, може да спусне езика си натам. Произвеждам много тестостерон и съм космат и по гърдите и гърба. Там космите ги подстригвам до някакво ниво с машинка, но най-вече през лятото. А вече да си обезкосмявам краката и ръцете........ забравете....

30.   28, и какво, по-добре ли живееш от това?!

31.   Е как космите различават мъжа от жената, като и жените имат косми? Аааааа... вярно, забравих, че от жените се очаква да са навсякъде оскубани, за да се впишат във всеобщия идеал за женственост. Тоест ако и ние ходехме естествени, щяхте да цъкате с език колко сме занемарени.

Ако ще има стандарти, поне да са за всички. На мен косматите хора ми изглеждат неподдържани и нечистоплътни, без значение от пола им. Противно ми е. Но всеки си има своите изисквания.

И "Мъжете няма да ги чукат в гъза" не е оправдание да не се поддържат там. То и мен никой няма да ме чука в гъза, ама си махам космите и там, защото така се чувствам по-добре. Между другото евала на #26, който се поддържа заради самия себе си, а не защото някой ще го гледа. Ей такива хора много уважавам.

Ж19

32.   30, 28 съм. Какво имаш в предвид?

34.   Не е проблем мъжете да имат косми по дупето... Хайде за пакета окей по-добре да няма, че изглежда готино... Аз съм момиче на 19г и се епилирам навсякаде да няма едно косъмче но не забравайте, че тва е само за момичета на момчета им отиват космите... Не си епилирайте краката ръцете и гърдите моля ви...

35.   И аз като имам малко косми там какво, като стана на 40-50 години дай боже да стане като таралеж и да не мога да седна на задника си, да не говорим на 70.
Да не говорим че жена ми няма никакво място в задника...както и който да е друг.
Тва че може да го бара е ясно и тя го прави понякога, ама нито са големи нито са много че да се оплаква, а за гърдите няма смисъл мойте са съвършенни и мацката ми откача като ги види, косми се махат само по краката (и пениса разбира се) и то само ако са гъсти (каквито на българина са рядко такива щото гена ни е такъв, не че няма съвсем)

38.   Един мъж трябва да има косми. То мъж ли е иначе. Това не означава неподдържан и нехигиеничен.

39.   Един мъж да е с оскубани вежди ми е адски противно.Или с епилирани крака и ръце...

40.   Никой не може да нарежда на някого дали да се бръсне или не и къде, може само да препоръча, като разбира се изтъкне мотивите си. Аз лично си бръсна пениса до основата плюс топките, но в цялата зона и около, поддържам леко окосмяване с машинка, тъй като е грозно да видиш един избръснат кръг около пениса. Бръсна си и мишниците, защото по-малко се потя така. Крака, ръце, гърди - не се пипат. Дупето го лъсвам, само ако съм решил да си го дам на някого. Като цяло съм средно окосмен, но изглежда добре, стои ми. Никой до сега не ми е правил забележка заради това. Според мен неприятно е само тогава, когато космите по половите органи са толкова дълги, че ти влизат в устата при орална любов. И скъпи момчета и момичета, моля, не забравяйте, че оформянето на космите трябва да е естетически издържано, така да оформяте прическите си горе и долу, че хем да изглеждате спретнати, хем да стои като естествено и приятно. Цялостното бръснене е уморително през годините, а и излиза скъпо. Специално за дупето, ако на някой не му се занимава да го бръсне, една лазерна епилация само там не е чак толкова скъпа. И преди всичко - ХИГИЕНА! Не се ли поддържате чисти, колкото и да се бръснете, все тая.

41.   аз съм м на 24 и от време на време си обезкосмявам задника, но никога момичето до мен не ми е правила проблем, ако задника ми има косми, а отпред съм обезкосмен хаха, това си е мой личен избор, нали няма да ме пляка отзад, даже в един момент си експериментираше като съм изморен да ме пипа отзад в моментите, в които съм обезкосмен, познайте дали повече се обезкосмявах така често, естествено че не, такива извратении може само с женското дупе, не с мойто хаха.. едва ли някоя жена ще й е проблем такова нещо, но жената да има косми по задника, това вече си е трагедия, няма да спя с нея хахаха

42.   емм приятеля ми е тка.. малко ме дразни но не ми е проблем.. радвам се че поне там долу се поддържа, а другото го оставя защото билл мъж.. абе общо взето ако искаш да си с някой, това е само подробност, не проблем

44.   Леле, как ще си обезкосмява задника? Сериозно, много ми е интересно да видя един мъж как ще си бричи задника, и под задника нямам предвид косъмчета около ануса, ами космите по бузките на задните му части. Бих паднала от смях.

Не, честно, няма от какво да се притесняваш. За мен е нормално един мъж да не си бръсне краката, ръцете, задника, гърдите. Иначе какъв мъж ще е, ако не е космат?

Ж 23