Споделена история от Секс и интимност

Когато правим секс тя харесва да го правим бързо т.е. за 4-5 минутки и толкова....
Здравейте

Искам да споделя с вас нещо малко странно за мен. Аз съм мъж 26 и имам сериозна приятелка от 2 години
тя е на 25 обичаме се и всичко е ок (поне за сега )
обаче когато правим секс тя харесва да го правим
бързо т.е. за 4-5 минутки и толкова....
А аз обичам бавно (даже доста бавно, някой път може би прекалено бавно - не знам) обичам да я целувам по тялото да и правя масажчета да си поиграя с нея да я възбуждам да и говоря хубави и закачливи неща да и се усмихвам и ....само хубави работи

Преди да започна да излизам с нея съм бил с други момичета и повечето са ми казвали че досега не са правили толкова страхотен секс и не са били задоволявани така..... и аз сега не знам дали проблема е в мен или в нея ...чудя се дали съм за нея
казва че ме обича ....просто ако някой е имал подобен проблем или има идеи да драсне някое редче ще съм благодарен

Коментари

1.   Еми аз мисля, че тя би забавила темпото ако найстина те обича...поне според мен би те разбрала, или ако не по-добре намери някоя, с която да се допълвате взаймно във секса...или примерно имаше една статия във Космополитан за една жена която обичала да претупва нещата във секса и той забавил темпото цитирам думите й ,,Това беше най-интензивния секс, който бях правила'' така че ти реши смятам че можеш да пробваш :)

2.   Много неща мога да ти кажа, но мисля, че най-добре ще бъде да си поговорите двамата очи в очи и то не в леглота, а да си направите по чаша кафе и да седнете на масата/в никой случей на обществено място-такъв разговор може да е дълъг и сериозен/ и съвсем свободно да го обсъдите - интимният живот е много важно нещо и трябва да сте наясно един с друг. Истината е, че много хора ги е срам да разговарят на тази тема и връзките се развалят поради факта, че двамата не си споделят желания, мечти, предпочитания, фантазии...

3.   Ами замисли се дали те обича.

4.   Аз мисля че за двете години в които сте били ..просто малко или много й е омръзнал този секс, във който ти се отдаваш максимално..ежедневието прави човека такъв..не й се сърди..но и не предприемай някакви действия на своя глава..аз бих поговорила с нея...вие най-добре ще си решите " проблема "

6.   Да ти кажа, аз също не харесвам прекаленото разтакаване и бавене в секса. Може би тя е от жените, които харесват самото сношение. На мен лично ми доставя удоволствие бързият секс. Не мисля, че има нещо нередно тук. Даже си мисля, че приятелката ти е много женствена и чувствена. А има и друго. Може би просто вече няма голяма тръпка помежду ви и тя не иска лигавене и целувки.

7.   Миличко, не те обича тя, знам го от опит. Мисли си-този да свършва по-бързо, не мога да го понасям! Жена съм.

8.   Може да има проблем, за който не ти е споделила - емоционален или дори здравословен.

9.   Здравей! Ми искам да ти кажа че някои жени се възбуждат от това да бъдеш груб и бърз с тях..не мисля, че е проблем.. просто на момичето така и харесват нещата.. друг е въпросът, защо не намерите компромисен вариант.. може би веднъж така, после пък по твоят начин.. говорете..

10.   Ебе се с някой друг сигурно...;)

11.   Послушай номер 2! Може наистина да иска друго, може да има проблем, може да не успяваш да я възбудиш и да търси бързия секс, за да не те "разсърди". Такива неща, а ако не стане, добрата двойка, без добър и хармоничен помежду им секс не я докарва до далече.

12.   Мисля че не си единствения затова така се държи с теб просто не те иска съжалявам от опит го зная.

13.   Просто има друг - това е! Съжалявам, но друга причина няма. Другата причина е тя да има проблем, който да не е споделила с теб! Поговорете и се изяснете!

14.   Мисля, че не е за теб... Потърси си друго момиче, защото с това няма да си щастлив!!! Не сте един за друг... това е.

15.   Не пишете глупости и не разстройвайте момчето! Аз също обичам бързия секс. Многото разтъкаване ме дразни.

16.   Не е за теб ! Така мисля!

17.   Това значи, че не и харесва секса с теб. Затова според мен прави така. Иначе би се наслаждавал на секса по дълго.