Споделена история от Секс и интимност

Има ли мъж, който да не гледа порно?
Здравейте , чудех се дали да обявя публично изкривената си гледна точка. Надеждата да опровергая всеобщото мнение ,че даже и възмощение от това ,което ще ви поптитам надделя над увереността ми хранена от масовото мнение че изисквам прекалено много от хората околу мен .

Предупреждвам че не съм нито пуританка ,нито моралистка ,нито 12 -годишна . Ех , може би съм идеалистка ,преценете вие.

Въпросът ми е глупав ,съгласна съм ,но въпреки това ще ви попитам ,а вие ми отговорете ако искате.Аз мисля че човек ако е сексуално задоволен във връзката си ,няма нужда от порно филмите , но приятелят ми е убеден че мъжете са извинени по природа ,те просто не можело да не гледат порно .

Признавам има много малко мъже или по скоро момчета които твърдят че не хранят тази индустрия и честно казано не знам дали да им вярвам ,затова питам вас :има ли мъж който да не гледа порно?

Коментари

101-129 от 129

110.   Номер 108 съм и съм жена. Да, и изневярата може да се помести в личното пространство, всеки човек има различно виждане за нещата. Но в случая темата е за порното. Разбира се, че е егоистично да не позволяваш на друг човек да гледа нещо само, защото на теб не ти харесва. Като не ти харесва- не гледай, от къде на къде ще определяш на друг човек какво да гледа той? Не егоистично, ами направо не знам как да го нарека. Не мога и да си представя някой мъж да се опитва да ме ограничава за такива неща.

111.   108 го е казала перфектно!

112.   Грешка! Извинявам се!
110 го е казала перфектно!

113.   Изчетох коментарите... Трудно ми е да преценя. Според мен, човек не трябва да съди всичко само от гледна точка на своите желания и инстинкти, а да ги включва в цялостен комплекс от ценности. То ест, той да владее инстинктите си, а не те него да владеят.

По-горе някой каза - ами основното си е човек да яде, да пие и да прави секс. Ми не знам, някак елементарно, свинско ми звучи. Основното за човека е духовността. Според мен, порното определено ? вреди. Естествено, сегашното ни общество е много принизено, широките маси се ориентираха към чалгата, която е нещо пошло и отвратително, и това се отразява и в съжденията им.

Много рядко има стойностно естетично порно. За да има движение напред (прогрес), трябва да си изградим идеали, а един от тях е да не нараняваме хората, особено ако става въпрос за най-близкия човек.
Когато съм бил със сериозна приятелка, с която ме свързват силни чувства, съм нямал нужда от порно. Даже ми се е струвало гнусно и съм изпитвал чувство на вина, ако се е случвало.
То си е долнопробен заместител, какво да се лъжем, има нещо унизително в него - то не е и изкуство. С други думи, човек би трябвало да се култивира, а порното не е средство за такава цел.

114.   Веднага отговарям, без да съм чела коментарите преди мен: Има. Даже аз съм била тази, която е изявявала желание да си свалим някой филм ей така спонтанно, но той не е проявявал интерес. Веднъж, след едно мое запитване, ми подари купен еротичен диск, който се оказа от 70-те години и беше повече от странен, да не кажа смешен. Лично си свалях няколко пъти, защото не намирам порното за нещо чак толкова ужасно, не е като да се изневерява, затова съм му и пускала, но нито се възбуди, нито дори му задържа вниманието повече от десетина минути. А иначе си е сексуално активен и секса е бил почти всеки ден. Просто си е до човек и мъжете са свикнали да мислят още от тинейджъри, че порното е нещо задължително. Ни повече, ни по-малко.

115.   Според мен няма такъв мъж, който да не гледа. Всички мъже гледаме, а и жените гледат. Лошо няма от това. Аз и моята приятелка гледаме заедно понякога и след това се ч...ме.

116.   Аз съм момче и порното ме отвръщава!

117.   Има порно и порно. Ако говорим само за кадри от сорта, вътре вън, аз не гледам.
НО. повтарям. НО
Има много сполочливи филми, или по скоро клипове от по 10-15мин. където някакси успяват да вкарат някаква интимност и чувственост в играта. Такова порно обожавам да гледам.
Така че отговора е ДА всеки гледа.
По скоро въпроса трябва да е "какво порно гледа".

118.   Аз съм мъж на 52. Предполагам, че няма мъж (или момче) които да не са гледали поне веднъж някой порно филм.
Повечето порно филми са доста изкуствено направени, и неестествената игра на порноактьорите не ми допада.
Това което гледам са едни кратки филмчета на Pier Woodman, има ги качени в Замундата. Интересното при тях е това, че в тях не са заснети професионални порноактриси, а съвсем обикновенни момичета, при които няма игра, и половия акт в тези филмчата е естествен и неподправен. Съгласен съм и съм в подкрепа на 117.

119.   Да, разбира се, нека мъжете гледат порно. Разбирам, няма лошо. Но защо един мъж ще се нуждае от нещо такова, ако наистина обича приятелката си или жена си? Влюбените мъже не гледат порно и аз го знам от личен опит с гаджето си. Мили мъже, обяснете какво удоволствие ви доставя да гледате секс без никакви чувства, секс в който жените са просто нагримирани кукли, които компенсират липсата на характер и морални ценности със силиконови бюстове и фалшиви пъшкания, след като знаете, че до вас има една истинска жена, която е оставила след себе си нещо значително, нещо със стойност много по-голяма от тази на порно филмите, картинките и всички тези материали.. жена, която ви обича, цени ви, готова е да ви даде всичко.. защо не можете да оцените една жена по душата й, а са ви добре дошли на мониторите порно актрисите, които можете да получите винаги, стига да плащате тока и интернета си :D ??

Имах гадже, което гледаше порно дори и пред мен, на вечеря коментираше жените в тези филми. Аз нищо не казвах, една сутрин, когато беше на работа просто си събрах багажа. Писах му една бележка, която казваше да си гледа порното и да не ме търси вече. И сега живота ми е щастлив с новия човек, с който се запознах. Няколко пъти виждах бившия си приятел и забелязвах погледа му, който сякаш крещеше: "ВЪРНИ СЕ, ЩЕ СПРА ДА ПРАВЯ ТОВА!!!" , но вече ми беше все едно...

Затова, скъпи дами, ако не можете да се примирите с факта, че мъжът ви/гаджето ви "лъска" на голи изроди си отидете... Животът е пред вас, под нивото ви е да карате мъжете да спрат, хората си остават такива, не могат да бъдат променени. Някой ден съдбата ще ви срещне с човек, който ще ви цени достатъчно, за да не посяга към "достойнството си" с едната ръка, докато държи в другата снимка с голо момиче :) Бъдете щастливи, не се чувствайте виновни, че не задоволявате мъжа си, той просто не може да ви оцени... Чак след раздялата ще разбере, но ще бъде късно :)

Поздрави, Алина

120.   Мъж, който не се кефи от голи мацки или е импотентен, или не е мъж!
Както пее дядо Стефчо в песничката "Страстно обичам женичките", " Обичам женичките, обичам ги всичките! "
119. ти мислиш ли, че новият ти приятел не "лъска"? Ако си мислиш така, жестоко се лъжеш. В голяма грешка си!
Някой май заслужават да имат само импотентни мъже! Тогава със сигурност няма да имате проблеми с порното!

121.   Който такова много жени няма нужда от порно. Порно гледат смотаняците.

122.   Жени, огледайте се вижте как е в природата около вас. Мъжкарите имат нужда от много секс и много разнообразни партньорки (заложено е за оцеляването на вида ни и по голямото генно разнообразие) Хомо Сапиенса е вид животно-бозайник с повече интелект и благодарение на това мъжкият индивид се е научил да подтиска хипержеланието си за секс с различни партньорки гледайки порно, самозадоволявайки се и тнн. Големи моралистки видях в коментарите, а от моя сравнително богат опит с жени забелязвам леко деградирали създания тип фолкдиви, които на всичкото отгоре нямат и най малки познания по секс :) Дами нищо лично просто се уважавайте повече не се продавайте, уважавайте и партньора си не му забранявайте да ви изневерява във фантазията си за да не го направи наяве.

123.   122, ти си открил глупостите, които говориш по научен път. Ясно е видяно как това поведение е биологично заложено и със сигурност д-ва могат да бъдат физически видяни. :Д
Само да те светна, че мъжете, които имат възможност да изневеряват, го правят, а тези, които гледате порно и сте с разсъжденията като теб, т. е. нямат някакви ценности, които биха ги спряли, са просто едни "мъжкарчета", които искат, ама не могат. :Д ;)

124.   121 който такова много жени накрая си го забива отзад!!!

125.   Малеее, вие направо ме разбихте бе хора. В кой век живеете? Аз съм жена на 30г. Правим почти всеки ден секс със съпруга си, но това не ми пречи 2-3 пъти в седмицата да маструбирам и да гледам порно. По никакъв начин не вреди на сексуалния ни живот. Той винаги разбира кога съм го правила(просто ми се забавя оргазма малко)но никога не е казал нещо, или пък да ревнува. Какви са тези простотии. Че чак и да се караме, пази боже от такива партнъори като вас.

126.   Има ли значение дали ще четеш "кама сутра", или ще гледаш научно популярен порнофилм? Гледането на порно е курс квалификация, учат се нови, непрактикувани неща. Всички сексолози го казват, че мъжът се възбужда най вече от гледката, а жените от романтиката. На мъжа му трябва гледка, възбуждаща разбира се, а жената търси нежност и красота(после друго). Не знам дали има мъже които не гледат порно, вероятно има, ако са импотентни, но съм сигурен, че няма мъж който не би желал жената в леглото му, да се държи като проститутка(да няма никакви задръжки). Ако жената до него е такава, и си измислят всякакви фантазии, може спокойно да мине и без порно. В порното, той(мъжа) вижда своите фантазии онагледени, затова му е интересно, поставя се на мястото на порночукача и си мечтае да го приложи на практика. Жени, дръжте се в леглото с вашите любими като проститутки, а в обществото като светици, не ги лъжете и не се преструвайте, тогава ще станете БОГИНИ в очите на вашите мъже!

127.   И мъжът ми гледа и аз гледам и това по никакъв начин не вреди на сексуалните ни отношения. Всеки има право да реши дали да гледа или не. Никой няма право да забрани на другия. Все едно да ви забранят да си гледате любимото предаване. Не ограничавайте половинките си глупаво е.

128.   Тая тема ме разби от смях.
Мъжът ми гледа порно - чувствам се нещастна. Не ме уважава, това значело, че секса с мен не го задоволява...
Кажете ми, че се шегуват тея хора.
Ок, има хора, които гледат и които не гледат. Аз съм жена и ми е кеф да гледам, понякога мастурбирам, понякога искам да гледам по-така нещица, с разни фетиши. Подмокрям се. Приятелят ми също гледа, даже ми е пращал като нещо му се стори по-интересно... разбира се с нескрит намек - що не го пробваме това? И все си плануваме да гледаме нещо заедно и да имитираме героите, ама някак... все не остава време, или говорим си през деня, че ще го пробваме, а после изумим.
Дали е нормално да се гледа - напълно!
Дали е за смотаняци, самотници и т. н. - не!

И всички дами да си признаят.. когато са чели любовни романи, нали вътре има описани интимни сцени - да кажат с ръка на сърцето, че не са се подмокряли.
Една жена преди беше в книжарницата пред мен и вика на продавача - дай от тея мокрещите книги за два лв.
Човек има нужда да се възбужда, да съпреживява чуждата възбуда, нали в крайна сметка това е и секса, да преживееш с другия възбудата си...

И не, не мисля, че порното е изневяра. Нито приятелят ми. Господи... това значи, че някоя засукана девойка мине ли по улицата и той я избройка, ми е изневерил? Да му сложа капаци на очите и да се държа с него само като с работен кон, а? Опложда ме и ми носи пари...

И после защо има толкова теми за изневери, любовници и т. н.
Жени, жена съм, ама хич не ви разбирам като започнете с тези глупости и комплекси.

129.   Я и аз да бодна един коментар тука, че ме засяга темата аз съм жена при това семейна и гледам порно не ме е срам да си призная, май и повечето женички гледат пък ги се правят на светици

130.   До 103
Пич иди на лекар докато не е късно. Може нищо да ти няма.
Макар че честно казано СВУН (синдром на вродена умствена недостатъчност) не се лекува за съжаление.

131.   Дядо Торбалан ли там какъвто си и не само той а и всички останали хорица, които изписаха темата с гнусни мнения... от всичко, което прочетох на вас ви е присъден гнусния чалгарски начин на мислене. Щом аз не мастурбирам на други мъже, защо той да има право да го прави с други жени? Или вие мъжете си мислите, че имате повече права щом става дума за к*рви? ! Вие, сте като животни, повърхностни и без капчица морал. И колкото и да ми е трудно да си го призная голяма част от жените са същите. Малко са хората, които могат с гордо вдигната глава да признаят, че моралът им е на първо място. Е, аз съм една от тях и не ми пука какво ще кажат повечето мислещи с долните си глави мъжленца. Аз държа на връзката си, и Искам колкото и странно да ви се струва, той да е единственият, който ме възбужда... и е така! За мен е абсолютно грешно да гледа други жени и да лъска, след като сме си дали обет за вярност... и знаеш ли защо? Защото имам морал, не съм напудрена фолк певица, за която оргиите са нещо нормално. И като себе си уважаваща жена, не бих била с мъж, който не е с мен, не само в мислите си, но и в действията си. Ако не му изнася, здраве да е, на улицата има куп измет, която би се съгласила с това!!!

132.   Авторке, остави човека да си гледа порното намира и не го карай да страда заради собствения ти комплекс за малоценност. Това, че ревнуваш от едни картинки никак не говори добре за теб. Става ясно колко малко вярваш в себе си и в способността си да задоволиш и задържиш един мъж, дори и такъв под чехъл като твоя. Добре, че не си в България защото щеше и свирки да му правиш докато гледа слабите, едрогърди мадами на компютъра. Ти защо си позволяваш да гледаш филми? Той не ти ли прави живота достатъчно интересен? Не мислиш ли, че по твоята логика и той има право да се сърди? Радвай се, че е порно, а не е тръгнал да ти изневерява.

133.   до 132....
Не става въпрос за комплекс за малоценност, а за морал! Знаеш ли за това понятие? Всеки, който уважава себе си би се обидил от това, и колкото и да е странно има и мъже(но се броят на пръсти), които не харесват порното(има такива, аз лично познавам), но са на много по - високо интелектуално ниво от всички останали, на които при вида на женски полов орган текат лигите и за разлика от тях осъзнават каква измет са жените, участващи в подобни оргии.
Не мисля да ти присаждам моят начин на мислене, пък и съдейки от интелигентното ти изказване с думата "свирки" няма как това да стане. Отново казвам това е до морал, ако ти не притежаваш такъв - ами гледай си порното и се радвай, че падаш на нивото на светската измет, докато други градят бъдещето си с достойнство!

135.   Всеки е гледал порно в даден етап от живота си. Аз от 2години не го правя. Живея заедно с приятелката ми, през деня съм по работа вече като се приберем сме си двамата. Нямам свободно време да гледам порно. Правим секс поне по 1 път на ден, нормално е да ни ми се гледа и порно :)) Иначе като малък гледах здраво, само чаках да няма никой в нас и почвах :))

136.   Има мъже, които не гледат порно, но са много малко. Аз лично познавам само един такъв. Ама той просто е много слабо сексуален тоя човек. Нито му пречи да не прави секс 2 месеца примерно, нито гледа порно през периодите когато няма секс партньорка.
Честно казано не го разбирам. Аз имам приятелка, секса с нея е превъзходен. Въпреки това от време на време си зяпам малко порно - ей така за спорта.
В началото бяха големи драми вкъщи затова, че аз гледам порно. После успях да я убедя, че всичко е ОК и сега даже заедно преглеждаме каналите от време на време.

138.   Моя съпруг не гледа, а аз искам да гледаме заедно...

139.   Страшен въпрос. И аз гледам порно.
Ели.

140.   това е все едно да попиташ: има ли мъж който не иска да погледа гола жена?

сигурно има, някой на 80 на който вече му е мек и не може да стане :)

преживейте го! мъжете обичат да гледат голи жени и да маструбират фантазирайки си за тях

това нито ви прави по-малко привлекателни, нито по-нежелани

#

101-129 от 129