Споделена история от Секс и интимност

Има ли мъж, който да не гледа порно?
Здравейте , чудех се дали да обявя публично изкривената си гледна точка. Надеждата да опровергая всеобщото мнение ,че даже и възмощение от това ,което ще ви поптитам надделя над увереността ми хранена от масовото мнение че изисквам прекалено много от хората околу мен .

Предупреждвам че не съм нито пуританка ,нито моралистка ,нито 12 -годишна . Ех , може би съм идеалистка ,преценете вие.

Въпросът ми е глупав ,съгласна съм ,но въпреки това ще ви попитам ,а вие ми отговорете ако искате.Аз мисля че човек ако е сексуално задоволен във връзката си ,няма нужда от порно филмите , но приятелят ми е убеден че мъжете са извинени по природа ,те просто не можело да не гледат порно .

Признавам има много малко мъже или по скоро момчета които твърдят че не хранят тази индустрия и честно казано не знам дали да им вярвам ,затова питам вас :има ли мъж който да не гледа порно?

Коментари

51-100 от 129

54.   Абе, и аз се чудя... порното наистина е тъпо нещо, даже обърква тотално представата за истинския секс... На мене даже ми попречи в първоначалните сексуални контакти, в смисъл, че ме отдалечи от истинското усещане за секс... И аджеба, още го гледам!

55.   Остави човека на мира и го остави да гледа каквото си иска и колкото си иска! Избий си глупостите от главата. Всеки си има право на лична свобода и да прави това, което му харесва. Остави го на свобода. Спокойно, няма да ти избяга! Той си е само твой! Той те обича и желае! Обичате истински, не се съмнявай в това! Това, че някой гледа порно и се възбужда от това, няма нищо лошо! Това е едно допълнително изживяване, допълване и обогатяване на фантазиите, с безкрайното многообразие в секса, до което всеки може да се докосне и наслади.
Един мъж не може да има всички жени на Земята, както и една жена не може да има всички мъже. Чрез съвременните медии обаче, може частично да се докосне, наслади на голямото многообразие и по-пълно да задоволи своите еротични фантазии и преживявания. Както му се иска да задоволи по-пълно своите вкусови усещания.
Това изобщо не означава, че той не те харесва, че не те обича или пък, че ще ти изневери! Дори, по-скоро, това би укрепило по-силно духовно и сексуално вашата връзка, както и заедно да изживеете по-сладострастни мигове.
Ами, гледай и ти! Какво ти пречи, заедно да гледате порно и да се наслаждавате! Това само ще укрепи и ще издигне на по-голяма висота любовта ви и секса ви! Ще бъдете заедно много по-щастливи! Което всъщност си е най-важното!
Ами, малко освободи фантазиите си, освободи напрежението и погледни по-нашироко на нещата.
Недей и да си помисляш да слагаш някакви ограничения и окови в семейния живот! Само ще сгрешиш и то много!
Да, всички нормално развити мъже и жени, обичат да гледат порно! Ако някой ти каже, че не обича, значи те лъже!
Е, на някой може вече да му е омръзнало и да не му се гледа чак толкова, или просто вече да не му представлява кой, знае какъв интерес, но щом му се прииска, нека си гледа! Щом реши да разнообрази сексуалните си фантазии, нека си гледа! Няма абсолютно нищо лошо в това! Абсолютно с нищо това не вреди на семейната връзка! С пълна сила това важи и за мастурбацията!
Хайде, не се впрягай толкова и заживей по-спокойно!
Надявам се, че желаеш щастието на мъжа си, както и ти да си щастлива!
Дай му свободата и той винаги ще бъде при теб, винаги ще бъде твой, и винаги ще те обича!
Ей, ... това егоизма си е голяма работа!

57.   Аз съм жена на 28 год. Имам връзка с настоящият ми партньор от около 5 години. Мога да кажа, че страшно много ми харесва и ме възбужда да гледаме порно двамата... Понякога дори и сама гледам, така, че не само мъжете им харесва да гледат.

58.   Моят не гледа:) Не му харесва изкуствеността и нагласеността на цялата работа. Когато е сам предпочита да се възбужда с еротични четива.

59.   Не гледам порно. Може би, защото е такава вътрешната ми нагласа - да правя нещата, а не да гледам как ги правят други. Също така, предпочитам да поиграя футбол, отколкото да го гледам на екрана - може да не е толкова професионален, но си го играя аз, а не гледам друг. Според мен, всичко е до нагласата на човек, но определено порното вреди на мъжете, защото мъжът свиква да гледа голи жени и тогава непременно започват проблемите с възбуждането. В миналия век мъжете са се възбуждали от случайно показал се глезен изпод дългата фуста. Сега на глезен никой не реагира. Както е тръгнало в скоро време мъжете няма да реагират и на гола жена. Затова жената трябва да запази онази първична загадъчност и да не развява голотиите си, а мъжът да е веднага готов щом види гола жена.

60.   Знаеш ли Сякаш чета моите размишления Към авторката - и на мен ми беше много неестествено и трудно да го проумея малко е убидно сякаш... незнам точно как да му кажа, но се успокоявам с това че е добре поне само да го гледа Не го разбирам и не го приемам, но нямам избор " мъжка природа" - те си имат вечното извинение :(

61.   59, не само че не се възбужда от голи жени, ами в ума му се набива представата за определена красота и когато види по-различно тяло от тези на порно актрисите, и му се струва грозно... а хората са различни, не са шаблони!

62.   Може да е малко стара темичката, но аз да си кажа - имал съм само една сериозна връзка за 17 годишния си живот и съответно първата с която съм правил секс. Аз не мога да си представя как ще живея с гаджето си и ще гледам порно.. И за това ще кажа, че в моя случай смятам, че аз не гледам порно когато имам сексуална връзка!

63.   Кой каквото и да ти каже какъвто и контакт с жени да има и без значение дали е девствен или заобиколен от сексуалмни удоволствия ПОЧТИ без значение от възрастта мъж ли е гледа порно!!! Аз самият редовно гледам... не е задължително да мастурбираш.. но има нещо нетрезво в мъж който не гледа порно!!!

64.   В началото на връзката ми когато се спуквахме от секс с приятелката не съм гледал порно... но след т'ва почнах да си гледам редовно :)

65.   Нетрезво? !!! Тъп си като гъз номер 63! Дедо ти 'се порно е гредАл... хахаха

66.   Мъжа ми не гледа порно и е много против това. Казва, че щом е с мен вече няма нужда от порно, не че преди е гледал, казва, че като е бил хлапак на 17 мйу е било интересно но сега вече не.
Има мъже които не гледат порно.

67.   дедо ти 'се порно е гледАл

68.   не

69.   Сега не, но в миналото..

71.   Мисля че няма, ако има ще са много малко. По принцип даже и малките деца вече гледат, в какво се превърна светът...

72.   Наскоро слушах по телевизията за сексуалната анорексия при мъжете, застъпваха се изследвания на медици, които твърдят, че пренасищането от гледането на гола плът върши своето пагубно дело, интересът на мъжете към жените вече е изместен от онова нещо-интернетът. По-лесно им е със една "злобарка", от колкото да ухажват и свалят жена, еми.... еволюират горките и те, лека полека може да стигнат нивото на жените(да виждат по-далеч от органа си).

73.   Само мисълта, че мъжът ми гледа порно ме прави нещастна и непълноценна, а всъщност той ми обясни, че то това било един вид забавление (така се изрази). Ми да ти еба майката скапана, за тебе едно забавление е смърт за човека до тебе. Знаете ли колко пъти съм го питала какво ПОРНО гледа, питала съм го много пъти, ама той изглежда се срамува да признае. Като е толкова "отворен" да ми каже като мъж, ако това понятие все още съществува. Ами... какво ли забавление за него ще е ако се изчукам с 15 човека зад гърба му... ей така... за разнообразие и забавление?

74.   "а дедо ти 'се порно е гледАл", както каза един по-горе

75.   То май, нама да е лишо да има и въпрос към жените: "Обичат ли жените да гледат порно? "

77.   Жени, а Вие обичате ли да гледате порно? Хайде, кажете си!

78.   73, много навътре приемаш нещата и то за разголени филми. Я виж тук, какви по тежки случаи има:
http://spodeli. net/1/story-14321. html
Ами, ако ти си на мястото на тази дама, тогава, какво правим?

79.   Да бе, "любимото ми" е да гледам как некакви се трескат! Има и жени дето гледат, ама те са смотли или нямат мъжкото внимание. Както беше казал някой: "Порното е за самотни чичковци и лели. "

80.   А на 78 бих му/и казала следното: знам, има и по-тежки случаи, но не съм склонна да се примиря с някои неща. ТОЧКА! Глупости от рода на: "ама ти сигурно не го обичаш толкова, че да си склонна да му простиш" и т. н. не вървят! Напротив, много го обичам, но след като го прави и знае, че не ми е приятно, то това значи, че НЕ МЕ УВАЖАВА!

81.   73 - много драматизираш и е прав мъжът ти. Той си е пълнолетен човек и ако иска и гей порно ще си гледа, теб какво те бърка това?
75, 77 - по принцип жените не се водим толкова от визуалното, колкото от други неща, индивидуални за всяка от нас, но повечето обичаме да гледаме порно. За съжаление, то е направено за мъжете и това отблъсква много от нас, но има вече и подходящи продукти и за жени.
Всички мъже, според мен, гледат порно или искат да гледат порно. Мъжете се движат от визуалното, а и от инстинктите си - те могат да заплодят всеки ден по 5 жени теоретично. Такива като 73 пък, които не се чувстват сигурни в себе си и нямат самочувствие, се опитват (по грешен начин) на всяка цена да задържат самеца, които да изгледа поколението им... още сме пещерни хора, генетично погледнато, въпреки претенциите да бъдем висше същество.
Включете си ТВ-то и гледайте един рекламен блог и ще видите, защо живеем - да ядем, да пием, да правим секс - тези три неща са центъра на живота ни, всичко „възвишено“ се върти около тях!
И 73 ако продължава да подтиска мъжа си и нормалните му човешки потребности, нищо чудно да остане сама, а той - ами има доста самотни самки навън.... който човек не иска да напсува!

82.   Ма бейби (81), дай сега да издигнем в култ порнографията! За теб е ОК мъжът ти да се кефи на изрусени, перверзни физиономии с голеееми изкуствени цици и... айде да не казвам още какво, а ти нямаш нищо общо с тая картинка? Голем кеф ти казвам...

83.   И... Дядо ти е мъж, нали? Е, оцелял е и без порно. :) И кога стана толкова нормално мъжете да зяпат порно? И после се чудим защо "секс без свирка" не става, и те трепат с камъни, ако не правиш свирки. Айде, моля ви се.

84.   БРУТАЛНООО

85.   82, разбрахме в последните ти три постинга, разбрахме - ами нищо не разбрах, честно казано.
Първо, мъжът ми не гледа толкова порно, но и да гледа - негова си работа. Аз съм по-хубава от всички актриси там и даже имам и по-голям ЕСТЕСТВЕН бюст, изобщо не се чувствам застрашена. Той си пада по младите рускинчета в последно време, лично му свалям такова порно, ако намеря.
Брутално е да ограничаваш мъжа до себе си в такива неща. Порно има иначе откакто свят светува - има нарисувани еротични сцени в Помпей, запазени под лавата, стигащи до перверзия дори (отиди на една екскурзия извън селото си), има и всякакви древни богини с огромни цици и срамни устни... богове с огрноми фалоси, чисто порнографски рисунки и в Египет, в пещерите дори....

Откакто човекът е човек, той се занимава с изкуство и има фантазии - порното е също една форма на изразяване на човешката креативност, но просто днес имаме технически възможности, които по времето на дядовците ни е нямало. Не, че те не са гледали голи снимки, внесени нелегално от Югославия, не са надничали през прозорците как съседите правят любов и т. н.

Човекът е воаьор, социално същество с фантазии. А оралната любов е доста по-стара от съвременното порно, така че не то я е наложило като начин на правене на любов, а обратното... дори на село тази техника я има отдавна, иначе и българската думичка „свирка“ нямаше да я има. (горките ви мъже - и без порно, и без свирки... )
Само комплексирани и ограничени жени тормозят мъжете си като авторката. Който е пълнолетен има право да гледа порно. Това е положението. Като се омъжвате не си купувате добиче от пазара, което да командорите - мъжете са също хора!

86.   Да, центъра на София наистина се превърна в село в последните години. А какво да кажем за детската порнография, нима и това ще се превърне в нещо нормално? Кажи нещо по този въпрос, номер 85. А, да питам на мъжът ти как му е като зяпаш порно с яки чепове? Или ти си "пълнолетна и имаш право да правиш, каквото си поискаш". То е ясно - няма да се разберем с тебе. Колкото хора - толкова и мнения, така е. САМО ЩЕ КАЖА, че щом възлюбеният ти търси нещо различно от тебе (например МЛАДИ РУСКИНЧЕТА), то това е знак, че нещата не вървят добре. Кой знае, някой ден може да бъдеш заменена от такава. Много сте ми объркани, милите. Айде, лек път в живота!

87.   Според Вас, гледането на порно, изневяра ли е? Ако мастурбираш, изневяра ли е? Ако сънуваш еротични сънища, изневяра ли е? Ами, ако се възбудиш, когато другия спи или не му е мерак, или не е вкъщи - пак ли е изневяра?
Жени, много погрешно тълкувате нещата!
Ако ти стане - изневяра, ако не ти стане - пак изневяра.... Абе, направо ужас!
Ами, ако на теб ти се иска всеки ден секс, а партньорът ти го прави с теб по-рядко?

88.   Знаеш ли порното колко брака е спасило :)) мъжът по природа неможе да е само с една, това си е просто природен инстинкт, колкото и да е задоволен от половинката си, винаги е готов и за друга, даже има нужда от друга и не е необходимо да е някоя конкретна. А със помоща на порното просто притъпява този свой инстинкт. Може да звучи прекалено животинско и първично, но това е инстинкт съхранил се от самата ни поява на земята. Та така, нека си гледа порно човекът, щом си стои в къщи и си те обича. Забранишли му го, или ще гледа скришум или ще "скъса синджира"

89.   "Жени, а Вие обичате ли да гледате порно? Хайде, кажете си! "
Обичаме, обичаме :)
Е, не всички, както се вижда и от горните коментари.
Относно определенията за "самотни чичковци и лелки", моля, моля, нито съм лелка, нито съм самотна. Правя го, защото ми доставя удоволствие.
Все едно аз да дойда и да ви се завра под чаршафите и да започна да ви съдя какво и как правите.

90.   Ей, ... най-после един коментар като хората!!!
Ами, то си е нещо нормално! Щом ти е кеф, гледаш, щом не ти е кеф, не гледаш. Защо трябва да съдиш някого, за това?
Благодарим ти миличка (89), за откровението!!!
Няма смисъл да се лъжем и да се премятаме, и да не си признаваме за неща, за които е ясно, че на всички доставят удоволствие! . Ами хормонът си е хормон. Като вземе да бушува, няма оправия! Трябва някак да разтоварим! ...

91.   88, а какво правим ако жената не може само с един? И тя обича разнообразието... ако знаеш само колко го обича, и на нея и е в природата, или мислиш, че цял жибот искаме да ядем свинско?
Колкото до порното, който иска го гледа, който не иска не го гледа. Имаи мъже, които не го гледат, но са много рядко. Мисля си, че всичко започва, когато момчетат започнат да навлизат в пубертета и любопитството им се разбужда. Да гледат лошо няма, докато ядът вкъщи, а не на вън, не би трябвало да ти пука особено. Както казваше една приятелка, Бог ти е дал очи да гледаш.
Лола

92.   89 пак.
Така де :) Кой как разтоварва си е негова работа.
80, как може да разсъждаваш така, все едно да се сърдиш, че приятелят ти яде шоколад пък ти не обичаш. Същата работа. Той не те кара насила и ти да ядеш, нали? Какъв е проблемът тогава?

94.   73, не бива да си правиш някакви самовнушения и самонавивки за малоценност, ниска значимост и заключения от рода на това, че мъжът ти не те уважава и не те харесва. Това е много лошо, дори бих казал, вредно! Най-вече, за теб самата! Още по-лошо е, ако това ти създава и някакви комплекси!
"Само мисълта, че мъжът ми гледа порно ме прави нещастна и непълноценна"
Това, че мъжът ти гледа порно и се кефи, не бива да те обижда и наранява ни най-малко. Просто, той иска да си задоволи малко повече еротичните фантазии и да повитае малко из облаците. Това изобщо не означава, че иска да те пренебрегне или да те обиди. Опитай се да влезеш в неговата кожа и да го разбереш. Не си създавай комплекси за глупости!
След като виждаш, че явно той не иска да се откаже от порното, ами опитай се ти да промениш нещо в себе си! Настрой се и ти на тази вълна и седни при него, гушни го и гледай и ти с него. Направи му компания. Не ми се вярва да ти е пък чак толкова неприятно и отвратително да гледаш порно. Сподели му кое ти е приятно, кое ти харесва и кое не, кое би желала да експериментираш с него в леглото, пък после си направете един здрав секс като този където сте гледали на филма и така, и двамата ще бъдете безкрайно щастливи, и ще спите като къпани.

95.   Няма!

96.   94, и ти си тъп, колкото си искаш. Какво общо има порното с мене? Ще ми бъде хиляди пъти по-неприятно, ако той ме свързва с тоя "жанр". Да гледам порно с него? ! Ти чуваш ли се въобще? Явно едното ебане е по-важно от всичко останало в тоя живот за повечето от вас. Не съществуват неща като любов и романтика, или това по-скоро вече са отживелици. Ами... тъпо в такъв случай. За мене човешките отношения стоят много преди секса. Ако за тебе едно здраво чукане оправя всичко, значи си в неква огрооомна заблуда.

98.   96, изобщо не е тъп човека, всичко, което е казал е много правилно и би било добре за теб маалко поне да се замислиш над думите му, вместо да го нападаш.

100.   94 супер го е казал... и какво имат общо сега любовта и романтиката с порното, номер 96?
Порното не изключва тези две неща - човек може да прави всичко заедно и нека не се лъжем, колкото и да са добри романтиката и бла-бла, те са само средство към целта - секс и съхраняване на човешкия род.
За какво ги има романтика, влюбване? Ами стига се до секс, иначе смисъл нямаше да има от тях... а сексът го има, за да ни има нас - ще те разочаровам, бебетата не ги носи щъркелът!!!!

101.   (от 94)
73, ясно е, че на теб порното не ти харесва и ти е противно и отвратително. Стана ясно, че не искаш да правиш компания на мъжа си, когато той гледа порно. Изясни се, че не искаш и да променяш мисленето и да направиш, каквато и да е стъпка в тази насока.
Ами, няма лошо!!! Като не ти харесва, недей гледа!!! Нали знаеш, ... въпрос на вкус!!!
Само не ми е ясно, защо се опитваш да налагаш твоите вкусове на другите? Защо се опитваш да налагаш твоите вкусове, на мъжа си? Може би не той не те уважава, както ти си мислиш, може би ти не го уважаваш и не зачиташ неговите интереси и предпочитания?
Всъщност, ти въобще опитвала ли си се да доставиш някакво удоволствие с нещо на мъжа си? И как се опитваш, след като изобщо не те интересува, кои за него са му любимите неща и кое на него му е приятно и кое му доставя удоволствие?
Въобще, секса харесва ли ти??? Или може би не те вълнува, чак толкова?
Искаш ли да ти кажа, защо хората гледат порно???
Ами, защото обичат секса! И не само, защото го обичат, ами защото го обожават и защото искат да му се насладят с пълната си фантазия, да се докоснат до неговия многообразен свят, да му се порадват, както и действително да го направят, споделят и преживеят със своя най-близкия човек, с партньора си! Да разтоварят хормоните!
Освен това, тези хора се чувстват по-обогатени, емоционално, психически и както щеш още! На тях не им чужда любовта и романтиката, както ти смяташ. Дори бих казал, че те са способни да ги направят още по-извисени, по-вълнуващи и по-интересни, защото любовта си е цяло изкуство!!!
Би ли ни споделила, какво са за теб любовта, романтиката и секса? Как виждаш ти нещата за себе си? Кое ти е приятно и кое ти доставя удоволствие във всичките тези неща? Обичаш ли секса? Колко редовен трябва да е той, според теб. И как задоволяваш своите сексуални фантазии? За порното вече стана ясно, че не е по вкуса ти.
Би ли споделила? Може и ние да научим нещо от теб!
Ще ни бъде интересно да научим още, ... след като имате търкания с мъжа си относно гледането на порно, как ви е секса? Добре или зле?

102.   Значи, цари пълно малоумие тука.

103.   Аз, съм на момче 24 години, и през живота си никога не съм гледал порно, нито пък съм правил секс, и несмятам да ги правя тези неща. Това са прокажени неща творение на дявола, изкушаващи хората. Така съм възпитан и ми е приятно че живея и се движа в такова общество което поставя тези граници, защото някой ден всеки получава заслуженото си. Дори нашите като са ме създавали, поради причината че не са имали право да правят секс, майка ми е забременяла ин-витро или нещо подобно на ин-витро, и то само с разрешение на нашият Господар, в нашето чисто и свято тайно обшество, което някой ден ще властва над Света.

104.   103, а ти изкушаваш ли се да мастурбираш или твоят Господар не ти разрешава? Правиш ли си го тайничко?

105.   103, ако е истина, не искам да срещам хора от вашето общество. По-добре да се гръмна!

106.   Оправданието с природата вече не върши работа. То като погледнем природата на жените- те могат да правят секс колкото пъти си искат на ден без да имат нашите проблеми(ерекцията), защото ние пък не можем да удържим това темпо. Но ако следват природата си, ние как ли ще радваме на забавлението им, на релакса им. Нали когато живееш с някого трябва да се съобразяваш с него. Щом искате разнообразие карайте на порно само, там има и за мъже и за жени, голямо РАЗНООБРАЗИЕ. Е, нямаш партньор, но имаш разнообразие, не вярвам това да ви допада повече от живият контакт, така, че умната момчета! Заради човека до вас си заслужава да релаксирате по друг начин. -БОЯН

107.   Бояне, много ми хареса коментара ти.
Лола

108.   Бояне, затова хората по принцип се харесват и събират с такива, с които имат сходни разбирания и интереси. Компромиси, че трябва да се правят, трябва, но това си е чисто навлизане в личното пространство, което аз лично никак не понасям, щото не вярвам в теорията за половинките. Аз съм си едно цяло, другият човек съответно също. Така че- Умната момичета, заради човека до вас си заслужава да подтиснете егоизма си. ;)

109.   Че то погледнато реално и изневярата тогава може да се помести в личното пространство. А, може би номер 108 тъй като не е егоист, сам ще поощрява партньорката си по-често да го заменя с други мъже, така де, какъв е този ЕГОИЗЪМ...

51-100 от 129