Споделена история от Секс и интимност

Трудна ерекция и невъзможна еякулация при секс
Здравейте, мъж съм на 30 години и имам сериозен проблем. Имам сериозна приятелка от 7 години с която много се обичаме, но сексът не върви изобщо. Когато правим секс много бързо ми спада, рядко се случва да издържи по-дълго време твърд - 20-30 мин. и пак спада без изобщо да стигна до еякулация. Понякога даже изобщо не мога да го вдигна и нищо не се получава каквото и да правя. Когато маструбирам винаги стигам до изпразване, но ми е нужно доста време за това. Нощно време също се втвърдява сам без да мисля за това. Знам, че проблемът е в главата ми и е психологически, но нямам идея как да го реша. С приятелката ми се разбираме страхотно и не се караме, но този проблем я разстройва много, както и мен, тя също не може да изпита оргазъм заради това. Страх ме е да не я загубя, защото е невероятно хубаво момиче и искам да преодолея това без да използвам виагра и подобни медикаменти... в перфектно здраве съм, спортувам, ям доста плодове и зеленчуци, не пия и не пуша. Просто не мога да се предразположа достатъчно и ме притеснява постоянно мисълта, че ще спадне и веднага точно това става. Много съм отчаян, защото така е от години и ме е страх, че така и няма да мога да правя нормален секс като всички останали. Държа да отбележа, че досега не съм изневерявал никога и не възнамерявам да го правя. Моля за по-компетентни мнения на хора, които са имали подобен проблем и благодаря предварително.

Коментари

1.   Мъжът ми има подобен проблем, мисля, че се дължи на стреса, а и колкото повече мислиш за това, как "пак ще се издъниш", толкова по-голям е шансът това наистина да стане. Не знам какво да те посъветвам, след като и ние се борим със същия проблем, само знам, че веднъж бяхме на почивка извън града и нямаше никакви проблеми, та явно смяната на обстановката и откъсването от ежедневните грижи действат добре.

2.   Има едни доктори, наричат се сексолози. Те са учили 10-ина години висше за да помагат на хора като теб. Довери им се, тук най-много някой бабин илач да ти кажат. Сега аз ще ти кажа един. Сещам се навремето - преди 10-ина години продаваха едни натурални сокове от кактус. Та те ми действаха като виагра, направо пощурявахме в леглото с моята след 2 литра. Вече не ги продават, но ако намериш нещо подобно - опитай.

3.   Спри порното и мастурбацията за 4-6 месеца. ;) Иначе през това време наблягай много на любовната игра и целувките, особена на френската за нея, използвай и пръстите! Успех!

4.   Съветвам те да се консултираш с уролог-андролог и евентуално да те насочи към психиатър-сексолог. Все пак трябва да минеш през медицински преглед. Това е част от организма на човека и трябва да се провери дали всичко е в норма.

5.   Мисля, че имаш проблеми с ерекцията защото:
- може да се изморяваш от работата през деня;
- може да ти е омръзнала приятелката и да не те възбужда вече;
- ако вече не те възбужда започнете да практикувате някакъв фетиш или по някакъв начин да направите секса нестандартен;
- правете секс на нетрадиционни места;
- купи и секси дрехи ако след толкова годишна връзка е спряла да носи секси дрехи;
Ако това не помогне намери си друга приятелка.

8.   ВЯГРА братле и това е, или пробвай други бг лекарства те са по евтини, и спри да мастр. вредно е наистина.
сега слушай трябва да и помогнеш да свърши иначе може тайничко да намери друг само д я задоволи, за това постарай с френска и с пръсти тя да свърши това е много важно за жената.
а тя помага ли те с френска или не ?
гледай всяка събота и неделя да сте на хотел ,друго близко селце, просто еднообразието убива секса, гледай и по често да сте под душа заедно, сапунисвай я нежно ,лижи я много , гали я много ,целувай я много , нежно и страстно зависи от момента, смени позите, снимайте се на камера домашно секс видио, и най напреде отивай при лекар. МОМЕНТАЛНО.
успех и кажи какво става.

9.   От автора: Порно не гледам изобщо, маструбацията съм я спрял изцяло, на работа не се изморявам и стресирам изобщо и честно казано нямам особено доверие на лекари, защото само гледат да ми вземат парите и не ги интересува друго. Както казах вече, не ми се иска да се тровя и привиквам с виагра, другите съвети ще ги пробвам, повече разнообразие и смяна на обстановката, по-дълга любовна игра също, дано стане...

10.   Звучиш като мен, преди първи път, 2 месеца и доста зор ми отне за да премина през същото, и единственото за което си мислех беше издънката и за това ставаше мек точно 2 секунди след свирка, обаче един ден спрях да мисля за това и от тогава не съм имал проблеми. Проблема ти е психологически и според мен си за психолог, а пък и е хубаво да разнообразите секса, като място например или фантазия :)

11.   Провери си нивата на свързания и свободния тестостерон. Ако е от него може да ги увеличиш с трибестан или други на неговата основа. Също така виж простата тя доста често влияе на тези неща.

12.   9, еми като не искаш да правиш това, което те съветват хората - стой си в сегашното положение и не се оплаквай!
Със старите средства можеш да постигмеш най-много старите резултати...

13.   Чувала съм за алтернативни методи при вашия проблем, фирма хималая има поне три такива билкови препарата, не знам дали ще помогнат, но няма да навредят определено. Вижте ги в интернет или в брошура в някоя аптека.

14.   Определено проблемът не е само психически. Потърси съвет и на уролог, може да имаш някакъв хроничен простатит - проявите са точно такива! (Лекар съм)

15.   Напълно съм съгласен с номер 5.

16.   Шансът автора да види коментара след 7 години е минимален, но все пак ще опитам.
Моля да се свържа с теб по някакъв начин и ако си превъзмогнал проблема да ми помогнеш или дадеш съвет.

17.   Повече лизане, целувки заедно в банята с мацката. Няма как да не ти го вдигне.