Споделена история от Секс и интимност

БДСМ
Здравейте, имам сериозна нужда от съвет. Сексуално активна съм от 4 години през които съм била с 2 мъже. Проблемът ми е, че никога не съм свършвала по време на секс с тях. Мисля, че причината е че по някакъв начин открих БДСМ порното и от тогава на сам това е нещото, което ме възбужда до лудост и мога да свърша само, ако отделя достатъчно време да се възбудя от тези гледки. Има ли някоя друга дама, която никога да не е свършвала по време на секс?

Коментари

1.   Потърси nofap и yourbrainonporn.com и се информирай.

2.   Нъцки. Няма да ти дадем мат'рЯл за довечера.

3.   Да, и на мен никога не ми се е случвало да свърша по време на секс, само при мастурбация ми се получава.

4.   Трябва ти партньор със същата страст и да има желание да го правите по този начин . Тогава според мен ще свършиш от мисълта и възбудата :)

9.   А, всеки с маниите си. Аз пък се пристрастих към скуирта и докато не омокря всичко все едно не съм правила секс. Така, че те разбирам. Обаче ако искаш да водиш пълноценен сексуален живот потърси мъж със сходни интереси, защото като кажеш на някой мъж, че имаш по-нетрадиционни желания и обикновено отказват да ги изпълнят. То аз си скуиртвам и без мъжът ми да се старае специално, ама после имаме разправии, че пак трябва да сменяме чаршафите.

12.   Аз имам този проблем от доста време. Не мога да кажа, че никога не съм свършвала, но е било не повече от 3 4 пъти.. Със сегашния ми приятел сме от 3 години заедно и се опитвам да му покажа, че не е нещо страшно, а главно удоволствие.. Все пак, то като не става, не става.. До сега само с 1 човек ми се е получавало само, защото аз му бях първата и общо взето знае всичко, което и аз знам и му харесва. Въпросът е, колко трябва да се чака, докато се намери подходящия партньор и за секс, и за съвместен живот.. Видях, че тази публикация е от доста отдавна. Вие какво открихте след 5 години?

13.   Като студент имах приятелка с подобни леки наклонности, но сега като мина 40-те много се засилиха. Не бяхме се виждали 10-на години и като стигна до секс, искаше да я заболи, да я насиля, за да се възбуди силно и да свърши. Мъжът и е доста по-възрастен от нея и не я пипа, а тя гори.

14.   Не знам как без да се старае мъжа на #9 тя скуиртва, най вероятно просто си пишка и си мисли че скуиртва