Споделена история от Секс и интимност

Какво мислите за интимният пирсинг при жените ?
Какво мислите за интимният пирсинг при жените ( на клитора, над него или зърната ). Приятелката ми има обичка хълка с висулка на клитора.... секса е неуписуем :) Споделете мнения :)

Коментари

1.   Не съм му фен.

2.   Че е пълна отврат!

6.   Много е яко, имам 3 халки долу, на пъпа и на зърната. Вярно, че клитора ми стана безчувствен и като ме чукат вече само имитирам оргазъм, но пък си заслужава, халките са много яки, много им се кефят мачовците.

7.   Искам много да си направя, ама 6 месеца без секс... Пък и малките ми срамни устни не са много малки... Средни са та нз... Иначе искам и на меката част на дясната гърда...
ж. 19г.

9.   Момиче съм и го намирам за напълно излишно нещо. Не е секси изобщо (за мен поне). Да не говорим и за инфекциите, които може да се получат и т. н.

10.   Номер 6 как точно са ти разположени тези 3 халки и за зърната какво е усещането ?

11.   и аз мисля че е тъпотия,
кефят ме обеци и пиърсинг като цяло, но не и там долу.

12.   До № 6 - абе момиче, ти май не си много в ред, в името на това да ти се кефят мачовците ти си жертвала своето удоволствие.... хахах, по - малоумно нещо не бях виждала. Ами хубаво тогава, нека тези мачовци си свършват и си оргазмират безкрай, а ти стой миличка, гърчи се и имитирай удоволствие! Проблемът си е изцяло твой!!

13.   Няма да го направя по няколко причини.
1. Като цяло аз съм доста чувствителна и си знам, че ще имам инфекции и доста неприятности.
2. Докато това нещо зарасне ще трябва да се лишавам от секс, което ми се вижда много трудни.
3. Наистина има риск после да не мога да изпитам оргазъм, а както казах аз обожавам разтърсващите оргазми.
Така, че без мен. Ако мъжът до мен ме обича ще ме приеме и без пиърсинг там долу.

14.   Пирсингът въ всичките му проявления е отвратителен! Не мога да разбера тъпаците които се дупчат и си окачат халки тук и там. Като свинята в кочината на която и правят пирсинг на зурлата, за да не рови!

15.   Обожавам като вида пирсинг на зърната, Харесвам и без. До критора да харесва ми стига да не е прекален. М17

17.   Пирсингът във всичките му форми е отвратително явление, както татуировките и епилацията! Бих ги забранил със закон!

18.   За зърната нямам мнение, но долу е гнусно - засъхват гадости и се увъртат космарлаци