Споделена история от Секс и интимност

Приятелят ми свършва бързо
Заедно сме от доста време, аз съм му първата.По опитна съм, затова опитвам различни неща, говорим по темата, взимала съм презервативи забавящи еякулацията,
но не вършат кой знае каква работа, казвам му като усети че настъпва момента да си мисли за нещо друго или да прекъснем за малко и само да се целуваме и докосваме, но и това не помага.
Аз по принцип не мога да свърша, но просто искам да е по продължително от няколко минути.
Предишните ми гаджета не са имали такива проблеми, не че има значение, но за първи път ми се случва и искам да оправя нещата, защото и за него и за мен ще е много по-приятно.
Може и в мен да е проблема, тъй като искам да го правим често, и винаги аз съм инициатора за тези неща.
Посъветвайте ме какво да правя.

Коментари

1.   Еми нормално си е да е няколко минути. Предишните ти или са били изтощени или са продължавали и след оргазма.

2.   С практиката ще се оправи.

3.   Да се кротнеш малко, че така със сигурност го притесняваш повече.

4.   Някъде 2-3 часа преди да правите секс, нека да си бие чекии, и като правите секс гаранция че доста по бавно ще свърши а може дори да не свърши.

5.   В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не му го натяквяй или го карай да се чувства малоценен. Причините може да са много - хормнален дисбаланс, не балансирани тазови мусколи, физиологичен проблем, приеснението играе голяма роля също. Да отиде при ГП-то и да започне с кръвна картина, зарах и холестерол както и секс хормони. Може и просто поради това че си му първата да му трябва повече време.

Накарай го да се чувства желан и му покажи че това не е съществен проблем и че може да го решите заедно. ГОВОРЕТЕ СИ!

Успех!

6.   Има лубриканти забавящи еякулацията. Направо става секс машина! 30 мин. няма да свърши поне.

7.   При някой, само от целувка се надървят ( като добавиш докосванията как да не свърши ). Номера е да продължи, въпреки че е свършил, любовната игра ( точно това което си написала, да се целувате и докосвате)хем ти ще свършиш ( може би ) хем той ще е презаредил и тогава, нещата може да се променят.

8.   на 15 съм и мие дълаг 20 сантиметра дали ще имам проблеми моля помогнете

9.   Преждевременната еякулация съм чувал да я лекуват със трициклични антидепресанти - те имат ефектът да намаляват либидото.

10.   Ако ти е без значение както казваш защо пишеш тук за проблема!
Решението ти е само един, ОТ СЕКС ШОП ШПРЕЙ ЗА ЗАБАВЯНЕ.
някъде 25,, 30 лв струва а ефекта е направо убийствен,дозата колко да пръска той да определи след няколко опита и сам ще прецени колко му трябва, и понеже си по опитна говори му , научи го да не бърза да го вкарва много бързо, нека любовната игра да ви е по дълга за да ти доставя и на теб удоволствие ,покажи му къде да пипа и как да лиже където ти най кеф.
иначе на колко си години госпожице?

11.   И с моя приятел е така, заедно сме от три години, но от няколко месеца свършва мнооого бързо. Дори когато решим да повторим (10-20 мин. след първия път), пак свършва за пет минути. Аз от друга страна не стига, че трудно свършвам, ама за рамките на 3-4 минути полов акт, е съвсем изключено да свърша! Направо... Много е гадно! Надявам се да е някакъв период и да отмине, защото си искам оргазъма!

12.   Не всеки мъж обича много дългият секс. Важното е да го правите редовно.

13.   Нека си държи главичката на члена открита един месец, чувствителността и ще намалее и няма да свършва бързо, кофти е отначало докато свикне.

14.   Най-вероятно бившите ти са се мазали с някакви задържащи кремове.
Една тук се оплакваше, че приятелят и издържал само 15 мин.
Това е пълен абсурд, да издържиш 15 мин., особено ако мацката те кефи.
То идеята на секса е за размножаване и да се изпразниш по-бързо.
Да не мислиш, че първобитните хора са имали толкова свободно време да се лашкат?

15.   Обрязване!

17.   И аз свършвах бързо, но ми се наложи да се обрежа и сега няма нищо общо с преди...
Преди да се обрежа свършвах от 2 до 5 мин. сега от 10 до 30 мин. като после повтарям и потретвам.. докато имам/ме сили.
Правим го понякога над 3-4 часа с малки почивки.

Не че трябва да се прибягва до тази процедура зареди бързото свършване.. просто ви го казвам като една алтернатива.

18.   Причината е че го възбуждаш много! може би си му идеала за жена. Пробвайте съвета с чекията! Да тракне една в банята преди секса, или ти му а направи, или му направи минет. Нека той през това време да те лиже или задоволява с пръсти. След това като се възбуди отново, ти ще си достатъчно загряла, така че ще свършите едновременно, а това е най-хубавото в секса, партньорите да свършват едновременно!