Споделена история от Секс и интимност

Мъжът ми е извратен.
Здравейте, женени сме от две години, но напоследък когато правим секс мъжът ми иска да мастурбирам пред него но не с ръце а като си притискам бедрата, каза че това го възбуждало много, на мен ми се струва смешно да го правя, прекалено детски е този начин, не че не съм го правила като дете, но пред него ме е срам да се стискам и напрягам. Дали да му угодя, когато го помоля да правим секс той винаги се мръщи и отказва, дали е заради това че не исках да му покажа тази техника?

Коментари

1.   Значи в края на краищата не той е извратен, ами ти имаш някакъв бъг в психиката - "срам" те е и т.н.
Колко лесно е да обвиниш другия за всичко и ти да излезеш света вода ненапита, нали? На такъв тип мислене ли смяташ, че се градят връзките, семействата?

Щом желаеш да го чуеш от трети лица: ДА, "УГОДИ" МУ! Сигурно е, че и той на тебе ти угажда за много неща, даже повече отколкото признаваш пред себе си.

И друг път, преди да залепиш етикет на някого - погледни първо в собственото си дворче...

5.   Боже... Това ако е извратено значи аз съм някакъв супер извратеняк, а дори не си падам по БДСМ...
Авторке, мъжът ти не е извратен, това неговото е напълно нормално нещо, човек иска разнообразие и нови усещания. Ти си прекалено затворена (да не кажа задръстена), не търси вина в него, а опитай да си по разкрепостена. Съжалявам мъжа ти, наистина...

6.   Боже! А аз като прочетох заглавието реших, че наистина е някакъв луд фен на бичуването, бондижда садо-мазохист и т. н. А той човекът просто искал да те види как се самозадоволяваш! Да ти имам проблема. Че това си е съвсем нормално желание, ама ти явно си доста неопитна и си мислиш, че всичко извън мисионерската е извратено.

7.   Извратен??? Повярвай ми, това е далеч от извратено... Ама, всеки с вижданията си.

9.   Човека явно си е наред,ама ти си по-задръстена от него.Ако искаш да му доставяш удоволствие,ще се раздаваш на максимум,инъче знаеш ли как скоро друга ще го прави това описаното по-горе и ще има мъжа ти повече от теб.

13.   Честно, като прочетох заглавието, си помислих нещо от сорта на мъжа ти иска да си бие чекии, докато гледа как се чукаш с куче примерно. Явно ни се разминамат представите за извратено. :D

14.   Мъжът не е извратен. Аз също съм молил жена си да мастурбира пред мен, но тя се стеснява и ми отказва, иначе аз мнгократно съм масторбирал пред нея, когато е в менструация. Гледам я гола, целувам я опипвам я и в същото време си правя чекия. Вие жените си мислите че като легнете и се разкрачите, с това ви свършва ролята в леглото, а мажът ви трябва да ви възбуди, да се възбуди и да ви задоволи до оргазъм. Е и ние искаме разнообразие.

15.   Хм, аз пък разбирам авторката. По-непривилно в случая е не, че я е помолил веднъж да го направи, а че я моли повторно след като е забелязал, че не й е приятно. В крайна сметка не трябва с цел да задоволим другия, да си причиняме собствен дискомфорт. Мисля, че той трябва да прояви повече разбиране към теб. Поговори с него, кажи му, че това не ти харесва. Ако те обича, ще те разбере.
Също смятам, че се държи като дете - не си направила каквото иска и сега отмъщава като не прави секс с теб. Не е мъжка постъпка.

16.   Аз се притесних, че мъжът ти иска да го чукаш с изкуствен пенис :D
Нищо му няма на човека. Ти на него ако казваш, че е извратен за другите не знам :D

17.   Номер 15, не знам кой на кого причинява дискомфорт в случая. Мислиш ли, че на мъжа и му е много комфортно с жена, която го нарича извратен само защото искал да я погледа как маструбира по определен начин? Относно мъжките постъпки ще ти кажа кое е мъжко - намира си любовница и си прави кефа с нея, а жена му готви и пере. Това по-добре ли ти изглежда??? Защото големите мъжкари биха направили точно това без да се съобразяват с мнението на дадена злобна кукумявка.

18.   От скоро си омъжена, нали? И мъжът ти е първият мъж в живота ти или поне нямаш много опит? Защото това обяснява реакцията ти. Ако беше омъжена от няколко години или имаше малко повече опит преди брака щеше да знаеш, че сексът е цяло море и винаги има нещо нова, което да научиш и да опиташ и в това няма нищо срамно. Ти се притесняваш да мастурбираш пред любимия мъж, а знаеш ли някои хора какви неща правят? Хммм, май е по-добре да не знаеш, че доста ще се изчервиш, но странно в това няма нищо страшно или извратено. Щом не нараняваш другия (въпреки, че при някое садо-мазо техники и това се прави) изобщо няма какво да се притесняваш. ОК, не ти харесва, ама не може и 30-40 години все в една поза да го правите, нали? Най-малкото защото ще ви е опротивяла до смърт. За това вместо да изпадаш в потрес от едно напълно невинно желание, помисли как да разнообразиш малко нещата в леглото. Пък и преди категорично да кажеш НЕ, опитай. Може и да ти хареса и да се превърне в допълнение на сексуалния ви живот. Не бъди консервативна, мила! Все пак говорим за връзка с любимия мъж. Какво толкова ще стане ако му изпълниш желанието? Ще го направиш щастлив. А и желанието му наистина не е нещо нечувано.

19.   Не бях чувала за такова ужасно извращение! Да мастурбираш пред мъжа си!? ! УЖАС!!! Кой болен мозък го е родил? Заслужава кастриране и на кладата! Или поне доживотна - нали сме в ЕС!
Бог да ни пази!