Споделена история от Секс и интимност

Не може да проникне в мен!
Здравейте на всички ! Пише ви момиче на 16 от Димитровград ...
Така, да преминем към проблема... приятелят ми е опитен в секса и се притеснявам, защото аз не съм! Никога не съм правила секс и винаги съм си мислила, че ще бъде лесно..., че просто ще се отпусна и ще стане! Е да, ама не! Опитахме 2-3 пъти и все не ставаше... и двамата бяхме достатъчно възбудени и всичко беше прекрасно, но когато минахме към частта с проникването, нещо се обърка.. не знам и аз .. дали аз се стегнах и дали не съм прекалено тясна... търся вината в себе си, защото той не е девствен, бил е с няколко момичета и както казах има опит... Много искам да бъдем заедно и връзката ни да е сериозна .. бих дала всичко за да бъде щастлив, защото той проявява към мен търпение и нежност. А и аз съм сигурна в това, че го искам! Моля ви, помогнете, каква е причината вече 3 път да не можем да го направим? ;(

Коментари

1.   Вземи си лубрикант на водна основа. Моята приятелка е на 17 в момента, отворих я преди 2 години без проблем. Не знам защо така се получава успех :)

2.   Хе хе, съгражданка си ми. Ще се отпуснеш и ще проникне, няма да се плашиш.

3.   Амии защо така бе момиче? .. ?олям кеф е .. може би не си се отпуснала достатъчно ? ?ледай малко в интернет, възбуди се добре и се хвърли на него :P ?ърво трябва да си вкара пръстите, нали знаеш ? ?ко те заболи, болката ще отмине, не се притеснявай-даже след този *екс, после ще ти е голям кеф ..

4.   Спокойно :)

5.   Много ми е интересно това "отваряне" .... какво си отворил? Бирена бутилка!? Няма нищо затворено, никъде-къса се един химен и това е.

Авторке, твоя като е такъв 'спец', защо не може да те предразположи? Като знаещ и опитен не би трябвало да има проблем, ама... ето 3 дава полезна идея - да започне с пръст. Ако ти посегне и с език ще е още по добре и (може) да те възбуди още повече. Намерете си лубрикант за всеки случай. Предигра+спокойствие+смазан презерватив=проникване:D

6.   Вероятно става дума за вагинизъм. 7% от всички жени са имали подобно изживяване, което се изразява в спазъм на влагалищната мускулатура, което прави проникването невъзможно или много болезнено. Проблемът може да има физиологична основа, но в повечето случаи е на психическа. Проблемът не е страшен. Първо посети гинеколог за да се убедите, че всичко е наред от физиологична гледна точка, ако е така - следва сексолог, който ще ви даде подходящия съвет.

7.   Имах същия проблем с моя приятел преди години .. оказа се, че не осъзнавам, колко ми е претеснено ... трябва да си спокойна уверена щастлива и много много възбудена.. това с пръстите е почти задължително ... какво те вазбужда в него .. когато те хапе.. когато те облизва или те гледа, когато ти говори? Задай си тея вапроси и му кажи какво искаш да пробвате.. трябва да е влажно времето, за да ви се отвори парашута хаха

... и послушай номер 1, да не забравиш, че болка ще има, трябва да траеш и не след дълго ще изчезне, ще устане само якото удоволствие успехчета

8.   От авторката,
значи болката е огромна, но наистина искам да се отдам на този човек.. затова следващия и пореден път когато пробваме ще стисна зъби, а ако е наистина невъзможно ще се консултивам с генеколога си. И до номер 7, мога смело да заявя, че всичко си беше точно.. когато само ме погледне с онзи палав поглед и цялата се мокря отдолу.. има я и играта поне 10 минути ме предласполага и възбужда с това което най-харесвам и обичам ... но дойде ли време за проникването нещо се обърква... каза ми, че всякаш усеща някаква преграда... незнам как да го разбера.. Моля помогнете !! :(

9.   От номер 7 : ми това не е нормално, ако не е това, което написах значи нз какво може да е, защото, когато аз имах тоя проблем се консултирах с много познати и приятелки, при всичките се оказа едно и също, ти не го осъзнаваш може би как след като има вода в тунела лодката няма да мине ?!?! немислимо е...

... и му кажи да не се отказва :) .. даже и да се дърпаш и да свиваш крака "смело напред", когато ти причернее значи колата е паркирана хахаха :D

10.   Иди на гинеколог.

11.   МИЛА МОЯ , ТИ СИ МИ ДЪЩЕРЯ , ЩЕ ТИ ГО КАЖА САМО С ДВЕ ДУМИ ПРОСТИ :НЕ СИ ГОТОВА НА ТЕЗИ ГОДИНИ ВСЕ ОЩЕ , НИЩО ТИ НЯМА ОТ ФИЗИОЛОГИЧНА ГЛЕДНА ТОЧКА , НЕ СИ ЗА ГИНЕКОЛОГ , КАКТО ТЕ СЪВЕТВАТ И ПСИХИРАТ, Т.Е. НЕ ГО ХАРЕСВАШ ДОСТАТЪЧНО , САМО ТИ СЕ ИСКА , НО, НЕ Е ДОСТАТЪЧНО. ПРОСТО НЕ ГО ЖЕЛАЕШ ДОСТАТЪЧНО , ЗАЩОТО НЕ СИ ...............НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ , ЩЕ ТИ ДОЙДЕ ВРЕМЕТО С ДРУГ , КОГОТО ОБИЧАШ И ЖЕЛАЕШ. НЕ БЪРЗАЙ , ЩЕ ОСТАРЕЕШ ПРЕЖДЕВРЕМЕННО ОТ ТРЕВОГИ. ГОРЕ ГЛАВАТА .

12.   Съгласен съм с номер 1 ползвайте лубрикант.. Много по лесно ще е и за теб и за него.. Бъди сигурна в това.. Но трябва и да се отпуснеш, а не да мислиш каква ще е болката, дали ще има кръв и т.н. Най - важното е да си отпусната.

13.   Глупости, номер 11. И аз съм на твоите години и си спомням навремето, че ме дефлорираха на няколко пъти. Нямаше кръв, но все ме болеше. Проблемът беше, че не бях нито достатъчно възбудена, нито младежът опитен и пр. Както и да е. Щом правите всичко, освен проникването ясно е, че сте готови /поне физически/ за истински секс. Не сте ли чували, че се срещат еластични и здрави химени? Разбира се, че, ако не се получава няколко пъти, вместо да се стресира и притеснява, по-добре е момичето да посети гинеколог и да сподели проблема. С една проста маниипулация, която може да е с упойка всичко ще си дойде на мястото. Сексуалният акт е свързан с любов, с желание, а не с ужас и стрес. Успех!

14.   Мило момиче и аз съм била в същото положение затова ти пиша.Продължавайте да се радвате един на друг НИЩО ТИ НЯМА!!! Дори известно време да практикувате малко петинг не е лошо.Но ще стане. И не е нужно ДА СТИСКАШ ЗЪБИ- не става с натиск а нежно и бавно.

15.   здравейте! Аз съм на 43 години, никога не съм имала проблем със секса- сега се получи и при мен. Имам медицинско образование и веднага разбрах какъв е проблема, но просто не вярвах, че може това да се случи- не съм травмирана, искам да имам секс с мъжа си, но не става.. едно, че напъваме и двамата, друго-, че болката е ужасна.. Не мога да осъзная, че това е реалност- такъв кошмар е!