Споделена история от Секс и интимност

Ако разберете, че половинката ви е девствена...
...и е на 19-20 години. Примерно. Бихте ли я зарязали? Бихте ли сметнали това за задръстено и ненормално? Ако сте с едно умно, привлекателно, честно, забавно и уверено момиче, как ще реагирате, като ви каже, че не е спала с никого досега? Аз бях доста изумен от тоя факт, дори малко стреснат, както и да е...тва е друг въпрос.

ПП. Тва е последната мацка, за която някога бих предположил, че може да е девствена. Като я погледнеш на външен вид го докарва на жена, която определено знае какво иска и как да го постигне. А то какво се оказа накрая... че си имам работа с момиченце.
Интересно ми е вие как бихте реагирали в подобна ситуация. Сбъркано ли е да си девствен на тая възраст?

Коментари

1.   Не, ще се радвам, заради две неща, първо че няма да оценява в леглото "заради големия си опит" и второ че ще е само моя.
И познавам уникални женеи на подобна възраст девствени просто защото подбират и не са повърхностни.

2.   Както са казали "Не съди книгата по корицита" :) Малко са моничетата, които на тази възраст са девствени и не знам защо си се стреснал при положение, че момичето се е запазило и ти ще бъдеш първият и специален, който никога няма да забрави!

4.   Ти си сбъркания.
Подходи с разбиране, не казвай на никого и се ласкай. За подобни екземпляри трябва да се търси вече по детските градини.

6.   Не е сбъркано и е кофти дори да си го помисляш! Не искам да изпадам в крайности, но ти какво предпочиташ, да е минала половината град ли? Ей, това мъжете май не знаете какво искате... Ако е девствена, значи е сбъркана, ако е спала повече момчета, значи е к*рва. Спрете да лепите етикети!!! А пък ако я зарежеш заради това, не знам. Вероятно ще се е отървала леко.

7.   Аз съм момче на 22 години и още съм девствен и какво да не съм умрял! Спрете с тея простотии, на кой когато му е писано тогава.

8.   Като гледам как си го написал, все едно чума я е хванало и ако мислиш, че е задръстено не заслужаваш да си с нея.

9.   Ти луд ли си, бе човек? ! За мен би било удоволствие да съм първи на такъв тип жена.. дори бих се постарал да съм й последен! Трябва да си много ограничен, за да смяташ за срамно, че някой е девствен на 19.. в днешно време си е почти невъзможно да се срещне такова момиче... за съжаление.

10.   Ти си сбъркан и си мн зле. Аз се чудя как да намеря някакво такова момиче, което да не е спало с целия китайски народ, а той ми се оплаква тука. Тя няма бивши, които да те ядосват, ще си я учиш на каквото ти поискаш... ти ще си и първият тя няма да те забрави никога. Късметлия си бе не можеш ли да разбереш???

11.   Аз ще се радвам ако имам приятелка и е девствена какво странно има?

12.   Не виждам какъв ти е проблема. Нали е умна, забавна, привлекателна и едва ли не перфектна? Явно така са се стекли обстоятелствата. Бъди над тези неща. Успех ;)

14.   Не, разбера се! Изобщо не е сбъркано! И ако харесваш другия като човек това, че той или тя няма опит няма никакво значение. Не виждам какво толкова се притесняваш за това. Просто бъди нежен с момичето и всичко ще си дойде на мястото след няколко пъти.

15.   Сбъркано е, че има хора, като автора, които мислят че е сбъркано да си девствена на 20. Това е сбърканото!

16.   И какво от това, просто не е намерила подходящия човек. Явно иска да е с правилния човек, което няма лошо, а не да е поредната, която на тази възраст има повече партньори, от годините си, както повечето момичета в днешно време. Щом казваш, че е интелигентна и забавна тогава какъв е проблема. Ако я зарежеш заради това, значи си повърхностен и изобщо не я заслужаваш!

18.   Тя определено знае, какво иска, това че е девствена ти трябва да се радваш, че си и първия защото първия човек и първия път не се забравят и са важни за повечето от нас!

19.   Пич, ти си късметлия какво момиченце? Тъп ли си? Ако бях на твое място, щях да съм първи на опашката. Сам каза, че далеч не прилича на такава.

20.   абе пич смешен си честно ти казвам.. ходи си вземи една к*рва от магистралата да не се занимаваш с "момиченце". Според теб какво е нормално за едно 19-20 годишно момиче? - да спи с 10 човека. Според теб на колко години е нормално да прави секс на 15-16? Просто такова мислене като твоето е смешно. Аз ако имам гадже като твоето ще съм горд, че не е поредната к*рва, а че е едно от малкото нормални момичета, защото в днешно време на по 16-17 години вече майки стават... Ненормално е да си на 20 години и да си спал с 10-15 човека сменяйки гаджетата си през седмица, както повечето правят.
Д.

21.   Факта, че си задаваш този въпрос, означава, че ти си задръстения. Това ли е критерия за задръстеност? Ако се беше търкаляла с 50 души, много ли вървежна щеше да бъде?

ПП: с жена ми като се запознах, тя беше 19 годишна девственица и до ден днешен съм и единствения. Въпросът опира до морал и възпитание.

22.   Мм, прави са хората, верно си болен. Давам мило и драго за такова момиче, в днешно време наистина е уникална рядкост да срещнеш подобно момиче. Ударил си кьоравото, както се вика. Не знам как не вижда колко си ограничен.

23.   Сбъркания си ти, не тя, познавам 2 уникални жени, едната от който е моята, който на 18 и 19 бяха девствени и уверявам те тази едва ли е точно като тях.

24.   ПИСНА МИ ВЕЧЕ ОТ ТИЯ ГЛУПОСТИ. Защо хората се подиграват и присмиват на "Девствени" хора..? Как дори го разбирате ДЕВСТВЕН? Човек който никога не е правил секс? И? какво от това? Значи ти правиш секс, губиш девствеността си, и хоп всеки срещнат който е девствен не съществува? Или пък ги съжаляваш че не са опитали страхотното чувство в леглото? Аз съм момче на 19 години, обикновенно съм притеснителен, и се натъжавам дори на най-малката обида (дори и ако е само на шега казана) срещу мен, НО никога ама НИКОГА не съм се натъжавал ако някой ми каже че съм девствен.. изобщо не намирам обида в тази дума, и да девствен съм И НЕ МИ ПУКА КАКВО МИСЛИШ ЗА МЕН ПОД ТАЗИ ДУМА ДЕВСТВЕН! ТОВА ЧЕ ТИ СИ ВКАРАЛ ЧЛЕНА В **** на някое красиво момиче, ТОВА ДА НЕ ТЕ ПРАВИ НЕЩО ПОВЕЧЕ ОТ ВСЕКИ ДРУГ? ДА НЕ ПЕЧЕЛИШ НЯКАКВИ СУПЕР СИЛИ? НЕ! Ти си оставаш същото същество с 2 очи, 2 уши, 1 глава, 1 нос, 1 уста и т. н. Прости същества са не-девствените ХОРА, АМА ПРОСТИ!! голямо чувство за хумор.. (Не визирам възрастните, а само НЕ-девствените до 18г. ) Но това може и да е от пубертета.. :) <-- АХА аз съм на 19г. И никога не съм бил в пубертет, защото имам семейство и съм възпитан както трябва, и никой не бих наранил.

26.   Възрастта няма значение! Тази "диагноза" е чудесен повод за отличен анален секс! И орален разбира се :-) Липсва ми твоя късмет и малко ти завиждам!

27.   Честно ли? Първо ще довърша разговора с нея все едно ми е казала, че иска да излезем на разходка (т. е. нищо ненормално и свръхестествено) и ще я успокоя, че нямам никакъв проблем с това, а и мислещите хора също не биха имали. После ще отида в съседната стая и ще потанцувам сам от щастие, след това ще благодаря мислено на когото се сетя (Бог, Вселената, другите вече отрязани кандидати и т. н. ) и накрая ще отида да проверя дали имам някакъв късмет с билет от Националната лотария (Тотото е ясно, че го нагласят). В наши дни да намериш девствена жена си е повод за празник. А ако се окаже и, че няма основателна причина за това (разбирайте нещо в характера й или някакъв физиологичен проблем), тогава празникът трябва да продължи цял живот без значение какви проблеми ще се появят нататък. Защо ли? Почти (презастраховам се с това почти, но и без него изречението е вярно) нулев шанс за пренос на бактерии или болести чрез съответните женски полови органи като резултат от предишни сношения, липса на неизбежните сравнения, възможност да я научиш на това, което ти харесва, а не да се съобразяваш с предишните й партньори и наученото от тях (все едно ти ставаш те, а кой обича да бъде някой друг вместо себе си? )... Добавям и мини ореолът от идеята да си човекът, когото тя е чакала досега (т. е. ти си най-близо до идеала й, щом е решила да ти сподели това, което обикновено е подготовка за друго нещо и изпит на човека отсреща), а за финал и факта, че първата любов и първия секс се помнят винаги. Добри или лоши, но остават в теб. Сега някой черногледец ще каже, че може и да ни се получи зле и тя да го помни, но шансът е същия като шанса да те блъсне шофьор на пътя, докато пресичаш (50% на 50% - или ще те блъсне, или няма :) ). Да не правя секс с девственици и да не пресичам шосета заради тъпия страх? Не, благодаря! :)

28.   номер 27, все едно ми взе думите от устата. Аз също все още не съм се разписал, въпреки че съм на над 20 и най-голямата ми мечта в интимно отношение е да имам само една, но качествена връзка с интелигентна и забавна жена, която не е имала други бивши. Авторе, благородно ти завиждам, че се сблъскваш с подобен "проблем"!

29.   Аз съм на 23, но бих бил щастлив да знам, че приятелката ми е девствена, а не са я минали половината свят. Лично аз за моята знам ,че на 16 е правила секс, знам и с колко е била, знам и имената им, даже половината ги знам по физономии от фейсбук, вече ги няма в контактите си, но ги знам. В крайна сметка е май по-добре да имаш момиче с история, отколкото с бъдеще или настояще да те върти паралелно с друг, защото няма как една девствена жена, ако не я направиш кралица и не се държиш с нея така да я глезиш, милваш и прочие, да не се замисли как ли ще бъде с някой друг, който евентуално би и свалил звезди. Така че, като цяло бих се радвал, ако имам доверие в това момиче, симпатично е, а не просто да не е имало интерес към нея, а и да се влюбя по някакъв начин, но винаги ще си имам едно наум за бъдещето ни :) Но ще я зарадвам много, ще се раздам и няма да си помисля за друг хаха

30.   А, по-щастлив ли щеше да си ако ти беше казала, че е спала с половината град и е правила три аборта? Я, не се излагай!

31.   Ти си сбъркан... много сбъркан. Даже ми е жал, че такова момиче те е харесало.

32.   Аз съм на 16, да се срамувам ли, че съм девствена?

33.   Ако не си правил секс, си задръстен девственик. Ако си правила секс, си курва. Няма значение какъв си, така или иначе ще те нахранят.

34.   Авторе, а ти колко си минал, че се мислиш за велик? !

35.   Дафуя? Ти нормелен ли си? Какво е това ограничено и повърхностно мислене? Евала на мочетата, които са коментирали тази тема. А ти авторе не заслужавш това момиче.

36.   Мили авторе, виждам, че доста хора са изказали мнение и искрено се радвам, че е различно от твоето. Фактът, че съдиш за нея по една такава подробност, означава, че ти не я заслужаваш. Това, че тя няма опит в леглото, не я прави "момиченце", което е едва ли не недорасло и не заслужава вниманието ти. Жалко е, наистина, че разсъждаваш по този начин, но ще се въздържа от обиди към начина ти на мислене и повърхностните изводи, които правиш, и ще ти го кажа съвсем просто: девствеността не е болест, не е недъг, не е недостатък. В нея няма нищо срамно и недостойно, не те прави половин човек :) Мога много да говоря по тази тема, но ще се постарая да не те отегчавам. Аз бях девствена до 21-вата си година. Не го казвам като някакъв повод за гордост, просто факт и в никакъв случай не се срамувам от това. Повярвай ми, не е било защото съм чакала принца на белия кон или защото не съм знаела какво искам, напротив. Аз не бързах, исках да изпитвам чувства към момчето, с което ще бъда и да знам, че няма да ме третира като еднодневка. Понякога просто така се стичат нещата, че подходящ човек не се появява бързо. Аз смятам, че човек трябва да отстоява принципите си, независимо с какво са свързани те. Ако не бях получила насреща си разбиране, нежност и уважение, ами щях да си бъда все още девствена и нямаше да "страдам" от това и да се тръшкам. Това е най-лесно поправимият "недостатък", всички други, с които можеш да се сблъскаш в един човек, са много по-сериозни и трудни за приемане. Съветвам те да оставиш това момиче, защото очевидно не я оценяваш. И не ти го казвам с лошо, просто така ще е по-добре и за двама ви. Щом за теб това е толкова голям проблем, че да се "шокираш", повече от ясно е, че не си момчето за нея.

37.   Значи, по твоята логика, аз също трябва да съм задръстена и ненормална.
На 20 години съм, момиче и също не съм имала интимни отношения до момента. Преди да ми лепнеш и на мен някакъв етикет ще ти кажа само, че нито "чакам принца на бял кон", нито пък някоя друга такава глупост, която задължително е придружена към хората, които на тази възраст не са имали интимни отношения с друг човек.
Причината е много проста и не знам защо на такива като теб, авторе, им е трудно да я разберат. Чисто и просто не съм срещнала мъж, на когото мога да се доверя и към когото да имам чувства и желание с него да ми бъде първия път. И това е напълно нормално, когато не малка част от момчетата разглеждат момичетата, които са девствени като "ненормални", "задръстени" и прочие. Докато в главата ви се върти единствено и само такъв тип въпроси и възприемате момичетата не като личности с чувства, не се изненадвайте, че "задръстените" не искат да имат нищо общо с такива като вас.

От коментарите по-горе става ясно, че за разлика от автора, има здраво мислещи мъже, които осъзнават, че няма нищо ненормално в това едно момиче да е девствено на тази възраст. Де да бяха повечето с такова мислене, нещата щяха да са много по-различни, ама за съжаление "гениалните" умозаключения като тези на автора са в повечко...

39.   Номер 32, ако си на 16 и не си девствена, трябва да се срамуваш!
И на 19, и на 20, и на 21 не е сбъркано да си девствен. На някои места хората достигат до пълнолетие на 21г. Всъщност това е реалната възраст за узряване-най-вече за психическо и емоционално узряване. Хората между 15г и 25г се водят към двадесетте години.