Споделена история от Секс и интимност

Женски оргазъм
Здравеите Имам приятелка която много обичам, но досега когато сме правили секс тя никога не едостигала до оргазъм. Какво мога да направя има ли нещо с което мога да и помогна свърши ?

Немога да кажа, че имам много богат опит с жените до сега несъм бил с 1000 , но мога да си контролирам оргазма т.е. мога да свърша когато си поискам (или д а не свърша цяла вечер)

Коментари

1.   Здрасти!
Според мен приятелката ти е тази, която не знае как "да си вземе своето" от секса, а не ти си този, койте не знае как да й го даде. Тя би трябвало да те напътства, да ти каже кое й харесва и може да я доведе до "ТАМ".

Аз съм жена и определено знам как да извлека максимума от сексуалния си партньор, не се свеня да му го казвам и показвам, защото никой не може да знае по-добре от мен как да ме задоволи...

Другата вероятност е мацката ти да е малка на години и още да не е в полова зрялост (при всяка жена тя се достига на различна възраст и под "зрялост" нямам предвид формите й да са женски, а организма й да е образно казано "оформен и наместен":))).

Смея да твърдя, че ако е на под 20 години, случващото се е нормално. Аз лично изпитах първия си ВАГИНАЛЕН оргазъм на 21 и от тогава насам става все по-хубаво!
Помисли върху думите ми и прецени кой вариант ти се струва по-близък до реалноста. Поговорете без задръжки, за да достигнете до истината и да разрешите "проблема":)
Чакам да ни кажеш какво се е случило.
Успех!

P.S. - Забравих нещо важно - в никакъв случай не си внушавай, че ти си некадърен! В повечето случаи мъжете подсъзнателно търсят вината в себе си и си създават поводи за комплекси. Навярно понякога има защо, но от написнаото от теб стигам до заключение, че при вас не е така!

2.   Здравей, аз мисля че тя самата не може да се отпусне, и не е напално концентрирана, може да се притеснява или да не и е комфортно, да се старае на теб да ти е добре, но все пак ти я познаваш, нещата ще се оправят постепенно, не се притеснявай !

3.   Всичко зависи и от двамата, но най-много зависи от мъжа. Няма жена, която да не може да изпита оргазъм, има мъже, които не знаят как да я докарат до такъв. Трябва да седнете и да поговорите как на нея и харесва най-много да го прави, какво я възбужда най-много, как може да стигне до оргазъм и т.н. Има един сайт за мъже, потърси го в google, търси дума като... men...не мога да го напиша, че не дават тук.

В тoзи сайт има много статии как мъжът може да достави удоволствие на жената, да я побърка от възбуда и да я докара до оргазъм. Прочети всичко много старателно и ще ти е от голяма полза. Различниите жени се възбуждат по различен начин и стигат до оргазъм по различен начин, просто трябва тя да ти обясни как е при нея.

4.   Ами виж сега, някои жени могат да получат оргазъм само със стимулиране на клитора им. На други им е достатъчно само триенето на пениса във влагалището им. Ако пък ти я възбуждаш само докато те види или докато я целунеш, още по добре. Но май в случая не е така. Ако трябва стимулирай клитора и поиграй си нежно и може и да се получи. Желая ти успех!

5.   Здравей и аз мисля като номер 1.

Аз самата скоро ще навърша 20год. и няма да излъжа ако кажа, че вагинален оргазъм при мен не е имало никога ..Не че съм стеснителна..даже изобщо..и приятелят ми с който правим секс от 3 години не е някой дървен ...

Няма какво да направиш..най-доброто "решение" е да поговориш с приятелката си и да изживявате интимните си моменти заедно все едно че са последните в живота ви..

Успех :)

6.   При всички е различно. Аз не мога да достигна оргазъм никога, ако не ми стимулира клитора или аз не си го стимулирам, което обаче не е толкова готино. А и прекалено дългия секс е глупаво нещо, протрива те и съвсем нищо не става.

7.   3. кажи ми малко повече за този сайт .... немога да го намеря

8.   Не се плаши момче, питай старило, е, и патило може да питаш.
При жените, а особено при младите момичета най-голяма роля има РОМАНТИКАТА. Обичай твоето момиче, покажи й го, докажи й го!
Не я хвърляй на леглото, предразположи я още преди да се приберете - целувай я навсякъде (освен там, където знаеш, че очаква...), гали я, прегръщай я...
Пренеси тази игра и в леглото, като максимално забавиш проникването - това ще й даде възможност да се възбуди до крайност. (моят съпруг дори понякога ме кара да го моля да влезе).
Вярвам, че с една продължителна предварителна игра нещата бързичко ще си дойдат по местата!
Успех!
И пиши за резултата!

9.   Съгласна съм с №8, но трябва да знаеш,че има и жени, които никога през живота си не са изпитвали оргазъм. Опитай се максимално да я предразположиш и отпуснеш. Знай също, че освен вагинален оргазъм има и клиторен. Опитай! Няма да загубиш. Най-много да спечелиш...;)

10.   Не се отказвай !!

11.   Момчета искам да знам дали сте изневерявали от любопитство! Щото другия мъж може повече да ви задоволи от колкото половинката ви искам да ми отговорите честно! И дали има смисъл!?

12.   Не е само до мъжа... Тези работи се получават, когато и жената е активна...

13.   13. Аз съм жена на 34год. Според мен една жена трябва да узрее и физически и емоционално за да успява д изпитва пълноценен оргазъм. Самата аз започнах да свършвам качествено едва като навърших 30 год. Преди това съм си мислила че свършвам. Много е важно партньорите да си имат взаимно доверие и да не се срамуват да си казват един на друг къде им е хубаво.

14.   Ако ближиш приятелката ти отдоло много барзо нямакак да не получи оргазам.

15.   Абе надеждата умирала последна. Имал съм доста жени, някои от тях свършват лесно, други като си стимулират сами клитора, а трети не могат да свършат. Близането не се харесва на всяка жена, особено на онези които не усещат езика. Във Африка ислямистите изрязват срамните устни със клитора и те никога не достигат до оргазъм.