Споделена история от Секс и интимност

Как да навия жена ми за тройка ЖМЖ?
Здравейте. Имам любовница, но ми е гадно да изневерявам на жената. Проблем в секса нямаме, но искам повече от една жена. Та мисълта ми е по-добре ли е да правим нещо заедно, или да продължавам да лъжа, че е единствена?
И дайте съвет как дая навия. От разговори с нея не отхвърля възможността за тройка, но незнам как да процедирам.
П.П Любовницата и жената се познават и не се харесват въобще

Коментари

1.   Ако кажа, че си кофти личност няма да е странно нали?
Ма, ти да не си запознал любовницата с жена си? хахаха

2.   Ти си супер развален отвсякъде! Направо да умреш от некачественост... Дано не срещам такива като теб дори на работното място....
БарБи 21

3.   Като не ти стига една, защо въобще си се оженил?

4.   Щом не се понасят не виждам как ще ги навиеш. Да не стане като в приказката за златната рибка - от много желания да си останеш с пробитото корито.

5.   Ти си голям тъпак, друго няма ко да ти кажа.

6.   Е много ми е интересно как ще навиеш жена си, като тя не харесва любовницата ти ....

7.   Ами ти си простак. Ако бях на мястото на жена ти (което няма да се случи защото не бих взела такъв идиот) щях да та изритам.

8.   Що не ги попиташ-може и да се навият. Ама първо кажи на жена си, че другата ти е любовница-така ще имаш повече шанс :))
Леле, колко глупост има на тоя свят,ей!!!!!

9.   И от къде се познават двете? Да не би жена ти да знае, че си имаш любовница?
Егаси простия мъж си

10.   Извинявай, ама много си глупав, да не кажа тъп. Опитваш се какво да направиш!!!????- да споделиш на жена си да си правите кеф с някоя, която тя не понася-агати И ЕГОИСТА.
ПРОСТ СИ -извинявай

11.   Не познаваха се от преди да ми стане любовница.
А мога ли да питам защо съм кофти личност според теб?

12.   номер 1 - Не, просто говедото ч*ка бивша приятелка на съпругата си ....

13.   Ти направо не си мъж за две жени, а за три -две да те държат, а третата да ти **** в устата. Хахахаха!

14.   В секса всичко, което ще желае от двамата партньори и им доставя удоволствие е допустимо. Не слушай писалите тук моралисти. Опитай се първо да разбереш какво е отношението на жена ти към тройките. След това ще ти е по-лесно.

15.   Не съм краен човек по природа, но съм се сблъскала с идентичен случай. Мъжът на моя приятелка беше превърнал във фикс-идеята за тройка. Споделяла ми е, че се е съгласила, защото го обича. Незнам дали другата жена му е била любовница или проститутка, но резултат две години по-късно:
-тя се отчужди от него
-в развод е
-заедно с детето се преместиха при родителите й.
Говорили сме си един път само за това.
Съвет: ако не ти се рискува да загубиш жена си (независимо какво и как ти обяснява,че е съгласна)-не я вкарвай във филма.

16.   А защо пък жена ти да не си хване любовник и с него да направите тройката? Така няма ли да е гот?
Той да изчука първо нея, а ти да гледаш, а после да оправи и тебе. Така няма ли да ти хареса?
Не бил мъж за една жена!
Като си перко, добре, ама не вкарвай и жена си в тоя филм.
Малоумна работа, ей!

17.   Щом не се траят, няма смисъл да я питаш, против изневярата съм..., но тройката е хубаво нещо :)

19.   Отиди да се прегледаш. Що за човек си ти?
Ти изобщо не заслужаваш една жен,а камоли няколко. пффффф.. ужасссс.

20.   Човече на теб не ти се прави тройка, ти желаеш емоция и цирк. Разбирам тройка, но с любовницата ти ....!!!

21.   БАЩА МИ Е СЪЩИЯ ЛЮХМАН КАТО ТЕБЕ СЕГА КАТО ГЛЕДАМ ЛЮБОВНИЦАТА МУ КАК СЕ НАКЛАНЯ ГЛАВАТА КАТО МЕ ВИДИ НЕ Е ИСТИНА АМА ЕТО ТАКА СЕ РАЗВАЛЯТ СЕМЕЙСТВА НЕЩАСНИК .........

22.   Така и не разбрах защо обиждате човека?
Към автора: ако съумяваш да прикриваш другата си връзка - продължавай така. Ако искаш 3-ка, защо държиш и жена ти да участва? По-добре опитай с любовницата и още някоя. Най-добре е жена ти да не знае какви ги вършиш. Ще си развалиш семейството, а секса ще ти стане дори неприятен имайки предвид, че ще се обвиняваш. Пиши да кажеш какво си решил!

23.   Явно несте ме разбрали
искам да зарежа любовницата и каквото ще правя дае със женами
написах че несе понасят задане ми давате съвет да ги навивам тях 2те гузно мие че Я лъжа и затова искам дая зарежа любовницата имам предвид
Та питах как да подходя да разбера дали ще се навие
П.П Веднъж на парти беше се навила на 4ка но незнам дали нее било заради пича

24.   Според мен четворка е по добре тъкмо ще сте квит и после виновни ще сте по равно иначе ако има две жени и ти ще си каже гледай го егоист

25.   Като искаш тройка,не намесвай жена си,а го направи с любовницата и още някой,без значение мъж или жена.За третия ще се разберете с любовницата. Семейството на почит и уважение.

26.   Семейството на почит и уважение? Пфхахахаха, да ви имам и шибаните псевдо морални представи. За да бъде едно семейство на "почит и уважение", на първо място не трябва да има трети човек в брака им - т.е. любовници. Оттам-нататък работата е обречена. Споко, пич, скоро ще чукаш всяка, която си поискаш, защото тия неща не остават скрити. Тя ще разбере, ще преживееш тежък развод, жената ще те ошушка до дупка... И ще можеш да правиш тройки, четворки, петици, оргии с над 10 човека, каквото си поискаш.
За какво вьобще си се женил, при положение, че не можеш да си го държиш в гащите? Ебахти и манталитета, заклевам се.

27.   Чета и ми става адски весело.Много изпернати индивиди имало.От споделеното може да се напише фейлетон и то добър.Абе,сладур,че ти като знаеш каква е ситуацията,защо ще вместваш съпругата си.Не стига дето изневеряваш,ами и тройка мислиш да правиш.Боже,какъв образ!

28.   Не прави тройки!

29.   Абе я не ги слушай тези комплексирани тъпаци. Много е гот даже да си направите една тройка. С жена си процедирай така седнете вечерта и се понапиите, а любовницата ти нека дойде по късно уж, че нещо има проблем някакъв и търси съвет от вас. Така ще сте вече на градус и с отпуснати нерви. Гледай жена ти да не е много пияна, но пък и да не е много трезва. Пусни уж че случайно някое порно, за да се повъзбудите и тогава действай предпазливо.Насочи се към жената да я доразтопиш и когато видиш ,че вече откача от възбуда тогава нека и любовницата ти се присъедини към вас, но внимателно. Из*укай жена си първо, а любовницата нека да гледа после из*укай и нея. Когато един път го направите нататък вече ще е лесно. Жена ти ще се престраши и друг път.

30.   Първо, не е хубаво да се обижда автора по такуж начин както ниакои тука си позволияват. Що се отнася до тройка, те като не се разбират с тях едновременно забрави за тройка. Ако държиш на тройка понеже искаш тройка, в това няма нищо лошо, само че трябва да си решиш кога и как да го направиш, тройка не мисля че е много подходящо за женени мъж и жена, не за друго ами като мине време ще стане след време скандал за несто напълно различно ( да кажем след 2 години) и по един или друг начин като се повдигне въпроса за тройката нестата няма да тругнат на добре. Много е вероятно по късно да се стигне до развот въпреки че ще си мислитте че причината е друга, в една тройка , повечето съпруги биха загубили малко или много доверие към партнора си. Виж при четворка не е точно така, да кажем ако намерите друга омъжена двойка и си размените партнорите това е друга работа. Или пък ако искаш тройка с жена си, да кажем ако тя е проститука няма да имаш никакви проблеми за тройка или каквато и да е оргия тъй като най вероятно ще разрганичава много добре секса от любовта.

Отплеснах се, основната ми идея е че зависи много от това какво точно искаш и какъв човек е жена ти, и разбира се като имаш предвит това както точно искаш вече има различни възможности. Но само от това което си написал не може да се каже кое е най добре да направиш.

Ако ще изневеряваш на жена си трябва да си добър в прекриването на следите така че да нямаш семейни проблеми. То изневярата лесната работа, единия секс, ама трудната работа е да не ти личи по какъвто и да е начин, един мъж не е умрял с една жена и една жена не е умряла с един мъж така не не му са карайте на момчето толкова много.

Гледай само да не направиш деца на любовницата си, че тогава няма да ти е лесно.

А и още нещо ако ще правиш тройка за пръв път, посмъртно не го прави с жена си, тъй като най вероятно ще имаш проблеми.

31.   Ако е с цел да се утоли твое желание, или просто да експериментираш пробвай с някоя друга, стига да имаш възможност, ако обаче държиш на нея и при положение че не си пасват, по-скоро непробвай... №30 - ти е дал най добрия съвет в последния абзац... Айде, успех каквото и да решиш. пшосле може да псоделиш.. случилото се...

32.   Да изневеряваш на жена си и то с някоя,с която не се понася!ТИ СИ БОКЛУК,СКАПАНЯК ПРОБИТ!После защо жените били такива или онакива!Заслужаваш жена ти да си прави не тройки,а направо оргии и то пред очите ти,да видим колко ще ти е гот!