Споделена история от Секс и интимност

Вече не мога да свършвам
Здравейте! Наскоро приключих дълга връзка с човек, когото много обичах и винаги ще обичам по един или друг начин. За времето, в което бяхме заедно, и двамата много пораснахме, подредихме приоритетите си, и в един момент просто се оказа, че сме се изчерпали; че си причиняваме болка, а не бива. Затова и се разделихме - без скандали и кавги, тихо и по човешки. Дрязгите дойдоха след това, но това е тема на друга история.

Непосредствено преди да приключим отношенията си, в живота ми влетя друг мъж, и неговото присъствие в известна степен също наклони везните. Исках свобода, да мога да дишам и да изразявам себе си, да бъда пълноценно разбирана - и новият човек ми даде точно това. Липсваше ми блясъкът в очите, липсваше ми радостта, която отдавна нямахме с бившия.

Проблемът е в секса. Новия пич е страхотен, но колкото и пъти да сме били интимни с него след раздялата с предишния, не мога да стигна до оргазъм. А преди това никога не ми се е случвало. Момчето много се старае, наистина. Прави нещата точно както ми харесва и през цялото време съм на прага на оргазма, но... нищо. Сякаш имам някаква психологическа спирачка, или бог знае какво, което е застанало между мен и него, и не ми позволява да бъда пълноценна в акта.

Въпросът ми към Вас е: каква може да е причината, поради която се случва това? Защо тялото ми си изисква неговите неща и нужди, а ума не се е отпуснал и сякаш живее в миналото? Какво се прави в такъв случай? Дали според Вас все някога ще прескоча бариерата и пак ще се срещна с чудодейното митично създание, наречено оргазъм?

Благодаря предварително за мненията и препоръките. Наистина ще ми бъдат от полза.

Коментари

3.   Здравей ами надявам да ти бъда полезен. Аз съм имах подобен проблем. След като се запознах с едно момиче исках много интимност, но тя няколко пъти се опитваше да ми прави "свирка", но понеже ми беше първата не знам как но не можех да се отпусна и да го дигна -. -. Това ме докарваше до криза и се дразнех на себе си след около седмица(може и да е било малко повече) стана работата. Аз адски много исках да я лижа но и нея я беше срам, страх и не искаше, не можеше да се отпусне пред мен, но един ден като бяхме заедно тя каза да и после се възбуди много но не достатъчно и тогава го правихме за първи път, но и тогава пак бях леко притеснен и адски трудно и дълго време ми отне за да свърша. Така че мисля че след известно време ще ти мине. :)

4.   Ами дай си време. Още не си приключела психологически с предния и затова. Свикнала си да се отпускаш само пред него. Ако обичаш момчето с което си в момента, нещата ще се наредят, трябва да подсилите духовната си връзка и доверието си.

5.   Ще стигнеш до оргазъм когато връзката ви премине или ако премине на духовно ниво. Плътското привличане се постига много по лесно, от колкото духовното, защото все пак секса не е само мушене и изкарване, а акт с любимия човек, чрез който душите ви се сливат в едно. В началото разказваш за предишния си приятел и накрая питаш - ''Защо тялото ми си изисква неговите неща и нужди, а ума не се е отпуснал и сякаш живее в миналото? ''. Чрез анализ на историята ти, достигам до извода, че си започнала новата си връзка, за да се издразниш бившия си, все пак в началото казваш, че дрязгите са започнали по късно ( след приключването на връзката). Мисля, че в живота ти цари хаос! Не може също да казваш, че ще обичаш по един или друг начин бившия си, но да си започнала нова връзка с човек към който нямаш чувства, а само общи интереси и плътско превличане. Като ти прочетох историята, веднага разбрах, че си някоя объркана от живота тиинейджърка.

6.   Вече не мога да почвам... а така ми се иска