Споделена история от Секс и интимност

Позите в секса с/у Килограмите ми!
На път съм да изпадна в депресия след случилото се вчера. С приятелят ми сме заедно от 2 години и наскоро си закупи ново жилище с огромна тераса. Прекараваме 80% от времето си там и вечер се наслаждаваме на светлините на София (колкото и малко да са те).. Чудесно, до тук приказка. Вчера се разхорещихме там и опитахме няколко пози, но беше изключително неудобно и приключхме на дивана в хола. Изключително неудобно беше, защото на него му бе трудно да ме повдигне както трябва. Стана ми много криво. Експериментираме в секса, но физиката ми автоматично изключва няколко пози. Tой е доста добре сложен, около 80кг, но моите близо 70 му идват в повече..
Знам, че има силно привличане помежду ни, че го възбужда само мисълта за мен, но не се чувствам добре изглеждайки по този начин. Постоянно ми повтаря колко съм хубава, но не може да се насладим на секса напълно заради МОИТЕ КИЛОГРАМИ!
Знам какво е решението - идва летния сезон, малко воля и повече секс , надявам се да се спрая. Не търся съвет, но ми стна много тежко и имах нужда да споделя. А нали това е функцията на този сайт :)
Усмихнат ден на всички!

Коментари

1.   Напълно те разбирам. Аз тежа към 73-74, а приятелят ми беше 100те килограма. При тази пропорция мислех, че за не го няма да е проблем моето тегло. Направихме опити така, че основната ни опора да е неговия кръст и просто не се получи както трябва. Много измъчено беше и се страхувах да не се контузи сериозно. А той не беше застанал прав, а седнал на леглото.
По-късно започнах да излизам с друг човек, който беше също към 96-98 килограма и ме понесе на ръце без кой знае какъв проблем. Сигурно понеже редовно посещава фитнес залата. Но пак ми беше притеснено, защото си мислех, че въпреки физическата му подготвеност, съм твърде тежка.
За мен заключението беше, че при такова разнообразие на позите, трябва да се съсредоточа върху тези по моите възможности. Тогава този човек ме сложи да седна на една здрава маса в трапезарията и усещането беше невероятно и подобно на това ако е изправен и аз сам се увила около кръста му. Щом имате привличането помежду си, винаги има вариант да задоволите очакванията си един от друг. Само продължавайте да използвате фантазията си.
G.

2.   Е, близо 70 не е толкова много. 10 кила ще свалиш като пич. Само не се сдухвай и споко. Секс да има, другото ще се оправи.

3.   Пробвайте като си седнала на нещо стабилно или друг вариант е да си подпряна на стена но и сама да имаш опора на краката си, да се подпираш на нещо една идея по-високо от него, и е важно колко сте високи и колко са здрави мебелите. има варианти. а и гледай кама сутра какви са нарисувани хората, едни дебелки, а кави пози изпълняват, взимате си една книга и почвате по картинките

4.   С вода няма да се оправиш. Ходи на финтес , тичай...

5.   Че колко са 70 килограма? Това са само самовнушения! Тази тежест си е напълно нормална за една хубава жена и не е никакъв проблем за мъжа, по време на акт. Поне за мен не е била проблем. Радвайте се на секса и не се тормозете с такива въпроси. :)

6.   Аз съм 50 кг и пак имам проблеми с позите, защото приятелят ми не желае да се помести от мен и си му е харесала мисионерската и това е. някакъв съвет ка да го разчупа, като алкохола хич не помага.само заспива и хърка

7.   Може да прозвучи грубо, ама 70 кила....
Фитнес нещо или тичане, че 70 кг не е на хубаво за една жена..

8.   Хехх какво са 70 кг за една жена.. :)) Бил съм с 75-6 кг мацки без проблем, а аз съм кам 85кг.. кефете се на секса и не мислете за глупости. Поздрави.

9.   Ааа, е как какво са 70 кг бе.. това представи си за какъв задник става дума за какво чудо. верно , че си зависи от структората ти , ама правилно си се ориентирала да отслабваш. много спорт му е майката и режим на хранене, няма шоколадчета ,хлебчета и подобни ! иначе много ми хареса идеята на терасата, ше се пробва сто на сто,

10.   5 и 8 един и съощи човек ли са ? дай ми скайп да си поговорим по въпроса

11.   Номер 9, наистина зависи от структурата. Аз съм висока 175 и преди време тежах 70 килограма - всички ми казваха, че изглеждам фантастично и приятелите ми умираха за мен. Сега отслабнах, близо 60 кила съм и доста хора ми казват, че изглеждам слабо, безпомощно и даже било грозно. Така че наистина момичето може да няма някакъв адски гъз, просто да е с по-едър кокал и по-висока.
А относно позите - не е от килограмите проблема, в това съм сигурна. И аз съм била толкова тежка, но всичко си зависи до колко си пластичен и до колко може да се наместиш. Не се притеснявай, правете опити, все ще намериш как ти е удобно!

mosh

12.   Аз съм мъж и наистина трудно се прави секс със пълни жени, особенно ако не си надарен с голям член...
Все ще намерите някоя поза в която ще изпиташ удоволствие. Но най-добре си е да поотслабнеш.

13.   Това да ти е проблема. Щом те обича и ти го казва, всичко е ок. Другият начин да отслабнеш с 10 кг за 1 месец, като мен, е да го хванеш, че ти изневерява и да се поболееш. Но не ти го пожелавам...Обичайте се и нищо друго няма да има значение :)

14.   Абе вие повеченто коментатори да не сте се сбъркали съвсем - най-важното е, че се привличат, обичат и правят секс с удоволствие. Колкото до килограмите - изобщо не са от такова значение, когато мъжът харесва жената и си пасват в леглото /на дивана, на масата, на балкона или където и да е/ Някои пози няма да станат, но колко други има и колко места! Малко въображение и успех! Подкрепям идеята за отслабване само, ако авторката не се харесва и не се чувства добре, а мъжът може да харесва по-апетитни жени. Не виждам нищо секси в една кльощава жена, която наподобява манекенка. Но е въпрос на вкус - не го налагам на никого.

15.   Отслабни.

16.   АМИ №14,нали в това се състои проблемът на авторката ,кг.,и затова ,не могат да упражняват всички пози ?
КАК ДА ПРАВИ СЕКС С УДОВОЛСТВИЕ ,СЛЕД ,КАТО И ПРЕЧАТ КГ.
ТЕ СИ СЕ ОБИЧАТ ,НО, ТЯ ПИТА ЗА ПОЗИТЕ?
НАИСТИНА ОТСЛАБНИ ,ВРЕДНО Е ЗА СЪРЦЕТО.
МЛАДИ ХОРА СТЕ !!!
И ЗАНАПРЕД ВИНАГИ ЩЕ ТИ Е ТРУДНО И ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ.

17.   Скъпа, не се заблуждавай че ако свалиш всички излишни кг ще можеш да правиш всички пози хахахах няма да ти харесат всички.Аз съм 72кгно това не ми пречи да си кача ктаката на врата или да направя шпагат дори. Съпругът ми е 110 кг и ме фръзвана панделка:)това не му пречи да е ужасно подвижен . Боже , да знаеш какъв секс само се заформя;) Важното е да си подвижен, пластичен а кг МАЙНАТА ИМ. АКО ТОЙ ТЕ ХАРЕСВА ТАКА НЕ ОТСЛАБВАЙ !!!Веднъж отслабнах и станах 55кг и знаеш ли какво? Нямах сили за повторения нито за потретвания и съпругат ми не ме харесваше такава .Едно пояснение , Мъжете на са кучета да се нахвърлят на кокали , а ВЪЛЦИ искат да има месце:);)

18.   Скъпа, мъжета не са кучета да се нахвърлят на кокали, а ВЪЛЦИ искат да има месце и пълни ръце:);) тъй че правете секс без да се притеснявате от кг. А позите, яхни го и няма да имаш никакви проблеми с килограмите ,разкърши се върху него все едно играеш ориенталски танц и ще го побъркаш. Весел ден, не мисли за глупасти а само за него просто го обичай.

19.   да 5 и 8 са един и същи човек... не само номер 10, но ако и други искат да поговорим - да заповядат. 70кг са чудесно тегло, даже тогава силуета е най-секси. Грабете от секс с пълни шепи...
скупе: gorona2

20.   Големия майстор на голем тезгях,работи-това относно дупето.

21.   Знаете ли вица ,майтапа за пълната жена...?
КАК ДА И ОТКРИЕТЕ П....та ,поръсвате корема с брашно , после тупвате и ще я откриете ,.....
ТА БЛАГОДАРЯ ДА Е...А ,ДЕБЕЛА ЖЕНА.
ЕБАТИ ТУЛОВИЩЕТО,ами като роди ?

22.   Мила, твоите килограми могат да са ти проблем, ако затрудняват всяко твое движение. В този случай май проблема е неговата физическа сила. 70 kg мадама- та той трябва да те носи като "бръмбър сламка" на хуя си. И все пак всеки ебе жена си както може.