Споделена история от Секс и интимност

Красотата от ... болката
Имам нещо като проблем ... не съм много голяма но съм достатъчно за да знам някои неща .. моят приятел и аз .. опитахме да правим секс . знам че той е единствения за мен .. знам го защото не мога без него .. той е страшно внимателно и нежно момче ... ноо .. първо ме отвори с пръст .. не ме заболя и си помислих че и после няма да ме заболи ... нооо не беше така ... аз бях отгоре което сега разбирам че е било грешка .. и просто момента в който почна да влиза такава срязваща болка толкова страшно ме заболя че станах просто не успях .. пробвахме пак .. на следващия път влезе малко по навътре но и тогава не идръжах болката .. и си казахме че след време пак ще пробваме .. незнам дали пак ще ме боли така защото се наплаших .. и тече кръв ... смисъл не много но пак достатъчно .. мислех че ще е друго страшно романтично и тн .. незнам но ме е страх и незнам дали сега съм отворена .. смисъл от болката и кървенето трябва да ми показва че съм но не съм сигурна .. доста объркана се чувствам .. и дали пак като опита толкова много ще ме боли ...

Коментари

1.   Е, очевидно не си достатъчно голяма да знаеш ТЕЗИ неща... и от къде на къде първия секс ще е романтичен? Филмчетата на Дисни ли те накараха да мислиш така? мъжете първия път изгарят след 2-3 мин а жените най често ги боли и е некомфортно, няма нищо толкова 'романтично'... а ако някой каже че при него не е било така - браво! ти си изключение:)

За това: друг път легни по гръб, започнете 'отдалече' с ласки и целувки да се отпуснеш, пръст, език, каквото там има под ръка, евентуално и смазочно средство и да се подхожда бавно и спокойно. секса е нормален, но трябва да се свикне и да се отпуска човек. успех!

М.

2.   В повечето случаи първия път е така. Дори и да те е отворил, втория път също може да изпиташ лека болка, съветвам те да го направите с лубрикант /има по аптеките и в някои вериги магазина като Кауфлант и др./и да си добре възбудена. Удоволствието след това е по-голямо от болката, така че..дерзайте!

3.   Значи ти първоначално казваш,че той те е отворил с пръст.Това означава,че вече не си девствена.Опитайте отново,но недей да се плашиш от болката.Стискай зъби.

4.   Да си отгоре при първия секс е най-голямата гадост, която може да се случи. Мен все още ме боли, когато аз съм отгоре, пък представям си какво е било сефтето. Брррр...

mosh

5.   Благодаря за всичко ... но ето го и вторият проблем ... отворри ме с пръст после с два и после се опита да проникне да но ме заболя .. и после днес пак проникна с два пръста заболя ме малко но бях много възбудена и ми текна кръв пак както първият път щом съм отворена мисля че не трябва вече да тече??? малко започнах да се притеснявам ....и той също ..благодаря предварително за мненията

6.   Тогава задължително пробвай с лубрикант. Има ги в аптеките, в супермаркетите до касите. Вземи розов.

7.   Не се притеснявай. В началото е така , защото тъканите се разпъват и прокървяват малко. Приеми това за нормално, само в началото е така. После няма да имаш този проблем , защото вече ще се си паснали - образно казано. Кървенето трябва да е незначително( да не е обилно!). Всеки следващ път ще е по-добре и по-безболезнено. Ползвайте лубрикант и се измивай внимателно след всеки акт. Останалото идва от самосебе си.
Успех . Ходи редовно на прегледи.
Д-р Хаус

8.   Абе хора, да сте чували, че понякога има много еластични и трудни за разкъсване /думата звучи страшно, но не е така/ девствени ципи. Според мен още един опит - с лубрикант и пълно отпускане и възбуда в "мисионерската поза" и , ако не стане - гинеколог. Нито е срамно, ните ще те боли. Дори и може с упойка да я разширят или махнат или там каквото се прави, тази девствена ципа. После като заздравее всичко ще видиш калко ще ти е хубаво. Успех!

9.   Аз бях отгоре първия ми път и ми беше добре ,защото можех да контролирам колко влиза и ако ме заболи повече се надигах нагоре и после пак много бавничко се смъквах надолу , но както са казали другите преди мен не е страшно - не трябва да се притесняваш и трябва да си адски възбудена