Споделена история от Секс и интимност

Възможно ли е да съм забременяла?
Здравейте! Знам, че това е често срещан проблем, но на всеки се случва. Тук искам да споделя и да получа мнения за това, което ме тревожи. Вчера с приятеля ми правихме анален секс без презерватив. Той свърши на гърба ми. Но без да иска на два пъти проникна вагинално. Има ли вероятност да съм забременяла заради това? :( Моля ви, пишете.

Коментари

1.   'Без да иска' ?:D - няма такива филми... ако е проникнал след като е свършил има някакъв шанс, но е мноОоооОого малък. все пак, да си сигурна, посъветвай се с чичо доктор или с хапче за нежелана бременност.

по важното в случая е че сте без презерватив.... особено при анален секс това никак не е препоръчително! умната:)

М.

2.   Ти как мислиш има ли шанс да забременееш?
Отговора е елементарен, но няма да ти го кажа.

4.   Направи си тест и ще знаеш! Ние как може да знаем? Да не сме врачки... :@ абе много сте странни наистина.. интересува те нещо отиваш има тестове за хероин, за бременност и за много други неща :)

5.   Абе не спряхте с вашите простотии....всичко ви е ясно иначе в секса само не сте запознати как се забременява.От анален секс със сигурност не....затова давай смело...ужас

6.   Мерси за отговорите :) Номер 5 дано да си прав и мерси за по-сериозния отговор! Знам, че питам простотии, ама на всеки се случва.. :)

7.   Какво да очакваш от прости хора !!! Като не знаеш как да се предзазиш не прави секс бе душата ! ;)

8.   Забременяване от анален секс - Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже....

9.   Внимавай, че и от орален секс се забременява, ако глътнеш пермата. Крайно време е да се въведе час по сексология, че както са изпростели,страшна тъпотия,УЖАС !

10.   Може...какво като се е изпразнил ?! По пениса му още има сперма и не е невъзможно да си забременяла.Отиди на лекар.

11.   Номер 8 много си тъп "без да иска на два пъти проникна вагинално" малеее не четеш май... А ти номер 9 вместо да помогнеш обиждаш... Пфффф не се правете бе хораа! Моят съвет е да си направиш тест за бременност, ако си бремена честито, но можеш и аборт да направиш не знам. А ако не си, още по - добре.

12.   Благодаря за отговорите. Тези дни трябва да ми дойде цикъла, всеки момент. Тест за бременност още не съм правила понеже доколкото знам може да се направи когато има закъснение на цикъла. Ще пиша какво е станало..

13.   Цикъла ми дойде :) Мн се радвам :)

14.   Честито :)))