Споделена история от Секс и интимност

Имам фетиш..
Не знам дали в този раздел му е мястото, но имам един проблем, за който ми трябва съвет. Възбуждам се от женски стъпала. Това ми създава неудобство с момичетата, особено през лятото. Като видя някое хубаво момиче със сандали или боса на плажа, все едно си е разголила циците пред мен. Ако пък сме заедно, не знам на коя страна да гледам, камо ли да водя нормален разговор. Всеки път се страхувам някой да не разбере и да ме помисли за някакъв изрод. Какво да правя?

Коментари

1.   Ми гледай ги в циците... нали това е 'нормално' :D

2.   И аз имам този фетиш! Бях се вманиачил. Още на втория месец когато тръгнах с приятелката ми поисках да разнообразим малко и го сложих между пръстите на кракатаи. Беше готино и манията ми приключи с това. Все още хвърлям по някой поглед към красиви женски ходила, но вече не съм толкова вманиачен. Успех.

4.   Здравей. Това е напълно нормално, не се притеснявай. Доста мъже имат този фетиш. :)

5.   Ми гледай крака, стъпала и ч**ай...

6.   И на мен ми мина в голяма степен този фетиш. Правил съм го с няколко момичета иии...просто не ми е чак толкова интересно вече. Е, не че ми е лошо де, но не е чак такава фикс идея.

7.   Пич, няма нищо страшно в това да огледаш стъпалата и краката на някоя мадама :) Аз лично винаги "разглеждам" дадено момиче от долу на горе като обръщам внимание как и какво е обула :) Не е фетиш, но просто споделям.

*Syndrome

8.   Това значи, че си напълно нормален, бе човек. Единствено и само можеш да се радваш. Повечето жени обожават да им смучеш пръстите на краката.

9.   Хаха, какви са тия глупости :) почти всяко момче от последните две поколения е така, дори не знам дали е фетиш защото фетиш било привличане към обекти а това е част от тялото. И на мен са ми много красиви стъпалата на някой момичета и момичетата които знаят поне малко какво му харесва на едно момче, благодарение на краката и стъпалата си могат да ме предразполагат към адски дивият, як секс. Предполагам че много от вас също са така.

Жалко, че повечето момичета нищо не знаят и трябва да им се обяснява, явно не четат много в интернет и правят само някакъв супер спрял безинтересен секс. А и в някой пози, когато цицките са им далече... краката не са - удобно е :D

10.   Според мен това не е лошо. Аз съм момиче на 15 и мразя когато някой ме заглежда в циците или в дупенцето.. Щях да се радвам ако някой ме заглежда в краката!

Sissy Star ;*

11.   Какво да правиш ли, остави се на желанията си!
Доста изчетох за това увлечение. Повечето мъже в интернет обясняват, как едва ли не от деца го имат... Моят сблъсък с този фетиш беше преди година. Малко е срамно за мъж да си го признае, но се бях напил, не ми ставаше и от срам се обърнах по корем. Настоятелната ми приятелка започна да ми прави масаж на ходилата и в един момент прокара език. Леко смутен се обърнах, а тя ми каза да се отпусна! След по-малко от 5 минути така се бях възбудил, че и срам изчезна и се отдадохме на удоволствията, като перфектен завършек на вечерта.

Ти говориш за проблем, а всъщност не е проблем!

12.   и аз го имам този фетиш обожавам да лижа женски крака! :)

13.   Работя като компаньонка в чужбина и трябва да си кажа, че доста често се срещат такива клиенти, които искат да ми лижат токчетата или направо да ми смучат пръстите на краката и така свършват/без секс в истинския смисъл на думата/.
Не искам да те обезкуражавам, но това е психическо отклонение и трябва да се консултираш с психиатър, ако искаш да не си останеш аутсайдер.

14.   Има многооооо хора със същия фетиш!

16.   Виждам че много се интересувате от това.
Аз съм момиче, което предлага носени чорапки.
Който се интересува да ми пише на nastustr@abv. bg

17.   Хаха. Аз също имам фетиш към стъпала, токчета, чорапки и т. н. Не, че съм го правил още де, но един път правихме ТРАМПЛИНГ с едно момиче кеф си е. :D Keep calm :D

19.   Здравейте аз съм на 16 години и вече от 2 години имам фетиш към женските стъпала много ме кефи не съм го пробвал а пък и ме е срам защото си мисля че е странно. Ако обичате дайте някой съвет

20.   О, приятелю, изобщо не се чувствай зле !
От възможните сексуални фетиши, този е сред най-безобидните и разпространените. Жените го знаят и разбират, среща се достатъчно често и сред тях. Може би не колкото при нас, но изненадващо, въпреки това.
Много хора, както виждаш, си имат същото влечение.Аз съм на 27, последните 20 от които знам със сигурност какво много харесвам в жените. Дупето, гърдите, хубавата усмивка, тези неща също, ми харесват, но започнах да им се радвам на по-късен етап, около тийнейджърска възраст. Това със женските ходила - една сутрин се събудих, и знаех, че ме подлудяват. Не преувеличавам, бях на 6 или 7.
Лятото за мен е празник. Винаги е било. Все пак, с всички тези разголени бедра, къси дрехи, отворени обувки, сандали с токчета и тънки каишки, хубави педикюри, вероятно допускаш какъв малък празник е за мен, само да го гледам.
Дълго време се чувствах зле и като че ли се обвинявах, но с времето вместо да се съпротивлявам активно, започнах малко по-лежерно да се възприемам. С никого не съм споделял. Не, че някой ме е питал, но и да пита, защо да казвам ? Моя си работа.,

Трудно е да доближиш обаче фантазията с реалността в една истинска връзка. Няма рецепта, защото зависи и от дамата до теб.

Принципно, ако нещата се поставят малко по-шеговито и като на игра, на жените също им е приятно да ти знаят цаката.
Аз лично не съм говорил открито с жена си за това, но тя вероятно се досеща, защото например като гледаме ТВ на дивана, със сигурност усеща колко твърд ми става, когато си сложи краката в скута ми.

Ей такива ми ти работи.

Желая ти успех, дано си намериш мацка, която да е малко по-запозната, с която да си щастлив, и най-важното - не бъди толкова строг със себе си, така ще се научиш и на свой ред да влизаш в положението на хората.