Споделена история от Секс и интимност

И моята история...
Здравейте, момче от София съм, студент.
Въпреки възрастта си (21), все още не съм правил секс. Мога да кажа, че съм притеснителен и в очите на другите изглеждам леко задръстен... Може би никой не разбира това, което искам. През живота си не съм излизал с момиче... Това е самата истина!
Това не се цени днес. Даже може да се каже, че е OUT OF DATE !!!! Но съм такъв, много добричък и не зная как да се запозная с момиче... Оглеждам се и виждам момичета на по 17 с по 10 партньора...
На девствеността се гледа с насмешка (особено сред колежките / колегите ми). Това предизвиква някакъв страх у мен. Ако се разкрия на някой, той би ми се изсмял. Затова и не мисля, че с някоя връстничка може да се получи нещо.
А с по-възрастна дама?
Всеки си е мечтал за по-опитна дама, която да му покаже това онова, но нека бъда реалист... "Хвани си кака да те отрака" е само израз... Едва ли установените жени търсят точно моя тип.
Замислям се дали да не си платя за секс. Как мислите?

Мерси :)
ivan.borisovv@abv.bg

Коментари

1.   Недей да си плащаш. По-точно не сега. Според мен първият ти път трябва да е по-специален. А и едва ли някой би ти се изсмял. Според мен въпросната 'дама' ще се зарадва, че е първата и по-специалната. Давай по-смело, но внимавай на кого се разкриваш, има доста глупачки. УСПЕХ !

2.   И на мен ми звучи странно някоя кака да се навие да те 'трака'. хора всякакви де, но това си е като късмет в лотарията:) все пак, лично според мен, не трябва да прибягваш до платената любов... вярно - секса си е секс, но е много по хубаво когато го правиш с човек с желание. на мен първия път ми беше много напрегнато, но с време се оптуснах и сега се наслаждавам напълно (ха, 'сега', по скоро преди години...)
идеята ми е - не се сдухвай, не е нужно всеки да скача в леглото на 14:/ ако излизаш и се социализираш/запознаваш с хора+момичета ще се харесате с някоя и ще стане:)
аз: момче, 23г.

М.

3.   Здравей! Според мен няма нищо срамно просто не си намерил подходящото момиче/жена за теб.А замислял ли си се дали момичетата търсят някой отракан батко за когото са просто поредната... НЕ.Няма смисъл да се притесняваш ще дойде ден в който ще срещнеш и твоето момиче.Има доста жени и мъже които са даже по възрастни и още не са правили секс.А за това да ли да си платиш за секс съм твърдо ПРОТИВ! :))
Успех... Жена.

4.   Здравей,аз съм на 18/момиче/ и съм девствена и хората около мен знаят това,но го приемат нормално ,дори ме подкрепят.Някой казват,че не могат да повярват,но досега не съм срещала насмешка в погледите им.Явно зависи от хората около теб,защото винаги си има причина.Няма нужда да плащаш за секс според мен,опитай се да станеш по контактен и да си намериш приятелка ,с която да го направиш.Даже може да не й казваш,че си девствен,ако те е страх!Защото ти ще платиш за секс първия път ,ами после?

5.   Здравей, аз също се замислям дали да не си платя, и аз съм на 21 години, но просто не мога да си представя ако съм с някоя по голяма или мои набор. Едно че ще ме е срам, второ сигорно ще съм като дърво...В Бургас къде мога да отида да си взема момиче, някои знае ли?

6.   ВСЕКИ СИ ИМА СЪДБА АЗ ПЪК ОТ КАКВО ДА СЕ ПОХВАЛЯ НА 22 ДЕВСТВЕНА СЪМ С ДВЕ РАЗДЕЛИ И СЕ ПРИТЕСНЯВАМ ОТ МОМЧЕТАТА В СМИСЪЛ ТЕ ВИНАГИ ТАКА ПРАВЯТ ЧЕ ДА СЕ ИЗЧЕРВЯ ТА МИСЪЛТА МИ Е ЧЕ СЕ НЯКОГА ЩЕ ПОПАДНЕШ НА ТОЧНОТО МЯСТО С ТОЧНИТЕ ХОРА И ВСИЧКО ЩЕ СЕ НАРЕДИ СПОКОЙНО

7.   Не си плащай за секс няма нужда да стигаш до там. Знам как да намериш подходящото момиче или поне предполагам paris7601

8.   Едва ли сериозно си мислиш, че някой ще оцени високо определен твой недостатък... Липсата на секс, девствеността и т.н. може да са много хубави неща, но ако са резултат от СЪЗНАТЕЛЕН ИЗБОР, а не на принудително обстоятелство, както е при тебе... Ако е второто - наистина говори за липса на качества, за комплекси и т.н. Фактът, че се замисляш за платен секс говори категорично също в подкрепа на това.
Да си платиш за секс е все едно да си платиш на някоя да ти бъде майка... това е абсолютно безумие. По този начин дори самият "секс" да се състои, това което ще разбереш, запомниш и т.н. от него няма да има нищо общо с действителността, при това разликата няма да е количествена, а за съжаление ще е качествена...
Пробвай по "трудния" начин - може и да се наложи да поизчакаш още малко, но поне резултатът ще е истински, и поне ще разбереш къде си ти (в действителност) и къде са другите.
Успех!

9.   Плати си, ще придобиеш малко самочувствие и кураж. И най-важното се пребори със стеснителноста си. Никой не обича срамежливци усобено мъже!
М26

10.   Здравей, на твоята възраст и аз бях студент и тогава направих сефтето. Много връзки имах дотогава, но все нещо не достигаше или се объркваше. Е, после като се отпуши - здраве му кажи. Иначе дали да си платиш за секс - ами не виждам нещо нередно в това, мнозина го правят. Успех!

11.   Не, не плащай се секс. Първия път е нещо красиво и важно... Детственоста не е нещо лошо, малко е странно, но НЕ е лошо. Вярвай повече в себе си, след време ще срещнеш Човека. ;)

12.   Не, не плащай се секс. Първия път е нещо красиво и важно... Детственоста не е нещо лошо, малко е странно, но НЕ е лошо. Вярвай повече в себе си, след време ще срещнеш Човека. ;)

13.   Приятелю, не си струва...
Виж, ако целта е това просто да мине-да си направиш сефтето, окей, става. Но ако не си се отпуснал, не го правиш с правилната мадама, според мен няма да ти хареса и в известен смисъл пак ще си останеш "девствен", щото в никакъв случай няма да се сравни със споделеното желание и на двамата...

RS

14.   Аз съм момиче, малко по-голяма съм от теб,но имам същия проблем и много се притеснвам, дори комплексирам от това. Моите колежки и колеги се подиграват на наша колежка, която е девстена, а аз как да призная, че и аз не съм спала с момче досега. не че не съм излизала с момчета, целувала съм се, но нищо повече, защото винаги се отдръпвам, когато усетя, че нещата са по-сериозни. Срамувам от реакцията на момчето, когато разбере истината.
нищо не мога да се посъветвам, само споделям. Но като чета тук, има и други като нас ( не че е успокоение, сигурно 15-16г. ни се смеят)

15.   В допълнение - няма нищо срамно в девствеността.... ного хора дори намират това за допълнително привличане защото човека е 'нов и свеж'. не се притеснявайте, дерзайте! и като попаднете на подходящ човек, се оставете да ви предразположи:)

М.

16.   И аз съм така . На 25 съм и вече не знам дали ще го направя.Съвети не мога да дам, защото нямам представа как да стане. На всеки му идва времето(надявам се)! Малко ме е яд, когато съм имала възможността преди години, че съм пропускала момента - от срам ли, от страх ли и аз не знам. Но за съжаление срама си остана. И как не - на тия години....основно и само от тях.... вече...Успех!!!

17.   През живота си не си излизал с момиче? Как очакваш да правиш секс, щом дори не си направил първата стъпка?! Плуваш в море от риби,

18.   И аз съм на 20 години, страдам от същия проблем дори и по лошо от това. Почти нямам приятели и съм от малък град. Сега, когато съм във ваканция не зная какво да правя. Седя по цял ден в къщи и това е. На първо място мисля, че е важно общуването, а на мен ми липсва. Тук около мен всичко е до болка познато хора, няма какво ново да видя. Разочарован съм от всички.

19.   Чак се вбесявам,като чета съветите на повечето жени-"не бързай,как така ще плащаш,ще срещнеш подходящата,първият път е уникален"... и подобни глупости.Абе хора,става въпрос за СЕКС,не за това да си търси жена за цял живот.Понятие си нямате какво му е на човека,а сте седнали да му говорите романтични простотии.Първият път се прави заради самата идея най-после да преминеш през това,да свалиш огромния товар на мисълта,че си девствен,а не с цел да прекараш"незабравими вълнуващи мигове с любимото момиче".
Послушай ме,младежо!Плати си на някоя професионалистка и дано попаднеш на истинска такава.Не се прави на мачо,обясни й за какво става въпрос и се остави в ръцете й.Ще видиш как ще се промени самочувствието и увереността ти.Тогава вече се впускай смело с жените.Успех!
Semtex

20.   С вашите постове помагате не само на конкретния човек а и на други като мен на 24 години които имат същия проблем, и се замислят както автора. Много е объркано всичко. Когато бях на 18 си повтарях че има време за всичко вмомента съм на 24 и за тези 6 години нищо не се е променило пак си седя девствен.

21.   Напълно съм съгласен със номер 1 така няма да разбереш тръпката от секса и щего мислиш за нещо скучно По-добре си намери гадже което ще ти размекне колената
Успех пиши какво си решил

22.   Към номер 14 имам голям опит но да ти кажа няма от какво да се притеснявате не мислете за мнението на другите а ака то е да ви сее присмиват значи не ви уважават затова тяхното мнение нее важно важните сте вие намерете подходащия и тогава го направете ще ви хареса

23.   Ами то момчетата лесно ще си платят на някоя и ще го направят,а ние момичетата какво да правим?

24.   ivan.borisovv@abv.bg ;)

25.   Здравей явно има много като мен и теб и въобще като нашия набор 89 . Дано да изгубим девствеността си още през тази година че нма време за губене дето се вика докато сме млади :). аз също съм като тебе ако има нещо може да пишеш да обеняме инфо така да се каже да видим как да се справим с това :)
В.

26.   По-скоро ти трябва да пишеш ... моя мейл го има, не твоя :)

27.   Няма смисъл да ходиш на проститутка ;) Няма смисъл да си губиш времето с курви .. няма смисъл вече от нищо .. всичко е пари .. няма жени които обичат такива като нас .. няма и никога няма да има .. аз съм силно разочарован от всички момичета/жени .. само боклуци.. само се тъпчат за тяхното удоволствие... Respect! Mike :)

28.   Така е...

29.   Запознах се с един мъж на 25г и след време, като стигнахме до секса, той си призна, че не е бил с жена. Отначало се шокирах, но като видях колко е възбуден си казах.. "какво толкова?". И така.. едно 19г момиче "отрака" 25г мъж, така че не е необходимо да е кака, за да те отрака. Трябва да си намериш момиче, което не се надсмива над девствеността, все пак и тя е била девствена ;)) Не се притеснявай и не си плащай за секса, просто бъди по-смел. Успех :)

Лили

30.   НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА ФАКТА , ЗАЩО ТРЯБВА ДА УЗНАЕ ЦЕЛИЯТ СВЯТ , КОЙ / КОЯ Е ДЕВСТВЕН /А, КОЙ ВИ БИЕ ПРЕЗ УСТАТА ДА ГОВОРИТЕ? ОТ ОПИТ ЗНАМ ,ЧЕ ПОВЕЧЕТО МОМЧЕТА ГИ ОТВАРЯТ КАКИ, И ВИЕ ВЕЧЕ ОТ ТУК НАТАТЪК ЗНАЕТЕ КАКВО ДА ПРАВИТЕ . ДА ТЪРСИТЕ ПОДХОДЯЩОТО МОМИЧЕ . МИЛО МОМЧЕ , НЕ СЕ ОСТАВЯЙ ДА ТЕ КОМПЛЕКСИРАТ МОМИЧЕТАТА С ПО 10- НА МЪЖЕ. МАТЕРИАЛИСТКИ , ПОСТАВЕТЕ ГИ НА МЯСТО , ААХХ ,ЗАЩО НЕ СЪМ МЪЖ, ТАКИВА ,КОИТО СЕ ПОДИГРАВАТ С ЧУВСТВАТА НА ХОРАТА , ЩЕ ГИ НАКАРАМ САМИ ДА СИ ГОВОРЯТ. АЗ СЪМ ЖЕНА НА 49 Г. И НИКОГА НЕ СЪМ СЕ ПОДИГРАВАЛА С МЪЖЕТЕ.НАПРОТИВ , ТЕ МЕ ТЪРСЕХА , НО , АЗ ,СЪМ ДРУГО ПОКОЛЕНИЕ С МОРАЛ. ЗАТОВА СЪЧУВСТВАМ НА МЛАДОТОТО ПОКОЛЕНИЕ / ОТ М.РОД /. АЗ СЪМ ЖЕНОМРАЗКА

31.   Ако беше мъж и то женомразец, най-вероятно щеше да си гей :))

32.   Номер 4, при нас, момичетата е различно. За нас е почти похвално, ако до 18 - 19 годишна възраст не сме правили секс. Това значи в повечето случаи, че момичето държи на себе си и не иска да става ку*ва. Аз изгубих девствеността си на 19 и смятам, че не съм сбъркала с изчакването, защото наистина го направих с подходящия. Още сме заедно. :) При момчетата е друго. Мъжете, поне тези около мен, все се хвалят с бройката си, пишат се на големите е*ачи, смеят се на девствените и т. н. Рядко се намират такива, като автора на тази история, т. е. не ку*вари и бройкаджии, а хора с интелект.
Момче, на теб ти трябва, свястно момиче, земно, умно, с нормална и реална ценностна система. Най - вероятно няма да я откриеш сред най - натоканите си колежки с много кандидати. Такива момичета обикновено са материалистки. Знам го, щото в мойта група е пълно с такива. те не търсят хора като теб, те искат мачовци, баровци, напомпани фитнесджии с екстри като коли, бижута, скъпи дрехи, парфюми, развлечения.... и естествено с пълна липса на интелект. Такива момичета наистина биха ти се изсмяли. Не ти трябва такава. Търси сред не толкова популярните момичета, ще се изненадаш колко от тях всъщност ще ти допаднат. Ще разбереш, че всъщност са много по - готини хора от натоканите "мутреси", дори да нямат техните удължени коси, чантички, токченца и други "достойнства". От това, което си написал (най-вече като каза, че си "добричък") съдя, че ако веднъж се отпуснеш, ти ще имаш много добро отношение към жената до теб, и ще искаш същото от нея, макар и да не ства въпрос за връзка, а просто за първия ти секс. макар, че ако си допаднете, може да се получи и връзка ;) А и се басирам, че се подценяваш и не доосъзнаваш достойнствата си. Просто намери момиче, с което можеш да се отпуснеш, да ти е комфортно и след това стигнете до секс. Просто не пришпорвай, не бързай осъзнай се и се отпусни.
Колкото до платената любов, не мисли, че е много яко още от първия си полов акт да лепнеш нещо... И тъй като няма да ти е познато това състояние, ще се чудиш дали пък не е нормално така да е след първия секс, дали пък няма да ти мине... Докато го разбереш какво е, ще е напреднало доста и доста ще си си блъскал главата.
Другото, което е: Един мъж може да има в живота си 200 жени, но тази, която със сигурност помни е първата му. Наистина ли искаш като се сетиш за първия си път да си спомняш някоя поизносена булевардна леля?

И последно, замисли се, наистина ли смяташ, че си единствения девствен в университета?!

Пепи, 21

33.   Венаги съм се чудила защо мъжете харесват по-големи жени? :D :D Сега като че ли ми се изясни...

34.   според мене ако си толкова срамежлив пии едно за кораж и вземи една проститутка.. кажи и че искаш тя всичко да свърши и ще се научиш

35.   споко пич ;) и аз съм така но ние щре оспеем и тогава ше ги видим :Д

36.   Ами аз какво да кажа? Април ще навърша 23, а все още съм девствен. Не съм грозен, даже много момичета и жени ме заглеждат на улицата, но проблемът е там че съм много срамежлив и стеснителен... Имало е дори и доста случаи, в които момичетата се опитват да ме свалят, но изглежда от пустия ми срам не мога да им обърна нужното внимание... :(

38.   Авторът и 36. сами са си виновни. Момчета, препоръчвам ви да опитате да се „отракате„ първо в интернет - регистрирайте се в сайтове като гепи.ме...там се говори свободно за секс.Може и да не си намерите мечтаното Момиче, но поне ще се отракате, никоя жена няма желание да бъде със скромно момче
има една поговорка „Скромност показва само този, който няма друго да показва„.