Споделена история от Секс и интимност

Как да разпознаем истинската жена от преобразен мъж??
След всичките възможности, които се предлагат като смяна на пола, смяна на гласа и т. н., как може да се различи жена, родена женски пол от жена родена мъжки пол?

Коментари

1.   Ами най-вече мъжете са по-високи, имат адамови ябълки и първични полови белези, характерни за пола им - да ти имам и проблемите, честно!
ж31

2.   Подкрепям коментар номер 1 по въпроса с проблемите :)

3.   По коментар едно - знаеш ли какво значи смяна на пол(включваща промяна на първичните полови белези, адамовата ябълка и т. н. ). Най-вече мъжете са по-високи не е като, че всички са по-високи.

4.   Автора явно има съмнения, за жалост освен ако не е била много добра операцията по смяна на пола, и по този начин да забележиш мъжки черти, не мисля, че има начин.

Виждал съм доста видеото на мъже преминали към жени, понякога се забелязва, но понякога е почти невъзможно.

5.   Номер 3 - ами у нас възможността да попаднете точно на такава „жена“ е 1 на 3 милиона, защото ми е известно, че само една или две българки има такива.
Иначе дори да си отстрани господина всичко, ако не е провеждал хормонална терапия още от 12 годишен, винаги ще го познаете, з в България дори няма такъв случай
Хайде да предположим, че отидете в Тайланд - там е малко по-трудничко в началото, но аз съм ходила и се познават, но предполагам, че човекът си махнал дори адамовата ябълка, тайландец е с малки костички, подложил се е на хормонална терапия като дете и ВСИЧКО да кажем - ами най-късно като топнете чушката би следвало да се сетите - просто вагината си е уникална лигавица, има мускули и така нататък - няма как да се объркате и гарантирам, че ще усетите разликите!
Що за глупава тема обаче - шансът да ходите по Тайланд и да попаднете точно пък вие на такава жена е минимален - най-малкото като чуете солената цена ще се сетите :)
Затова чукайте на спокойствие!
Иначе е възможно да има леко мъжествени жени, защото понякога има повечко тестостерон през пуберитета и така... , но са си жени де!
Аз имам втвърден лимфен възел и като поотслабна и се покаже прилича точно на адамова ябълка, така че и тук не бива да гледате - има си всеки човек аномалии, но най-късни като пипнете вагината и не се усетите, ще трябва да си проверите пръстите и чушката!

7.   Ако иска да я/го чукат само отзад има нещо съмнително

8.   Е какъв ти е проблема? Ако един мъж си е сменил пола на жена и се самоопределя като жена, ние сме длъжни да се съобразим с това и да се отнасяме към нея като с жена, не като "преобразен мъж". Но ти, а като гледам и по-голямата част от българите, сте твърде ограничени за да го разберете и приемете.

9.   Към номер 8 - имаш ли представа дали мъжа преправил се на жена може да ти достави удоволствието, което може една жена като поведение, психика и не на последно място вагина?

10.   Ами ако операцията е успешна май няма начин, обаче доста малко хора са си правили такава операция, така че спокойно, шансът да попаднеш на такава жена, която преди това е била мъж е доста малък.

13.   Лесна работа- снимаш мадамата и показвал снимката на някой зъболекар или лицевочелюстен хирург,явно има характерна форма на челюстта,която не може да ги заблуди :д

15.   По песнопоеца.

16.   Аз съм 99% жена и мога да те успокоя, че няма как да не забележиш, че съм се родила като мъж. Колкото и да се старая, като се съблека си личи, че раменете, мускулите, бедрата, ханша, корема, дупето не са съвсем женски. Е ако не си виждал истинска жена може и да те позалъжа. А на №9 ще кажа, че по отношение на секса ако такава жена си пада по мъже нямаш шанс.

17.   И аз съм убеден че транс жена ще ми достави в пъти повече кеф от обекновената жена, защото знае какво иска мъжът

18.   Най-добре се разбира при едно хормонално изследване. Ако подозираш, че жената е дефакто мъж отиваш при Джи Пи-то и искаш направление за изследване при ендокринолог. Там ще ти вземат кръв и ще направят анализ на хормоналния баланс. Нищо чудно лаборантката да припадне, като види какви са нивата на тестостерона и естрогена :).

19.   Ало №18, и като се изследваш ти как ще разбереш дали "ТЯ" е мъж? ! Вероятно ще ? отхапеш нещо или ще отнесеш нейната сперпа за изследване!!!

20.   От 18 до 19: има как да се разбере. На мъжа нивата на тестостерон са в определени граници, това важи и за нивата на естроген (да, мъжете също имат от хормона естроген, но в минимални количества). Т. е. ако нивата са в границите, които са за мъж - значи е мъж. Моля те да не правиш такива коментари, попитай някой лекар и ще ти обясни. Имам огромен опит специално с изследването на хормоналния баланс.

21.   Номер 20, нали се подлагат и на хормонална промяна.

22.   До 20: Първо трябва да се уточни какво означава "жена, родена от мъжки пол", може би пък автора говори за травестит, а не за транссексуален. Вярно, имат и хормонална терапия, но тя е за потискане на собственото производство на тестостерон, а това производство не може да спре. Терапията е временна и по-скоро поддържаща, продължителността и е до 8 седмици. Ти имаш ли идея какво се случва с черния дроб по време на една такава терапия?

23.   Има ли начин да се разбере на 100% реална жена ли е или е мъж - независимо по какъв начин. Или с други думи - има ли начин един мъж да стане 100% жена, неразпознаваем.

24.   Ало 20, пак ще те попитам: Как ще резбереш, дали тя е мъж, след като ти ще ходиш на лекар? !
23. Разбира се, бръкни и във вагината и ще разбереш. А ако не си бъркал до сега съблечи я на светло и във всичси положения ще разбереш, предполагам, че си виждал гола жена.

25.   От 20 до 24
Човек, разбира се, че на хормонални изследвания трябва да се подложи обекта на съмнение, сиреч жената-мъж. Никъде не съм споменавал, че авторът ще ходи на изследвания. Помисли пак, преди да напишеш подобна глупост.

26.   До 25, прочети си коментара под № 18 и не пиши глупости след като помислиш? И как ще накараш някоя жена да отиде на хормонално изследване? ! Ти твоята водил ли си я? !

28.   17 е много прав.

29.   Може би по номера на обувките. Дори и най-ниските мъже са с 41-ви номер и по-голям. Не че няма жени с голям номер на обувките, но с рядкост. Иначе съм виждал много вагини, лизал съм ги, вкарвал съм пръсти в тях, че даже по два и три и всяка вагина си е различна на пипане и усещане. Откъде да зная каква би била на транссексуална жена. Като се замисля освен да искам на въпросната жена снимки като дете, явно няма начин да разбера. Но пък ако ме кефи, има си вагина и цици и прави хубав секс и се чувства като жена, най-вероятно мога да првъзмоган това, че някога тази жена е била мъж. Абе аз съм чукал силиконова секс кукла и си е голям кеф, та трансесксуална жена няма да опъна. Я да ви сложа на един контейнеровоз и да ви закотвят 4 месеца на 50 мили от Китай с 25 човека екипаж и да ви видя. Един тарикат си беше купил секс кукла почти като истинска жена и ни я дваше под наема на цената на среден клас проститутка в Тайланд. И много пари си докара на този курс.

30.   Личи си веднага... по задника, мъжкия задник е различен от женския, няма толкоз дебело и пухкаво. Колкото и умело да се прикриват, ако си нормален хетеро веднага ги усещаш. Ако си педераст може се подлъжеш.

31.   Бил съм в Банкок на клуб и се съгласявам с автора. Дилемата е огромна, в днешно време!
В по-малките градчета в Тайланд лесно се разпознават, но в столицата има такива, които са богати и са изръсили милиони за пластични операции. НЕПОЗНАВАЕМИ са, наистина! Изглеждат на 100% жени, при това супер красиви.
Обаче едно нещо ми направи впечатление, по което можете да ги познаете. Държанието! Държат се като мъже - те ще дойдат да те свалят, обарват и да ти се натискат. Супер активни са. Една жена няма да се държи така. Никоя жена няма да дойде при теб и първото нещо, което направи да те докосне, да си сложи ръка на рамото ти, бедрото и тн. Т. е. има такива жени, спор няма, но са много малко. А и в страна като Тайланд, където се чудиш кой-кой такова нещо е крайно съмнително..

Колкото на жената да й се иска да е с теб, ще си стои в ъгъла, ще ти хвърля погледчета и ще флиртува с теб. Никой мъж и 5 вагини да си сложи, не може да флиртува по женски, за това се иска да си ЖЕНА!

32.   Ох, ще си направя профил тук, само заради такива като 30. Май си виждал много малко задници в живота, щом преценката ти е написаното от теб...

33.   Номер 8, писал преди 8 години /звучи забавно макар темата да е поредната, изкопана от нафталина напоследък/: аз уважавам това, че нашият човек се самоопределя като жена. Но искам и другите да уважават това, че аз се самоопределям като мъж, който прави секс само с жени, които са били жени и преди да се самоопределят като такива, т. е. още от раждането си. И се надявам останалите да не са толкова ограничени, че да не могат да го разберат и приемат. Все пак са длъжни да приемат моето самоопределяне и да се съобразят с него! Пък разискваните хора да си живеят в мир!