Споделена история от Секс и интимност

Много се свива пенисът ми
Здравейте доста четох но никъде не намерих някой с моя проблем. Аз сам на 29 г. М.... Та така - влизам да се къпя в банята с моите колеги и на всички пенисите им седят в отпуснато състояние, а моя се свива и заприличва на дрянка. иначе в ерекция пак не ми е от най –големите но все пак достига до 13, 5 см. което не ми е проблем. Проблема е защо не ми стои като на другите увиснал а се свива така. искам да уточня и че проблема го имам и когато съм сам не само когато сам с други хора в банята. Дайте съвет от какво може да е това.

Коментари

1.   Да ти имам и проблемите - първо, защо гледаш пенисите на другите мъже? Второ - къпи се с по-топла вода ха-ха.
Иначе пенисът ти си е съвсем нормален, но всеки си има физиологично особености и кой знае - може би за колегите ти е било възбуждащо да се къпите заедно или самата ситуация е била възбуждаща - например след спорт да кажем.

2.   За мен е голям проблем защото се чувствам страшно неловко. Все едно сам без пишка ужасна работа... може ли да е някакво заболяване защото този проблем от 3 години някъде.

3.   Знам за какво говориш, моят е същият - според мен е от много стоене, поне аз много стоя на стол още от много малък. Ходих на плуване преди време и под душа след плуването забелязах, че моят пенис също е много свит, а на повечето от другите им е отпуснат. От време на време и моя се отпуска. Според мене е нормално - различни хора, различни физиологии и тнт.

4.   На всички понякога им се свива така и не може точно да се определи защо. Като го погледнеш така, има няма 4-5 см, а като се издуе е съвсем друга работа. Така че единственият критерий е пълната ерекция, а по този въпрос ти сам си казал какво мислиш, така че няма какво да се добави.

5.   Споко и аз съм така. Аз не се къпя с мъже, но и моя си е свит като дренка както викаш. Не винаги е така има моменти в които си стои отпуснат, но не знам на какво се дължи това, а иначе като се го вирна става 17-18см някъде.

6.   ;))) Голям проблем! Що ли гърдите ми тaкa се свивaт , пък нa други жени едни тaкивa издути...
Вярно че , вие мъжете сте по- чувствителни и се комплексирaте от нищото.

7.   Споко пич и моя така се свива когато ми е студено особено зимата предполагам че и при теб е същото много хора им се свива когато е студено.

8.   Това явно е постнато с експериментална цел или просто на майтап.

9.   Сигурно е срамежлив.

10.   Дръж си го оголен в гащите и така няма да се свива толкова, малко е кофти докато се свикне ама после е ок, издържаш повече при сексуален контакт.

11.   на мен пениса ми не се свива, но с дни ми изчезват тестисисте - може да има връзка

12.   не е на майтап аз съм автора. Според мен е проблем но явно доста хора са така.... много се успокоих благодаря ви много

13.   Споко и при мен е така. В кенефа и банята не ща да погледна настрани, че всичко е по. голямо. Обаче като еректира е 16см, а пък свит е 3-4см. Ужасно е, но поне ако знаеш, че на еректирала проекция е много по-добре, преглътваш и продължаваш напред!!! ((( И не гледаш на съседите, и те да не гледат много де, че си вадят грешни изводи! :-))

14.   Теб може да не те те срам, но явно при Малкия не е така... Посъветвай го да завърже приятелство с някой... някоя от другите!

15.   Хаха при студено или в в морето и аз съм така, но с гаджето даже се смеем. ;д

16.   Това се получва при активация на симпатикусовия дял на ВНС. Щом влизате в банята, по всяка вероятност, преди това сте спортували, тогава въпросния дял на ВНС е с повишена активност, от там изразеното свиване на съдовете в конкретната област/органи и честито. Същото важи и за емоционални напрежения. Същото е и със студена вода и като ти е студено. Няма от какво да се притесняваш, със всички би трябвало да е така, просто явно другите са с по-висок праг на дразнене, така да се каже, за това при тях не се получава това или се притесняват доста по-малко от теб.

17.   мерси

18.   И аз съм така, при мен маржът дори е по-голям. Свит е около сантиметър, а в ерекция е 17. И аз съм забелязвал това, че при други хора в отпуснато състояние им е по-голям но никога не съм му отдавал значение и не съм се притеснявал, защото всичко си му работи перфектно.

19.   Лъскай повече чекии и няма да ти се свива.

21.   Е, как да стои оголен в гащите?! Чувството не е никак приятно!

22.   Нищо не можеш да направиш, природата те е ощетила с изключително малка пишка! Намери си някоя с тясна и плитка путка!

23.   Аз съм жена и не мога да разбера защо мъжете правят от мухата слон и се притесняват от тези неща. Какво да правиш-природа.. Същото виждам и при моя мъж, когато съм го засичала гол. Той гледа бързо да се прикрие с ръка, но се вижда, че в отпуснато състояние му е малък, важното е колко голям става по време на ерекция, тъй че мъже не се притеснявайте за размера си, независимо в какво състояние се намира малкия ви приятел.

24.   Номер 23, ами човешко е това поведение - и жените така правим голяма трагедия от гърдите си, целулит, стрии и тем подобни и мъжете ни се чудят - повечето изобщо дори не знаят какво е целулут или стрия и не забелязват, че сме напълнели леко, но ние почваме да се крием да кажем.
Колкото до пенисът - ами на тях това им е най-важното и са съответно суетни :) и моят мъж се крие иначе след баня от мен - виждала съм му го, страшно малко и спаружено нещо... , но никога не бих му се присмяла, макар че е смешно интересно нещичко.

25.   до21, отначало е неприятно но ако можеш да изтраеш една седмица ще видиш че кожата на главата губи чувствителност и това неприятно усещане изчезва, освен това така издържаш повече при секс а е и по хигенично да се носи така, аз го държа вече месец и съм много доволен, почти не се усеща че е оголен.

26.   Нормално е при студено време да ти се свива члена, а твоят щом еректирал е 13, 5 сантиметра (малък е, определено), значи в спокойно състояние, и когато се е свил наистина си е доста микроскопичен. Моя еректирал е 16 сантиметра и ме е срам направо да го гледам, когато се е свил, а си представям при теб как е. Дано поне да може да си използваш правилно това, което ти е дал Господ, защото в крайна сметка важното е какво правиш със сантиметрите, а не колко са те. :)
Пак добре, че живееш в България, защото българите като цяло имаме малки членове. Аз живея в чужбина, и като ходя на фитнес се къпя после в банята на залата, та мога да сравня положението с "колегите", и направо не ми се мисли ако се притесняваш от такива неща как би се почувствал, когато видиш членове, които дори и нееректирали са по-големи от твоя в ерекция.
В общи линии гледай да не го мислиш много, забавлявай се и си живей живота! Хич да не ти пука за размера на пишката ти - в живота има къде-къде по-важни и значими неща. ;)

27.   Аз съм като автора със съвсем мъничко по-голям - 15см и изобщо не съм комплексиран,харесвам си го и смятам че този размер е доста добър.Така че тия комплексарски изказвания към автора,че му е малък,са крайно невъзпитани и говорят за скрити комплекси на пишещия ги.
Нека жените да кажат дали съм прав или греша в размерите :)

28.   Моя е 12см., но е много дебел и винаги съм си го харесвал, мислил съм че ми е малък ама в крайна сметка човек не е една пишка и ако момичето с което си ти мери пишката и ти казва че ти е малък или някакви намеци ти прави, значи изобщо не те обича, защото ако си с момиче което има чувства към теб никога няма да ти каже нещо такова и последното което ще ти гледа е пишката, защото тя ще е с теб заради самия теб а не заради пишката и заради 2-3-4-5 см., пълна глупост според мен.

29.   ей пичове, а бе един съвет от мен, обръснете винаги около пишката, никакви коси ама грам, така поне ще се види наистина по голям визуално и много по секси и по хигиенично.
има мъже дето наистина не им се свива много но то се уголемява да кажем 2 пъти, а други седи по малко ама уголемява 4 или 5 пъти, ами вие ако видите арабски или негърски пишки какво ще правите бе :) както каза колегата преди малко добре че сме тук в БГ с малки пищлета, 12 до 16 см средно там като ги вадят едни 20, 25 СМ не знам кво да се прави тогава хахах, работата е там да знаеш какво да правиш с онова дето ти е дадено и да му се радваш, защото има мъже дето в ерекция им 5 до 8 см наистина, ами те кво да кажат тогава,!! за това пазете пишката като и намерите една стабилна връзка и не я мушкайте къде ли не, имайте предвид че, след години и тя отива в пенсия и няма да е в сегашната форма както си е сега.

30.   Може да тънем в кучешка мизерия и песента ни за "Евровизия" за нищо да не става, но поне в размера на пенисите сме номер едно на Балканите, показва публикуваната на buzzfeed. com "Европейска карта на размера".
Нещо повече, сред първенците сме на Стария континент със средна дължина 15, 02 сантиметра. На Балканския полуостров никой не може да ни стигне. Горките румънци може да са втората най-мизерна европейска държава (защото в това отношение нас никой не може да победи), но по отношение на големината имат причини за притеснения. Те са европейската нация с най-малки пениси - някакви си 12, 73 санта.

По този повод Ryan Alarie коментира: "Горката Румъния! Предполагам, че Влад Дракула просто е компенсирал. " След нас от комшиите горе долу добре са сърбите с 14, 87, следвани от гърците с 14, 73 и от турците - 14, 11. Македонци и албанци също са "румънска работа" с по 13 и нещо.

След северните ни съседи най-зле са ирландците с 12, 78 см. Няма коментари по този въпрос, но се предполага, че дългогодишната терористична история на ИРА също е форма на компенсация. На първо място в цяла Европа за учудване или не, са... унгарците. Не се знае дали е свързано с това, че никой не разбира езика им, и съответно не винаги е готов да отговори на въпроса "а може ли да... ", но те са абсолютни лидери на континента с 16, 51.

Следват ги французи, които въпреки гейския си имидж в нашата представа имат 16, 01, следвани от чехите с 15, 89 и оперетните италианци с 15, 74. Сред малките, следващи шампионите от Румъния, се нареждат португалци - 13, 19, испанци - 13, 85, англичани - 13, 97 и руснаци - 13, 21. /БЛИЦ

П. п Малки ни били. Това, че вашите пишлета са стафиди, не значи, че българинът има малка патка. Да ви еба в чуждоплоконниците прости. Деа и курвичките. Стойте си в чужбина предатели и лапайте на чернилките там. Мамави деа мръсна

31.   Номер 30 абсолютно си прав, този идиот който каза, че българите имат малки пишки явно не е виждал друг пенис освен своя! Това, че на теб ти е малък не означава, че и другите са така, затова не слагай всички български мъже под общ знаменател. Все едно някое момиче с малки гърди да каже "ами те българките като цяло имат малки цици"...

32.   Мисла, че №10 е прав.

33.   11, ако прочетеш и все още не си го направил (както и мъже с този проблем), отиди на лекар ВЕДНАГА!!! Това е херния и е много опасна. В коремната кухина е по-топло и има реален риск тестисите ти да се увредят. Не само, че вероятността да останеш без деца е голяма, ами може да си прецакаш тестостерона.
Ж27