Споделена история от Секс и интимност

Сексът при хомосексуалните?
Здравейте. Мъж на 27 години, хомосексуален и обвързан с мъж на 25 вече 5 години. Когато правим секс, използваме кондом, но се чудя, дали да не го направим без. Смисъл такъв, че и двамата сме мъже, няма другия да забременее, я.. Не сме болни или такива, но имам чувството че без кондом, удоволствието ще е по-голямо. Как мислите? Моля без хейт.

Коментари

1.   Що не? Пробвайте.

2.   Аз съм жена и никога не бих правила анален с мъжа си без кондом двамата здрави - каквато и клизма просто да се направи, анусът никога няма да е стерилно място, а бактериите там са едни от най-упоритите и са причина за ужасни възпаления, ако попаднат в пикочния мехур и всяка жена, която е страдала от цистит, причинен от анални бактерии песен може да пее за това - един път 5 антибиотика изпих, Защото при жените просто физиологията ни прави много поддатливи, а анусът е близо ддо пикочния мехур,а ти искаш Да се изложиш на още по- непосредствен контакт с Едни от най-агресивните бактерии ?
Да не говорим, че никога не можеш да си на 100% сигурен, че партньорът е верен, а при анален ХИВ просто се хваща на 100%.
Иначе при орална не е нужно да ползвате кондом, но за анален секс - аз лично не препоръчвам, но сте големи хора, решавайте си

3.   Аз и приятелката ми никога не сме използвали, поради простата причина че няма на какво да го сложим презерватива, но според мен е препоръчително за вас.

5.   Светът е голям и СПИН дебне от всякъде!

6.   Разбира се, че без презерватив е по-приятно, дори няма нужда от лубрикант. Няколко пъти съм имал орален и анален секс след като и двамата с партньора ми си направихме тест за спин и сифилис. Номера обаче е, че сме женени и никой не може да гарантира, че проблема не може да го донесе някоя от жените ни. Затова отново минахме на секс с презервативи.

8.   Номер 6 - ей това е, аз съм доста модерен човек, но и жена да имаш, и любовник - евала на вас - живеете на пълни обороти.
Иначе пак както писах - стига с този СПИН, има и други болести! То ти стига например, ако партньорът ти има някаква резистентна бактерия да ти влезне това в пикочните пътища, да се разпространи до бъбреците и само гледай. Най-обикновенна гъбичка или бактерия е по-опасна в днешно време от СПИН, който може да те хване в България с вероятност 2000/8 000 000, а 7-10% от населението са резистентни и никога не могат да бъдат дори ХИВ-позитивни и с две думи все ще оцелее човечеството.
Да не говорим, че както спите и с жени - някаква вагинална инфекция, гъбичка... после при любовника - ползвайте кондоми, бе, хора!
Аз ползвам дори при вагинален секс с мъжа ми кондоми и нямам проблеми, докато приятелките ми се скъсват от бели, зелени, кафяви течения - нормално - два организма, различни организми във всеки и на единият не му влияят, другият се разболява. То грип да прихване единият, другият може и да не го прихване или да го изкара на крак камо ли за анални и други бактерии.
Цъкайте си с кондоми, няма да ви стане нищо от това особено при анален секс - просто лигавицата на ануса не е направена за тази цел и докато вагината все пак има кисела някаква среда, анусът е беззащитен и от организмите, които ще вкараш без да искаш и ти на партньора си, особено ако си го топкал преди това в някоя вагина - ало, пазете се, бе хора!

9.   Нaскоро гледaх едно филмче зa порноaктрисите , животa им зaд кaмерa и в личен плaн. Споделихa че , преди aнaлен секс без презервaтив , освен зaдължителнaтa клизмa , лекaрят нa екипa им прaви нещо кaто промивкa с двa видa aнтибиотици. Не знaм кaкви сa aнтибиотиците , но вероятно ще имa инфо из нетa. Естествено , редовно си прaвят и изследвaния зa спин , те и половинките им в реaлния живот. Потърси зa тези aнтибиотици , виж все пaк дaли нямa и минуси честaтa им употребa. Можете примерно един в месецa ей тaкa зa " рaзнообрaзие " с aнтибиотиците , но в остaнaлото време с презервaтив зaдължително.

10.   Малее номер 6 хахаха нацията ни излезе много разкрепостена, не знам, но жените ви знаят ли, защото, ако не, не е честно и морално спрямо тях

11.   Здравей!
-Аз съм хомосексуалист и съм на 26 години,който живее в провинцията.Сексът без презерватив е по хубав от личен опит го знам...

12.   Трябва да си убеден, че той не ти кръшка, за да си позволиш това удоволствие в днешно време. Сифилис, хепатит и ХИВ са вече доста разпространени. Другите неща не са толкова страшни.
Аз си шибам моя пич без презерватив и нямаме проблеми. Удоволствието е несравнимо. Например сутрин в просъница, къде ще тръгна да слагам презерватив, просто както съм си го гушнал и той си потъва там някъде.
Надявам се, че ако се случи да кръшне, ще ползва презерватив - поне така сме се разбрали.
Гаранции за нищо няма в този живот. Прецени си.