Споделена история от Секс и интимност

Сексуално объркан
На 23 години съм и откакто се помня се заглеждам по мъже и жени. Като бях малък, 7-8-9 годишен, помня как като се разхождах с нашите се заглеждах по хубавите каки и батковци. Сега съм на 23 и продължавам да имам влечения и към двата пола. Проблема идва тук че вече пробвах секс със мъж и останах меко казано отвратен от цялата ситуация. С жена не съм го правил още, не защото немога да си хвана, а просто защото повечето ме отвращават с отношението си, ценностната си система (или по скоро липса на такава), и донякаде визия. Не очаквам някой да пише и да ми каже "ти си гей; ти си би; и тн" просто искам да разбера дали има някой като мен и въобще как се справя с тази сексуална обърканост?

Коментари

1.   И аз се заглеждам по двата пола, но това е защото уважавам красотата, дали на жена или на мъж. ти ако си тръгнал да търсиш хора по ценностна система, само ще си търкаш подметките... вземи първо намали изискванията и прегърни реалността! бил съм в почти всяко кътче на балканския полуостров (поне тези където си струва да се отиде) и балканците сме все едни и същи: кючеци, кюфтета, завист, двуличие и тн... такива сме си, такива си се харесваме и такива дечица си правим:) ти ако си преродения Хемингуей... сори, сбъркал си отбивката.
обрканноста ти идва от това че ти не знаеш кой си, какво си и за какво се бориш... осъзнай се малко и ще потръгне:) успех!

М.

2.   Само практиката ще ти покаже...Може да не си попаднал на подходящ мъж, може с жени да ти е по-хубаво, докато не опиташ не може да знаеш...

3.   От п****сти като теб ни се вгорчи живота. Все искат да ги съжаляваме, да се занимаваме с "проблемите" им. Напълниха парламенти, правителства, телевизии и т.н. и с жалките си номера ежедневно ни преследват. Ч**ай се с който искаш, но не досаждай на хората.

4.   Ами как. Опитвам се да намеря подходящи хора. И аз съм ценител на красивото независимо от пола. Намиране на комбинация от душевна и телесна красота е проблем. Склонен съм на компромиси, особено с телесната красота, но при мен проблема е, че не съм обсебен от търсенето на желания партньор, добре ми е и сам.

5.   До номер три: хора, които търсят своите неуспехи в успехите на другите, са просто жалки.

6.   А защо си останал отвратен от ситуацията с мъжа?

7.   Пробвай постоянно не се предавай

8.   Най-важното е да си искрен сам към себе си, разбери едно; за да имаш радостен и палноценен живот най-вече трябва да усъзнаеш каква ти е сексуалната ориентация. Недей да се опитваш да задоволиш хората около теб и да си мислиш, че те ще спрат да говорят за теб каквото и да е. Както се казва, ако щеш да храниш хорските уста с мед и масло пак злоботий ще говорат! Така че живей си живота , че на теб да ти е готино. Както казвам аз живей така, че да те срам да го кажеш на някой, но да ти е гот като се сетиш! ;)
Peace!