Споделена история от Секс и интимност

Най- добра поза в секса
Здравейте, имам към вас следният въпрос - надявам се да ми помогнете. Досега никога не съм правила секс, приятелят ми е 8 години по- голям от мен и е правил. Неговата любима поза е " попови лъжички " - тоест - аз съм с гръб към него, той е зад мен, двамата сме легнали и прониква вагинално в мен. Незнам, обаче дали това е най- удобната и най - безболезнена поза в секса, особено за първия път.Моля, препоръчайте ми поза за първият ми секс !
Имам и още един въпрос - досега не съм правила и анален секс - според вас удачно ли е първо да го направя анално с приятеля си, за да видя какво прдставлява проникването и после / след няколко дни / да го направил вагинално. Приятелят ми обаче твърди, че аналното проникване ще ме отврати завинаги от секса ! МОЛЯ, ПОМОГНЕТЕ МИ !

Коментари

1.   Според мен най-добре е първия път да сте "лице в лице" - ти легнала, с вдигнти свити в коленете разтворени крака, а той - в нещо подобно на лицева опора над теб. Така може да наблюдава лицето ти и при наличие на болка при теб да реагира адекватно (да се отдръпне за момент или да забави). А и не на последно място - така проникването е най-лесно, дълбоко и .. анатомично.
За аналния - вие си знаете, но помни, че природата не го е измислила и предвидила така. Сексуалните "гимнастики" и измишльотини са хубаво нещо, но недейте да очаквате от тях, че са някаква панацея и ще ви направят като с вълшебна пръчка супер-щастливи и задоволени. Наблегнете повече на чувствата, вниманието и желанието да доставите удоволствие повече на другия, отколкото на себе си.

2.   Съгласен с 1. момчето може също да се опре в краката ти и ако те заболи ти да го отблъснеш. но недейте директо на това да се мятате, има си предигра за омекване и предразполагане.
за аналния секс е нужна добра хигиена и спокойствие от жената. ако се притесняваш и се стискаш... нищо няма да стане. дупето е за сядане не за ***** -> аналното и вагиналното проникване са мноого различни, та, първо давай където трябва, после експерименти:)

М.

3.   Хората хубави съвети са ти дали, почти няма какво да се добави...
Не се сдържах да напиша, обаче, че приятелят ти е за похвала. Той би могъл лесно да се възползва от незнанието ти, за да достигне заветната за доста господа "задна цел";))), но не го е направил! Браво!:Р
П.С. - с това "попови" лъжички ме срази:))))))))
Чили

4.   "Приятелят ми обаче твърди, че аналното проникване ще ме отврати завинаги от секса !"
Защо и бившият ми приятел не мислеше така? :(

5.   Аз от личен опит пък ще кажа,че мисионерската(той да е отгоре в поза за лицеви опори както се изразиха по-горе)не е много добра идея,защото от притеснение съвсем несъзнателно си свиваш мускулите на краката,а от там и вагиналните мускули и боли повече.Пробвай те в някоя поза в която няма как да си свиваш мускулите.А отностно аналния секс..приятеля ти е прав,че ще се отвратиш от секса,моя съвет е поне за сега да се откажеш от тази идея! :)късмет

6.   Скъпо момиче, не видях в съветите някой да ти каже, че най-важното е не толкова позата, колкото да си достатъчно ипо възможност повече възбудена. Може би е късно, когато четеш това / минали са доста дни и може би вече не си девствена/, но първо се отпусни, изобщо не мисли, че ще те боли, а се отдай на удоволствието и след това в т.нар. "мисионерска поза" за нула време той ще проникне и няма да е страшно. Колкото до аналния секс - въпрос на усещане и подготовка. Нужна е достатъмна възбуда, лубрикант за смазва не и след това внимателно проникване. Когато в същото време се докосваш и галиш възбудата и оргазмът може и да са по-силни. Но пак казвам всичко е индивидуално. Важното е той да те предразположи, а ти не се страхувай. След това ще стане наистина хубаво.

7.   Наи добрата поза е в пьпа'

8.   Здравейте,
кои са позите при които не боли по време на секс?

9.   Най-добрата поза зависи от анатомията на жената. Има жени с увиснали задници, при тях мисионерската поза е много неудобна...

10.   Първо-от секса не би трябвало да те боли!Ако подхождаш към този първи път все едно отиваш на ешафода,защо изобщо ще го правиш и готова ли си да преживееш за пръв път това удоволствие?Позата не е от значение,а дали искаш да го направиш точно с този човек,непринудено,а не експериментално.

11.   Тази дето най-много ти носи удоволствие!

12.   Мисионерската е най удачна за първия път, по възможност ти да си легнала на маса например на височината на члена му а той прав да придържи краката ти с ръце и да контролира проникването така и ти можеш да го контролираш като го спираш с ръце. А до аналния секс различно е при всеки аз познавам жени които са изпитвали анален оргазаъм и казват че по силен неса изпитвали и ако може ще правят само анален секс, но по добре първо се научи на нормалните неща и чак тогава експериментирай.

13.   не е вярно че след като правиш анален секс за първи път ще ти се отврати секса :)

14.   омг.. страшни съвети

15.   най-добрата поза- Задна прашка в комбинация с леко подръпване на косата на момичето ;)

16.   Мисионерската ;))

17.   Съветите ви са малко позакъснели, постът е на 3 год., сигурно малкият отдавна ходи на детска градина ;-)

18.   хахаха номер 17.. Много правилно.. :)

19.   За първи секс най-хубавото решение е ти да си отдолу за да може приятелят ти да те контролира, ако си отгоре и те заболи веднага ще спреш, а целта ти е да бъде направено както трябва. А относно позата - много е яко чувството с нея, но е много неудобна за жената. Пожелавам ти успех с първия път! (съжалявам ако ми се повтаря отговора, но не четох предишните)