Споделена история от Секс и интимност

Порното в нашата връзка
Здравейте! Имам серизна връзка вече няколко години. Не е най-прекрасната история на света, не мога да кажа, че всичко е приказка, но сме знаедно и си имаме своите хубави моменти и навици.
Та.. по същество. Моя приятел никога не е бил от онези хипер сексуални мъже, които не те оставят да спят. За които няма сутрин, вечер, между етажите, в пробната, в парка .... и т.н. Дори е бил доста въздържан от към проява на такива емоции. Секса е хубав, но няма спонтанност и достатъчно страст. И е било така винаги. Ние правим секс средно 1-2 пъти в месеца. А е имало периоди и по-рядко.
Иначе аз съм поддържана, млада жена, харесвана съм и никога не ми е липсвало внимание. Обичам секса и го правя на 100% ..Перверзна съм и страстна. А точно такъв мъж да ми се падне.. каква ирония.
И докато от дни, месеци, години самочувствието ми се руши, чуствам се подтисната и ужасно и се чудя защо тоя мъж не ме оставя да си тръгна, защо твърди, че ме обича, че ме желае и харесва, а не иска да правим секс... Попадам аз на хронологията му на компютъра- всяка вечер порно сайтове. Аз съм цял ден с него- не ме докосва с пръст. Вечерта- порно. Псотоянно- порно. Дори на два пъти имаше раничка на главичката- протрито от ръчна страст.
Значи до себе си има хубава, поддържана, умна и млада жена.... а той предпочита да си протрива достойнството от мастурбация.

Как да процедирам вече не знам...

Коментари

2.   Най-добрия съвет-поговорете си за тия филми и го питай защо прави така:)
А като мъж мога да кажа,че се чуват разни работи как на някои жени секса не им харесва(с този партнъор),жените мразят перверзници или мъже,които искат секс нонстоп(загорели). Това ми хрумва,като идеи,но по-добре е да поговорите никой в тоя сайт не може да ти каже какво точно е, освен ако мъжът ти не е тук :D

3.   Ами оставяй го да лъска сабята и се ориентирай към някой по-заинтересован от теб. Много е тъпо това.

4.   Това не е твоят човек. Не си губи времето. С времето ще се чувстваш още по-нещастна и напрегната. Такива връзки нямат дълго бъдеще, или по-точно щастливо бъдеще. Сексуалната съвместимост е може би най-важното нещо във връзката.

5.   Перверзна? ОК. Покажи му, че може той да е главния актьор в порнофилма ;) сама да се окаже, че гледа гейове 0. 0

6.   Споко, моят мъж е такъв. Сваля си порно клипчета в телефона и тайно от мен си ги гледа, аз също ги гледам.

7.   Не си достатъчно поддържана и/или перверзна и/или страстна. Сори, че трябва да ти го кажа

8.   И аз бях така като твоя приятел и аз минах по този АД, решението е само и единствен едно, спира се всякаква мастурбация не за 1 ден не за 2 дена а за цял живот, звучи лесно няма да мастурбираш нали и аз това си виках, с такъв зор се отказах от мастурбирането, че имам чувството че херойн по лесно се отказва, при мен протече по следния начин, първите 5 дни си свирка всичко точно викам си ха ха е то не е било трудно на 7-8 ден започнах да треперя да се чувствам депресиран, защото организма е свикнал с този навик и сега се чуди какво става какво става няма мастурбация, с такива мъки изкарах 1 месец, вече ми е 4 ти месец не изпитвам нужда грам да мастурбирам, чувствам се по стабилен, по уверен, даже запомням неща по добре, може всеки да говори че мастурбацията е безобидна, но не е така не е, ела да видиш приятелката ми сега как мърка като котенце ние правим ежедневно и единствено само секс.

Момче на 29г

9.   Порното пренасища фантазията и пречупва бариерите, които са това, което ни възбужда всъщност. Когато нямаме опит, се отдаваме на фантазията и това ни взривява. Да гледаш порно е почти равносилно като да си направил всичко, което си видял. За това въобще не се учудвам. Един мой съквартирант си пускаше порно и лъскаше бастуна без да свършва, докато приятелката му е в банята - така събираше енергия да правят секс. А тя милата си мислеше, че той я харесва и адски се възбужда от нея - глупости! Просто си я ползваше като секс кукла.
Такива хора с отклонения се предупреждават веднъж, или им се показва с действия как стоят нещата и ако не възприемат - марш! На опашката има достатъчно чакащи.
Поддържайте си телата във форма, усмихвайте се повече и винаги ще се намери кой да ви задоволява. Тогава няма да се налага да търпите нечий болен мозък. Порно ще ми гледа... ученически истории. То бива да си пуснеш понякога, но понякога!

10.   Не си губи времето с чекиджии ;)

Никога няма да замениш "Деси" или "Лили", или както там е нарекъл ръката, с която обича да мастурбира.

хахах, сегашната ми приятелка ходи като бито коте, доста недоспала откакто е с мен, определено няма нищо против обаче, дори се е пристрастила И да призная никакво порно не съм гледал, не че има проблем де, но не ми е нужно... порното е с нея -винаги и навсякъде, където я докопам :))))

Може би е добре да опиташ да станеш една от порно-звездите в мечтите му? Дискутирате ли темата? Без комуникация нищо няма да стане... успех!

11.   Не се чуди какво да правиш, ами си тръгни. Много важно, че те обичал, щом не ти дава секс. Ай, да върви на майната си!
Просто си намери друг, сексът е много важен във всяка една връзка. Трябва да си допадате задължително, за да имате бъдеще заедно.

12.   И още нещо пропуснах - никакви разговори, те въобще няма да оправятн нещата. И няма да научиш истината защо го прави. Просто порното го възбужда повече от теб, каквото и да ти фъфли. Бягай от такъв!

13.   Почнете да гледате порно заедно.