Споделена история от Секс и интимност

ФЕЛАЦИО
Кажете ми какво да мисля?
Бяхме непрекъснато заедно- колеги сме, женени, по на 45год. Два месеца бяхме романтично влюбени - никакъв секс, целувки, само си флиртувахме романтично.И накрая аз се предадох./Аз съм жената-естествено/. След романтичната история, нещата минаха на друго ниво.Много му хареса фелациото.Той обаче не е поискал да ми отвърне - до сега/месец/.Винаги сме в офиса или в колата и нещата в секса се ограничават до това.Започвам да си мисля, че ме търси само за това, дори не за другия секс, а и вече него чувствам толкова влюбен и романтичен.Виждаме, излизаме на кафе, говорим си, любезен е, внимателен е, но аз усещам, че не са същите тръпки към мен, както в началото.А аз държа на него и затова ми харесва да му доставям това удоволствие. Притеснявам се дали в него не остана само това желание към мен и това ме кара да се чувствам използвана, а не равностоен партньор.
Дайте ми съвет, ако може и мъже, как да разбера правилно ли мисля и как да постъпя? Искам да разбера дали съм му интересна, както преди, има ли нужда от мен, или остана интереса му само към "удововолствието - фелацио"? Да отказвам да се виждаме или някакви други тактики - ПОМОГНЕТЕ СЪС СЪВЕТ! ЖЕЛАЯ ТОЗИ ЧОВЕК и никак не ми е безразличен!

Коментари

1.   Егоизмът му ескалира, добре дестилиран! Правиш му кефа и кой откъде е! На тези години е обидно, ако мъжът не се замисля и за твоето удоволствие! Насочи нещата в правилната посока и поискай от него пълноценен секс или поне някакъв алтернативен вариант, за да те задоволи. Не сме деца, а големи хора! Търси те само за това, другото е заблуда...

2.   Не мога да приема и да отговора на някой, който изневерява, както си пие кафето - ей така, за тонус и удоволствие.

Всичко се връща някой ден.

3.   Нещата не са ли ясни? Целта е постигната... за него, всичко е 6. Ако е искал нещо повече си щяла да разбереш досега.
Ралф

4.   Поне мие ли си го, или все му е едно, щом си търси само неговото удоволствие...
Моя съвет е, ако ти е приятно, да му правиш фелацио продължавай, а ти вечер чакай мъжа ти да те задоволи...

5.   О-о-о, това е много тънка работа! Има го описано даже в доста книги - за него каймачето, а "черната работа" (блъскането) - за господин съпруга!
Имах подобен случай в живота, но при опита за първото фелацио се отдръпнах и заявих в прав текст, че ако нещата не са взаимни - не участвам. Мълча няколко дена и после широко отвори краката.

До No. 2 - скрий се някъде. Човек трябва да е верен преди всичко на себе си.Ти си живей в Средновековието, като искаш.

6.   И какъв е проблема, терен ли нямате, та стигате само до фелацио в колата? Щото ако имате терен, този просто е нередовен..Друг е въпроса ако и теб те кефи и ти е достатъчно фелациото.За всяко нещо има решение стигаа да има желание!

7.   АВТОРКАТА
Може ли от влюбване на мъжа, да се стигне до там, че иска само това? Къде му отиват чувствата?
Ние жените ли грешим? Трябва ли вечно да ви правим номера - да се правим на недостъпни, за да ни преследвате и да ви е интересно?
О, мъже, кажете, как да запазим любовта ви?

8.   А как да я намерим любовта, питам аз?

9.   До авторката (7):
Не слагай всички мъже под един знаменател. Явно с твоя възлюбен така стоят нещата. Виж какво ти пише 5. То си е до човек!
А според мен - малко сте попрекалили 2 месеца с романтиката. Сексът е най-приятен и желан, когато пламъчето на влюбването гори най-силно и в най-високата си фаза. След това като започне да догаря и да му се предлагаш, и да не се предлагаш - все тая. Просто сте изпуснали момента от "културни съображения" ли, от що ли.
Че нещата винаги имат начало и край е вън от всякакво съмнение. Не познавам някого, който да е 10 години влюбен в партньора си като в началото, е освен ако не е със сбъркана биохимия на мозъка нещо.
Ако на твоя възлюбен му минават номерата да му се връцкаш и да се правиш на непристъпна - действай. Аз лично с такива хора не бих се занимавал.

10.   Жена на 45 - да прави свирки в кола - боже, боже, какво самоунижение. Как искаш уважение, като сама си се поставила в ролята на евтина...

11.   Има нещо вярно в мнението на номер 10,сбъркала си още в началото--налапала си го от първия път-как да не те мисли за евтина. Дори да е имал тръпка,мнението му за теб е паднало и от там и промяната в държанието му.
Ева

12.   Скъпа,
аз съм доста по-възрастен от теб и с много голям опит сред жените.Моя съвет е:Постепено се отдръпвай и спри да се раздаваш толкова евтино.Такива тиквеници не заслужават такова удоволствие.Те са бедни евтини души.Аз като си скам фелацио си плащам.

Джим.

13.   Благодаря ти Джим! Казваш, че си с голям опит.Кажи кои жени най много те привличат? Поне да си имам едно наум, с мъжете.

14.   Чудя се как жена на 45 години ще пише тук такива простотии! Ти или си много тъпа, или си загоряла за секс, ама няма кой да те ч**а. И как си мислиш - че като видиш някой умен съвет ще накараш този мъж да те желае и обича! И не те ли е срам да правиш фелацио, а после да си лягаш при мъжа си? Горкия рогоносец, ако бях на негово място щях да те изгоня като парцал! Искаш съвети от хората. Първо приключи с мъжа си, защо го лъжеш? Защо не искаш съвет как да постъпиш с него, или той изобщо не фигурира вече в живота ти?! Живееш нечестно, мамиш мъжа си и си седнала тук да се оплакваш, че мъжете били такива - онакива. Твоят колега и любовник е разбрал що за човек си. Такива долни жени като теб за това заслужават- дори любовниците им да не искат да ги любят!

15.   До авторката,
от Джим.

Аз харесвам преди всичко умните жени.Защото не се различават по нищо.Повярвай ми. Бил съм със всички раси жени имал съм семейства в Сингапур, Индонезия, Южна Африка ,Екваториална Гвинея, Русия и Украйна.Успях да си запазя и семейството във България.Защото знам какво искат жените.Знай си цената и не се раздавай без пари.Мъжа е на съпругата си плаща,колкото и цинично да звучи.Но в леглото трябва диалог и уважение от двете страни.Мен са ме уважавали защото и аз съм ги уважавал.С всяка жена мога да правя всякакъв секс дори без да е опитвала.

16.   До 14. Мразя тъпи моралисти като теб! Аз съм мъж , но разбирам авторката. След 40, на верните жини им писва да слугуват на смотаните си съпрузи, иска им се да изживеят нещо възвишено...За лош късмет си попаднала на някакъв самовлюбен селянин, който сигурно се хвали пред приятели че е намерил жена да му прави страхотни свирки...
Иначе никой не обича лесно постижимите неща, избързала си да се разкриеш пред него, трябваше да го накараш поне терен да осигури.Романтиката и чувствата се пораждат от несигурността, от тръпката да очакваш срещата..Толкова женски номера има, книги не си ли чела, филми не си ли гледала?:)

17.   ОТ АВТОРКАТА
до ДЖИМ,
Не съм го правила за пари и не искам да го правя.Това е гадно. Аз съм красиво същество, не го казвам за да се хваля. Мога да имам много мъже, но не искам. Искам си моя човек. Той не е тъп и селянин. И двамата сме с интелигентни професии. Може би просто е женкар или аз сгреших с подхода. Той продължава да ме търси и да се държи добре с мен, но аз съм объркана за мъжките чувства - по какво да разбера има ли ги, или иска да поддържа моите чувства, само заради неговото удоволствие, което е ясно, че му доставям?

18.   Мога ли да попитам какво лошо има жена на 40 / и повече, защо не/ да прави сви*ки или каквото й харесва в кола или където и да е. Първо, когато има изневяра са виновни и двете страни. Второ, когато сексът /орален, вагинален, анален/, когато се прави с любов или поне достатъмно уважение и харесване и на е за един ден всички глупости за морал и мястото му са глупоста. Бих препоръчала на авторката да отидат на хотел- има прилични, не толкова недостижимо скъпи /25 - 30 лв./, където е пълно с такива като тях и на никого /имам предвид персонала/ не му прави впечатление. Аз имам подобна връзка вече 8 години и помня времето на любовта в колата, което слава-богу отмина и отдавна ходим в приличен хотел. Е разликата може би е, че той е все още лудо влюбен вмен /аз също/, но знае ли човек? Може при вас също да се получи. Зави си какво искате и какво ви липсава у дома.

19.   Няма лошо жена да прави сви*ки за разнообразие в кола на любимия си. Аз съм мъж и никога не бих оставил една жена само на сви*ки-удоволствието трябва да е взаимно!
Душата на този човек е тъпо- селско- балканска!
Безумно-унизително е авторката да го защитава.

20.   от авторката
До № 18
Благодаря, че някой ме разбира и не ме обвинява, а и съвет ми дава. Искам да попитам как крепите тази връзка толкова време - колко често се чувате и виждате и изобщо повече неща, с които може да ми е полезно. Защото може би греша, като съм толкова влюбена - не съм се влюбвала от години- мислех, че на мен няма да ми се случи....

21.   Здравейте отново авторке! Просто се случи така, че когато бях вече на 41 /сега съм на 48/ срещнах човекът, с когото поддържам връзката си до днес. Просто първо като вас си допаднахме като характери и интелект, харесахме се физически и след няколко месеца нещата се развиха и мога да кажа, че ескалираха до луда любов. И при двамата проблемите в брака бяха стигнали до нетърпимост. Просто той много ме обича, аз също. Освен това си пасваме сексуално. Никога не съм имала и не съм предполагала, че мога да имам подобна, извънбрачна връзка и то толкова много години, но се случи. Виждаме се за съжаление не повече от два пъти на седмица, а се чуваме и си пишем всеки ден. Наличието на деца, внуци родители, недостатъчна материална независимост и пр., обаче ни спря и ни спира да зарежем всичко и да легализираме връзката. Освен това /само не се смейте/ разликата във възрастта ни е доста голяма - 16 години. Колкото и да ти е чудно той и изглежда и е страхотен мъж в и извън леглото. Съветът ми е да усетиш има ли господинът, за когото пишеш някакви чувства. Мисля, че жените имаме интуиция за тези неща, то се усеща. Влюбеността за съжаление не винаги прераства в любов. Когато мъжът обича, според мен, не може да спестява всички видове ласки към жената, с която е. Пробвай да се усамотите при по-добра и спокойна обстановка. Ако той не иска или сексът не те удовлетворява - просто незнам. Нали разбираш, че колкото и да държиш на него и да ти харесва да му доставяш удоволствие - правенето на любов е взаимен акт и трябва да ти бъде отделено достатъчно внимание и страст. Трябва да прецениш дали чувствата и желанието да си с човек, който може би иска само да се разтовари от жена си и да поразнообрази сексуалния си живот си струват. Дано не съм права за него - ти единствено можеш да прецениш. Лошото в подобни връзки е, когато двамата влагат различен смисъл във връзката. Ако тя е нещо неангажиращо и приятно и за двамата - лошо няма. Но, когато при единият се появят чувства, а при другия е само сексуално привличане вече става сложно. Връзка на базата само на сексуално привличане няма как да е особено продължителна. Трайността на моята връзка се крие в нещо много просто и в същото време много трудно да се случи - любовта. Успех и се пази да не ти разбие сърцето!

22.   Като жена тази връзка ще ми е под достойнството! Но, като влюбена жена, нищо няма да има значение за мен! Изживей тази връзка докрая без да се съмняваш в това или онова, ти просто го искаш и е много лошо някои да ти забрани чувствата, щом има чувства вече съзнанието ти е заето с тях!Не се обвинявай или да съжаляваш за нещо след това.Всеки си има мнение, но живота си е твой, много рядко хората се влюбват и разцъфват - като искаш му го прави, но аз лично бих го накарала да се изпоти малко за каквото и да било. Опитвай да си поговориш с него за притесненията и ако може да стигнеш до някакъв резолтат! :) Ако знае за твоите чувства, и го блоготвориш по свой си начин, да не почне да те манипулира с това!