Споделена история от Секс и интимност

Не ме привлича сексуално, но го обичам!
Здравейте! Жена на 17 години съм имам сериозен приятел от 3 години, а от 2 години и половина правим секс ( той ми е първия, нямала съм други партньори. Проблема е там, че вече нямам желание за секс. В началото когато започнахме да правим секс страстта и желанието бяха огромни, правили сме толкова много секс, че се е стигало до 7-8 пъти на ден. Правили сме го на много места в много различни пози. Но от 9 месеца някъде нямам никакво желание просто не ме привлича сексуално. Обичам го и то много не искам да се разделям с него, но не мога правя го само за да мине номера и да не се разсърди. Последно когато наистина ме подлуди беше преди месеци както споменах по-горе. Той постоянно иска секс, а аз се мъча защото не искам. Мастурбирам си редовно и си свършвам най-често клиторно и това ме задоволява. Напоследък го правим много еднообразно само в поза кучешка ( по мое желание, защото само така долу-горе ми е хубаво за 2-3 минути ). Искам отново да е както преди, но не става не ме привлича и техниката му не ми харесва вече. Не съм била с други момчета и не знам какво е какво да правя.... Ако има хора в подобна ситуация или такива които са били в такава ситуация МОЛЯ ВИ ПИШЕТЕ!! Не знам как да постъпя.

Коментари

1.   Имам чувството, че чета историята на някоя 27 г. жена, не на 17 г, момиче.
Не е осъдително, че сте почнали от рано със сексуалния живот, но ето - сега се сблъсквате с проблемите на възрастните, а нямате житейски опит да ги решеите. Иначе какво да коментираме - мисля, че връзката ви се е изчерпала.
Какво можеш да направиш - поговори с него и чети за нови неща, които можете да приложите. Има и друго нещо - възможно е да имаш някакъв хормонален проблем, но тук ти ще кажеш, дали имаш такъв и дали иначе си здрава. Най-вероятно проблемът е обаче комбинация от липса на опит у двамата, както и от изчерпване на връзката ви и решението обикновено е да се разделите

3.   Разделяте се и си намираш нов пич който да ти доставя кеф. Това е най простото решение на проблема ти.

4.   Oставяй момчето и недей да му тровиш нервите. По-добре бъди честна и го зарежи, отколкото да бъдеш с него от навик и в някакъв момент да си го сложиш с някой кавал и да пускаш нова изповед питайки дали ще ти прости.

Тия неща се случват. Хората си омръзват. Ти си на 17, още много неща има да видиш, с още много патки има да си поиграеш.

Батко ти на 24

5.   Имаш нужда от истински мъж!

6.   Ако наистина го обичаш в никакъв случай не го зарязвай!
Пробвайте нови пози нови неща. Само така ще стане.

7.   Е така и не разбрах как става тоя номер - да обичаш някой, който не те привлича сексуално.

Не мисля, че можеш да направиш нещо по въпроса - нови пози, секс играчки и т. н. - сексуалното привличане и желание към някого или ги има и ти идват отвътре, или не. То е само кто погледнеш някого и вече в мислите си да си го награбила и разсъблякла.