Споделена история от Секс и интимност

Проблем с момичета
Здравейте! На 20 години съм, 185см, 75кг, от Благоевград, сега съм студент в ТУ-София и съм на общежитие в Студентски град, и имам много голям проблем с момичетата.

Девствен съм. Проблема е в това, че не знам как да се държа с момичетата и какво да им говоря, също така не познавам много момичета, а и с тия, които ги познавам, почти не си говориме. Рядко ходя на дискотека, защото като ходиме сме само момчета или другите са с гаджета. Като ходя на дискотека и като гледам другите ми става още по-зле, защото не съм грозен, нито глупав, ама с момичетата съм кръгла нула и не знам какво да правя. Вече се побърквам направо, след 10 дена имам изпити а грам не съм барнал. Само виса пред компа и разглеждам www.саит.com и само се ядосвам, защото толко много момичета пишат че търсят секс, пък като си ги питам директно или не пишат или ми се изсмиват или ме блокират. Търсих си и проститука ама не се получава - 3 пъти звъня на различни обяви и всичките пъти ми казват че обявата е фалшива. Бия си чекии ама вече не ме кефат, омръзнали са ми и не знам- ако скоро не правя секс или поне да си хвана гадже ще се побъркам. Не знам дали някой може да ми помогне, но все пак да пробвам и тука.

Коментари

1.   Здравей, от писмото ти не може да се разбере дали си търсиш приятелка, за да имаш до теб човек, или си търсиш момиче само за секс? Мойто мнение е, че колкото повече се вглъбяваш в един проблем, и му обръщаш внимание толкова по-голям става. Остави нещата да вървят сами не се опитвай да мислиш само за това, и ще видиш как всичко ще се нареди от само себе си. Успех и по уверено с жените.

2.   Ами проблема си е в тебе. Отпусни. Излизай повече. Забавлявай се. Запознавай се с нови хора. И аз на 20 години започнах сериозната си връзка и аз се бях отчаяла, но сега имам приятел от година и малко. Просто се оттърсих от тая мисъл, че непременно трябва да имам гадже и точно тогава то се появи. Така че живей си живота и си прави кефа, а недей да се отчайваш още си на 20 години. Успех!

3.   :( Пич и аз съм така (само дето съм на 16 де), сигурно ще кажеш че съм малък и какво разбирам и си си прав обаче съм забелязал, че тва с момичетата се усвоява по кафетата, по дискотеките и т.н. А аз горкия, като тебе само висим пред компа и уча (просто не мога да понасям социални събирания, не че съм грозен или дефектен нещо). И така, дано се оправиш де ама не знам, шанс!

4.   Здравейте и от мен, номер 2 е дала много добро предложение и аз съм на това сигорно от 2 години но тово е без резолтат но неможе постоянно да си търсим момичета. Ама при мен е по различно понеже съм на 16 и не съм дори и в Българиа непознавам никой стоя си пред компа по цял ден естественно след училище, като се прибера и така по компа прочутия Скайп, тай че спокойно не си единствен.

5.   И аз съм така. На 17 съм ама с момичетата сам гола вода.

6.   хахаах Момчета, една жена не трябва да се разбира, а да се обича. Я, да попитам автора, проблемът му е в това, че е девствен, или, че си няма приятелка??? Сексът не е всичко! Когато срещнеш подходящото момиче, ще усетиш, колко хубаво е да обичаш и да си обичан! Колко хубаво е вечер, като се върнеш, да има кой да те попита, как мина денят ти? Тогава, когато правиш любов, а не просто да чукаш някоя, ще разбереш сладката страна на нещата. А това, коя ще е подходящата...когато се появи, ти ще усетиш. И проблемът ти с девствеността - ти си в София - леки жени, колкото искаш - СПИН, Сифилис, Гонорея и т.н. и т.н. също в изобилие!
Изборът е твой! Успех!

Студентка по медицина

7.   Не сте единствените и не е късно. Всичко с времето си.

8.   Не знам пичове аз съм на 16 някои момичета викат (ееи мн си сладък) и на другия ден всеедно че не сме имали никъф разговор незнам какъв е проблема но явно е в мен незнам как ме приемат другите около мен и си мълча просто и като исипя нещо което не е забавно и почват ми мрънкат след което естествено ти става тъпо там и си ходиш ама несе оправя проблема с тва и по кафета и дискотеки не ходя и неси сам батка....

9.   Здравейте, на седемнадесет години съм,имам абсолютно същият проблем.Въпроса е там че съм притеснителен и съм гола вода с момичетата.Не съм грозен,дори обратното хаха.Понякога имам чувството че съм отхвърлен и тн и тн.