Споделена история от Секс и интимност

Refresh :)
Здравейте,

Търся мнения по въроса за неангажиращите връзки , като начин да Refresh-nesh :)

Мъжките мнения предполагам в коя посока ще са , за това ще съм благодарен ако повече жени споделят соите виждания по въпроса .

Поздрави

М 27Сф

Коментари

1.   Ако имаш такава под ръка, действай. Може да я препорачаш после :Д

2.   Амиии аз съм момиче на 17. Попринцип (без да го правя нарочно) връзките ми продължават около 3 месеца. След това нещо неангажиращо, колкото да ме разсее :) Или това е моят начин да се утешавам, че в 3-4 месечна връзка не съм намерила любов. Говоря ти затова да си намеря някое яко момченце и да излизаме малко да се забавляваме. Както се казва неангажираща връзка :)

3.   Абсолютно губене на време и енергия! И без това жени ще се навъртат постоянно около тебе колкото щеш, дори и без да ги търсиш. В момента, в който човек осъзнае, че в "далаверата" с жените хляб няма, става много по-съсредоточен и ефективен в живота си, и започва много по-лесно и бързо да постига целите си, без да се занимава с глупости. По-добре направи нещо за духовното си развитие!

4.   От автора : 3. На мен жени в живота не ми липсват ... :) Точно в това е проблема , че имам и сериозна приятелка която обичам и почти 3 години не съм й изневерил , но в същото време през последните 2 месеца (от както се позатопли времето) съм като нерез ... смисъл че искам да изчукам всичко "голо" , всеки палав пиърсинг и всяка сервитьорка която се е навела да избъпше масата ...

Не е като да ми липсва опит , когато съм в сериозна връзка съм само "нейн" , но ако случаят не е такъв ... тогава съм на всички ... :) Обичам човека до себе си , но (не знам на колко години си ?) повярвай ми има моменти в които, "животинското в мен говори и мисли" , моменти в които ми е адски трудно да НЕ натисна бутона ... Refresh !

5.   От 3: Никъде не съм ти писал, че ти липсват жени, опит и т.н. По-скоро искам да те запозная с моя опит, а той е именно, че колкото по-малко се занимаваш с жени, толкова повече време и енергия ще имаш за други (далеч по-смислени) неща.
Познато ми е чувството ти, дето искаш да изчукаш всичко наоколо с дупка между краката. И това чувство няма нищо общо с факта дали си имаш сериозна приятелка, съпруга и т.н. Просто голяма концентрация на хормони в кръвта... Тази концентрация можеш да се начуиш да я контролираш било съзнателно, било чрез индиректни подходи, като гладуването например.
Иначе за "изневярата" какво да ти кажа - гледай да не изневеряваш преди всичко на себе си: не съжалявай че си човек, че си мъж, и че понякога ни е необходимо да се поддаваме на вътрешните си импулси, особено когато с това успяваме да направим някого щастлив (някоя сервитьорка например ;) и не вършим на практика нищо лошо.
Подтискането на импуслите не води до нищо добро - те се натрупват, подобно на енергията в едно махало, което разклащаме, и в един момент, когато се премине някаква критична граница (или при обратния ход на махалото) това нещо ни отнася главата, и почти в несвяст "си наваксваме" всичко пропуснато. Най-лесния начин да преодолееш "греха" и "порока" е да му се отдадеш, понеже така ще стигнеш до насищане и осъзнаване - ще разбереш нещата за които иначе само си мечтаеш какво представляват всъщност и до какви последствия водят. Иначе ще си останеш цял живот само с едните мечти, ще ти стои като дерт, а и няма да познаваш реалността...
И не забравяй: "Нашата мъдрост е резултат от нашия опит. Нашият опит е резултат от нашата глупост.". Така че - прави колкото се може повече глупости, за да събереш колкото се може повече опит и мъдрост. Помни, че понякога ЩЕ БОЛИ, но това не бива да те притеснява - грешките и болката са неотменна част от развитието, и са абсолютно равностойни на експеримента и успеха. Исках само да ти споделя до какви изводи ще стигнеш след време, понеже и аз съм минал по твоя път :) Но недей да се опитваш да ги прилагаш сляпо - стигни си сам до тях.
Refresh-вай здраво засега!

6.   Оо.. да ти имам проблема :D Няма АБСОЛЮТНО нищо лошо в това да се рефрешваш от време на време или простоянно.. Има моменти, в които имаш нужда от едно яко и здраво рефрешване, а друг - човек до себе си. А това, което ти се случва е от топлото време + хормони + полу голи жени по улиците ;))

Лили

7.   Хех как го каза Лили ... да ми имаш проблема :D Ами да ти го дам "проблема" ми :P Да видим ще го решиш ли :)

Поздрави ... автора :)

8.   И преди съм се сблъсквала с този проблем, ще се опитам да го реша :)

Лили

9.   Готова да помага ... това ми харесва :) Може да споделиш как ... crazych1@abv.bg

Поздрави ... автора :)