Споделена история от Секс и интимност

Дайте съвет!
Здравейте аз съм момиче на 24г все още съм девствена! Имам приятел от 3 години проблемът е че когато се опитваме да правим секс изпитвам повече от ужасна болка! кошмарна е. Вече само при мисълта за секс ми се гади. Опитвали сме хиляди пъти и не става. Повреме на опитите стискам зъби колкото и да ме боли и да ми текът сълзи не се оплаквам но вече не издържам. Ходих на лекар всичко е нормално. Истината е че той не спомага да ме боли по-малко, не иска да използваме лубрикант не се старае да ме предразположи изобщо, а след като нищо не се получи понякога ми вменява чувство за вина. При мисълта за секс ми се повдига. Само като си помисля и сякаш възел се завръзва в стомаха ми не искам повече да правя опити достатъчно ми е, но и немога да ги прекратя защото обичам приятеля си и знам че ако му кажа да спрем това ще е края. Мислите ли че трябва да продължа с този човек или вината е в мен? Моля да ми помогнете със съвет какво да правя!! Благодаря!

Коментари

1.   Мисля, че в случая твоя човек не е правилен. Защо отказва да ползва лубрикант?
Иначе има и друга възможност - ще искаш от лекаря да ти клъцне ципата или ти ще си направиш спокойна вечер - взимаш едно дилдо ЛУБРИКАНТ, порно или любовен роман и действаш.
На 24 г. си девствена и явно имаш и ти самата проблем, но и партньора ти - и той ли е девствен? Как така ходите от 3 г., възрастни хора, а сте нямали секс?

2.   Според мен трябва да се настроиш. Преди всичко с любовна игра почнете за да се подготвиш за голямата част и наистина може да използвате лубрикант. Трябва все пак да те предразположи.
Кажи му го!

3.   Възбужда те максимално (да си много мокра) и да те отвори с пръстче... И лубрикант може. Кажи му това и ако не иска да го прави - разкарвай го.

Какво е това от 3 години заедно и секс не правили - ами той, ако е нормален мъж, със сигурност е бил с друга...

4.   Ами то в един момент ще се стигне до раздяла, но според мен няма да е голяма загуба защото този човек не те обича след като не се старае да е мил и нежен при положение че теб толкова те боли.

5.   Отивате ЗАЕДНО на психолог или сексолог!

6.   Ами този човек няма подход просто. Трябва да те предразположи емоционално и физически. Първо да се любувате един на друг, после целувки, милувки, френска, пръсти, лубрикант и чак тогава същинската част. То не става така - от врата за краката.

7.   Явно си попаднала на пълен егоист в леглото, който мисли само за себе си. За да е щастлива една жена и да и е приятно да прави секс мъжът до нея трябва да я предразположи, да я възбуди достатъчно, а когато и е за първи път да е особено внимателен, защото останат ли ти лоши спомени от първия път после много време ще мине докато спреш да мислиш за секса като наказание. А той може да е прекрасен! И не само може, но трябва да е прекрасен! За това проблемът не е в теб, а в приятелят ти. Като не може да изчака няколко минути докато се възбудиш достатъчно, а бърза да ти го вкара нищо, че ти умираш от болка просто не те заслужава. Съжалявам! Най-добре си потърси мъж, който ще го е грижа за теб и ще иска и на двамата да ви е хубаво, а не да гледа само как да задоволи собствените си нужди.

9.   Здравей, аз съм момче на 20и също съм девствен, пуснах история(чакам от модераторите да я одобрят).
Както казах нямам опит в секса, но мисля, че твоят приятел не може да те предразположи.
Та до колкото знам, при жена дори и да не е девствена има нужда от възбуда и любовна игра.
Според нещо не е наред с приятеля ти, щом сте опитвали ХИЛЯДИ пъти и не се получава и те обвинява....

Дано съм помогнал.

10.   Здравей, отново(аз съм момчето от номер 8(мисля, не го е проверил модератора още, но мисля че ще е този:Д )
Сега прочетох 7 коментар и съм напълно съгласен с него.... УСпех.