Споделена история от Секс и интимност

Мъже, това отвращава ли ви?
Твърде съм широка отдолу (по рождение) и много бързо се овлажнявам и то страшно много. Това ми създава известен дикомфорт. Издават се и онези ужасни звуци.. Искам да попитам това мъжете отвращава ли ги? Какво е мнението им за широките жени..

Коментари

51-65 от 65

55.   Понякога съм доста мокра, а понякога изключително суха. Разговаряла съм с приятеля ми и на него му е болезнено, когато съм суха, както и на мен. :) Също така съм и доста тясна и комбинацията между суха и тясна определено не е блестяща. Има болка и при двамата от нас. А ако човекът до теб те обича, цени и уважава, не мисля, че това е някакъв проблем, напротив.. един голям плюс. :) Ако не ти е толкова приятно, че се овлажняваш толкова, няма нищо срамно да се забършеш с кърпичка. :) Всичко най-хубаво и без повече такива притеснения! :)

56.   До номер 39:тук всеки може да изкаже мнението си независимо на колко години е, колко е умен(или глупав), колко е образован, колко вулгарен език има и какъв е морала му. Никой няма нужда от поучения. Бъдете толерантни, скъпи млади хора към нас по-възрастните, защото и ние бяхме като вас и вие ще станете като нас. А що се отнася да 40 или дори 50 годишните дами то ако вие не сте от някое планинско село(или роднините ви)то сигурно сте забелязали, че в 21 век вече има жени, които на 50 изглеждат много, много по-добре от неумело наплескана 20-25годишна пикла!

57.   Доста се забавлявах докато четох коментарите.
Имам си нормална по размер, казвали са ми понякога че е тясна, но мнооооогоооо влажна вагина. Не съм имала мъж на който да не му хареса, напротив. Но не се притеснявам от "високата ми влажност". А за това кой какво му харесва, хора различни, вкусове също. Дано всички да имат късмет да попаднат на правилната половинка и секса да е страхотен.

58.   Мисля, че ако толкова те притеснява би могла да въздействаш за стеснение на влагалището си с упражненията на Кегел, в нета има информация за тях. Полезни били и за хормоните, според... забравих му името. Също така с възрастта влагалищните мускули на всяка жена започват да се отпускат, неизбежно е, така както и всеки друг мускул в тялото. Така че е хубаво да се тренираме, за да се грижим за тялото си и сексуалното си удоволствие :)

59.   №24, а тя виновна ли е, че е широка. Всеки си има разлчиен вкуси и ти не можеш да каже кое е отвратително кое не.

60.   бе гадничко е, ма ако съм на зор не го мисля много

61.   Моята приятелка е супер тясна, но и тя се овлажнява много и това много възбужда. Относно онези звуци, като пръцкане с половият си орган които ги прави, съм и се карал да не ги прави, мен лично ме дразнят и са ми гадни. А дали е тясна, май е тясна .. вкарвам 2 пръста, максимум до 3, 4 съм вкарвал 1-2 пъти, но много трудно, аз не знам колко трябва да бъде широка една жена, защото тя ми е първата сексуална, преди това само с орален съм се задоволявал с момичета, а не ми е много дебел 10.5 ,11 см в тънката част и малко повече откъм главичката, но я усещам супер тясна, особено като не правиме нещо повече време е все едно девствена, винаги като цяло съм си мислил, че повечето жени ще са ми широки, защото не ми е дебел пенисът и за това ме възбуждат по-слаби жени, но съм чувал, че всяка жена е различна и се нагажда според пениса, ако не е раждала и няма аборти и прочие ще е ок с всяка.

62.   Двете лоши, крайни комбинации: широка мокра и тясна суха. Определено обаче по-добре мокра отколкото суха. Широчината на влагалището може да се "намали"и стегне с упражнения, но постоянната липса на овлажняване не знам как се коригира (освен да се използва лубрикант). На мен лично с по-тясна по-ми харесва, за други хора не знам. Колкото до звуците, съм забелязал, че обикновено (но не винаги) се получават когато жената е много овлажнена и като цяло е по-широка или когато се е отпуснала доста. Зависи си и от позата.

63.   Имам твоя проблем. Компенсирам го с анален секс.
Ж-36

65.   Изобщо не ме отвращава, напротив, възбуждащо е! Комплексарите с малки пишлета търсят "тесни социалистки"!

67.   Здравейте! Изчетох почти всички коментари! Бях изумена! Разбира се, не от темата. И аз научих нещо за мъжете. Но ми направи впечатление нивото на участниците. Тук се обсъждат много интимни подробности, но никъде не прозира вулгарност! Благодаря ви много! Поздравления за всички вас, които освен интелигентни сте и добронамерени!

68.   М 36. Мен лично много ме възбужда жена която е много мокра и когато я събличам и остане по бельо да има издайническо петно от възбуда

69.   С жена, която се овлажнява бързо съм бил, но пък не беше широка. Не ми е било проблем. И с широка съм бол няколко пъти. Все пак жената беше родила три деца без секцио. С нея по-често го правехме отзад, но по нейно желание. Беше много опитна с дупето. Така беше свикнала с аналния секс, че не и липсваше вагиналния.

70.   За един мъж, който има чувства и държи на тебе, това не е проблем.

72.   Хубаво сте изровили тема от преди 7 години, поне и аз да си кажа мнението за на който му е изнтересно. Първоначално не е проблем жената да е широка и мокра. Но това в началото. Ако се превърне във по-дълга връзка или брак си е проблем. Първоначално всеки мъж като е с нова жена е превъзбуден и не му е проблем. Но след време тази превъзбуда изчезва и тогава си става проблем. Вкарваш го, а нищо не усещаш. Няма ли тяснота и триене, кефа е в пъти по-малък.
Така, че тези които се изхвърлят на мен не ми е проблем, направих го няколко пъти с подобна жена, не са прави. Я се оженете за нея или ходете няколко години и ще видим дали няма да ви е проблем.
Не че имам някакъв лек за такива жени, но мнението си ми е такова: След време си става проблем.
М32

51-65 от 65