Споделена история от Секс и интимност

Полудявам
Хора имам един проблем. Днес той ме накара да полудея, да сварша, но незнам как да го накарам той да полудее. е знам тук таме нещо но при него не помага толкова много и искам савет как да го накарам да полудее да не поиска друга да иска само и единствено мен и никоя друга да ме иска и полудява само докато ме види ;) БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!

Коментари

1.   Aз полудявам когато ми натрупат много работа в офиса, навън е 35 градуса, имам 8 урока да прочета, да напиша 3 есета, да науча за 2 изпита за следващите 3 дни, да се разправям с комшиите за ремонтите на блока, да не сгазя с колелото някой тъпанар дето не знае къде се намира, да се опазя от качествените шофьори, и да си платя интернета - само за да седна да чета такива 'несмислици'. луд ставам просто...
~{*_*}~

M.

2.   Ооо..няма рецепта затова. Просто бъди секси и много разкрепостена , но само когато си с него
Ева

3.   Аз от 30 години търся тази формула, но май няма такава:)

5.   Всеки е индивидуален и ми е малко трудно да ти дам съвет с какво да го накараш да "полудее" ;)

6.   От авторката
да знам че няма специална формула ноо имам предвид някакъв трик движение или нещо такова гледам да сам максимално секси с него гледам да правя простотии да го опипжам целувам по ухото и дран дран но той по някой пат се възбужда по някой пат не та искам да ми кажете някое движение или нещо подобно :):):)

7.   Мило момиче, първо малко се поограмоти. Думичката е "път", а другата думичка е "съм", а в българския език има обособени изречения и пунктуация и пр. А сега на въпроса - това със съветите в леглото звучи леко глупаво. В смисъл, че преди всичко той трябва да е влюбен и няма да му трябва друга. Освен това да е достатъчно сексуален - явно ти си такава. В противен случай каквото и да правиш или няма да иска секс колкото ти или, ако не те обича ще му омръзне при всички номера.

8.   Най-еротичния орган е мозъка. Ако успееш него да възбудиш - ще имаш шанс. Но сега, като те чета, може да задържиш интереса му за известно време, но чак да полудее....

9.   АА НЕ номер 1 ме уби просто :Д Но е доста вярно ..
Ии за темата вярно няма формула, просто се натискай възможно най - много, опипвай, ако обича грубостта бъди ку*ка !!! :П

10.   ми примерно питай какво му харесва или какво иска в секса и го направи аако ти стиска :Д

11.   Авторке... ти секс с мъж ли правиш или с автобус Икарус? какво специално 'движение' търсиш??? до колкото си познавам мъжкото в себе си мога да ти кажа че най-универсалното движение с което можеш да повалиш един мъж е това надолу... нали се сещаш...;)
мозъка наистина е най силно ерогенната зона, но ако не си Ханибал, няма как да стигнеш до там. концентрирай се на другата "глава" и момчето ще остане доволно.
боже колко сме лесни.... :D :D :D
~{*_*}~

M.

12.   Дааа..№ 11 много сте лесни ,нали мислите с ...долната глава...
Но пак затруднения..от женска гледна точка...№3 аз от 30 г. не намирам такава формула...ЖАЛКО ...
А...аз ...ОТ ПЪРВИЯТ МИГ ..Я НАМЕРИХ...Сега на 49 г.
То си идва отвътре ,когато обичаш, какво да направиш,къде да го погалиш,къде да го ........НЯМА ФОРМУЛИ ЗА ТОВА ...
И...ако един мъж не те обича и желае ,ще търси ......това на вън !
ДО авторката: пише се :свърша,а,не сварша,съвет,а,не савет,
ПОПИТАЙ ГО ТОЙ КАКВО ЖЕЛАЕ И КАК ГО ИСКА !!!