Споделена история от Секс и интимност

Колко продължава нормален полов акт?
Отговорете как е при вас ?

Коментари

51-87 от 87

55.   54, това си е нормалното - мъжете свършват толкова „бързо“, защото в миналото е можело да ги изяде някой звяр в тези минути на уязвимост - по време на секс и особено по време на оргазъм, мъжът до толкова е погълнат в това си занимание, че мозакът му изключва. Дори не може да чува звукове - ако звънне телефонът по време на оргазма си, няма да го чуе - случвало ми се е!
При жените не е така - напротив, при тях се изостря слуха и дебнат за врагове и най-вече да не им открадне някой звяр децата...
Не сме и днес физически по-различни от тези пещерни хора...

Иначе - съвет - анимирай партньора си към повече любовна игра с пръсти и език, а след като се възстанови, и да повторите акта. Нормалното действително е между 8 и 11 минути, дори има и книга озаглавена „11 минути“

56.   До №55:
Пич темата е от преди 3 години и 7 месеца.

57.   Благодаря много на №55 за отговора... зная, че това е нормалното но въпреки всичко някак си не може да ме задоволи достатъчно... точно започне да ми става хубаво и той вече е свършил. И друго нещо съжалявам, че пиша тук и не е много по темата но винаги ми е било интересно защо жените изпитваме повече удоволствие от "работата"( ако мога така да я нарека) с ръка, отколкото самият акт. С много приятелки сме го коментирали и те са на същото мнение. Моля някой ако има мнение или отношение по въпроса да се изкаже :) Благодаря предварително :)

58.   Отговор на №57 Причината е, че пръста стимулира клитора, а той е много по-чувствителен от вагината.
При полов акт, зависимост от позата естествено, най-често клитора остава неутрален и недокосван.

При следната поза - мъжът е седнал на стол а жената е върху него, все едно възседнала върху седло. Докато трае половия акт стимулирането на клитора е много по-ефективно, а от там и удоволствието.

59.   Здравейте, искам да попитам нещо- аз съм тясна долу и много ме е страх да правя секс , защото ми е за първи път. Казаха, ми, че при 1-ия път боляло много, кажете ми какво да правя, така, че да не ме боли?

60.   Цял един живот!!!

61.   Последния път го правих над 1 час, тя свърши 4 пъти, а след това и аз.

62.   Повечко любовна игра и 5 до 20 минути проникване.

64.   не си засичам време, когато ми хареса тогава спираме и след това продължаваме пак

65.   Без да се хваля при мен любовната игра е поне около 30-40мин, а самият секс често надхвърля 2ч. , но въпреки това, като че ли не ми харесва така да лашкам като луд 2ч. след това и двамата сме като парцали. Иска ми се да трае около 20-30мин, но просто не мога да свърша за толкова време
М21

66.   N65, е и колко години смяташ, че ще продължаваш така? Може би след време ще трябва да си взимаш почивен ден, за да изчукаш жена си?
Всяко занимание омръзва с времето, малкия.

67.   до номер 65:това, че не можеш да свършиш 2 часа идва от там, че си свикнал да онанираш. Това е проблем на мнозина, не само на теб. Време е да наблегнеш изключително само на секса, защото само така с времето ще нормализираш нещата.

68.   №65 съмЗабравих да напиша, че издържам толкова, но само като го правя с презерватив( дори и най-тънкия)Ако го правя без презерватив издържам най-много 5-6мин. ако не се сдържам и отлагам.

69.   По принцип това е проблем на жените, към който мъжете трябва да са съпричастни. Ако свършваш за 2мин. значи не си си играл с пишлето като малък достатъчно дълго :) Обаче нека и дамите имат предвид, че след час секс те болят всички мускули и някои органи и удоволствие няма. Peace!

70.   В Уикипедиа пише, че средната продължителност на секса е 7 минути според изследване проведено в САЩ и Канада. От 7 до 13 минути пък било най-желателно.

71.   Ж30: Зависи дали мъжът ми е изморен или не... От 10 минути до 3,5 часа...

72.   с жена ми си имаме знак, когато и наближи ме гъделичка по топките с нокти, аз малко забързвам и свършваме едновременно

74.   Абсолютно, като номер 72! Мисля така е най-правилно и радващо и за двамата!

75.   Аз съм на 19 имам вече 4 години практика... даже мога да се похваля в тези 4 години с 3 дълги сексуални връзки. И мога да ви кажа че ти не можеш да кажеш че свършваш за еди си колко минути, защото можеш и за 1 можеш и за 2 часа... всичко зависи от нас момчетата(изразявам се от моя гледна точка на възраст) и от нашата полова компетентност и хигиена(нямам предвид миене ГЛУПАКО) имам предвид това че ти ако си прекалено слаб или прекалено дебел ; Уморен или сънен и най-важите "НАСТРОЕНИЕТО" и "ПАРТНЬОРА"... Като цяло много коментари изразяващи некомпетентност, простотия или не нужно слово по биология... Мерси за четенето и помнете! Питаш ли -Как беше? Значи не ставаш.

76.   ЛЛЛЛЛеле майко колко лъжа се изсипа в тая тема... :D направо не мога да повярвам как седите и вярвате на коментарите на предишните които са писали... ужас

Моя коментар: Полов акт продължава толкова, колкото продължи! Жени, лесно ви е да ви клатят 30 мин без спирка, нали? А питате ли мъжете? После като се качите на коня, след 3-тата минута мрънкате. Да не говоря за оралната любов, гадно ми е, не ме дръж за косата, за главата, 0. 30 сек. - стига толкова. НЕ СЕ ОПЛАКВАЙТЕ.
Както някой в началото беше написал, обичайте се, друго не е важно!

77.   Аз преди 1-2 седмици имах полов контакт с приятелката ми и искам да попитам възможно ли е да сам се изпразнил вътре но аз се съмнявам защото щях да го усетя и не сме го правили без презерватив само няколко пъти го вкарах без презерватив дори няма и 1. минута около най много 5/10 пъти сам и го вкарал без и го извадих и на сутринта го правихме без презерватив после го махнах и казах ако може да и го вкарам 1 път без и тя каза добре и там 2/3 пати и после се изпразних отвън и то доста възможно ли е да е бремена? има симптоми на бременост но ме съмнява защото щях да усетя как свършвам в нея но тя има симптоми направихме тест и беше ОТРИЦАТЕЛЕН възможно ли е да сам свършил вътре :(

78.   Към N77: Брат, бременна е.... Тия тестове са пална порнография. Сега трябва да го правите с презерватив, за да не увредите плода. Бъдете добри родители. УСПЕХ!!!

79.   Как лети времето:
- Сутрин се будиш, гледаш 7:30. Спиш още 5 минути, гледаш 8:30 станало.
- През работно време, погледнеш часовника - 13:10. След половин час па погледнеш - 13:12.
- Вечер тръгнеш да е@еш, погледнеш часовника - 23:30! Евеш един час, погледнеш часовника - 23:40!
- Сядаш да поджиткаш малко на компютъра в 23:00 - играеш половин час, гледаш - 3:00

80.   Братле, най-добре си го обсъди с приятелката, ама да знаеш, че 4 часа е много добре : ))

81.   От 30 000 посетители едвам 100 коментара.
Всичко oколо час, смият акт 5 до 15 мин.
Добре е всички да са доволни.
Семеина обич е най-добре в тази ситуация, на седмото небе те изпраща.
Пожелавам сърце и разум на всички.

82.   Около 45-50 мин заедно с играта, оралния секс и другите пози... и обикновено свьршваме на задна.

83.   Аз го правя с любовница. Правиме го по 20-30 минути средно, като за това време тя обикновено свършва 2 или 3 пъти. Тя пие противозачатъчни за да мога да свършвам в нея и да свършим спокойно заедно. Иначе аз все я пазех, съответно ми беше някак си притеснено и много пъти се е случвало да го правим без тя да успее да свърши хубаво. Откакто започна да пие противозачатъчни този проблем не съществува и винаги свършваме заедно, като тя и преди това 1-2 пъти. Тая процедура за цялата нощ/следобед се повтаря 3-4пъти. Като последния път мога да карам и до 50-60мин. само секс, но ми омръзва и не ми е готино чак толкова дълго, мисля че и нея не я кефи чак толкова лашкане. Но го правим веднъж на седмица. Ако трябваше да е всяка вечер нямаше да е толкова много. Но за сметка на това след 1 такъв сексуален сеанс никой от двамата после 3-4 дена не се сеща за секс. После като дойде сексуалния глад, го поддържаме с мръсни намеци и закачки до следващия уикенд и се разбиваме отново като се видим.

85.   И аз свършвам бавно. Повечето ми приятели като отидат някъде с приятелките си или други момичета се върнат до 40-45мин, а аз като отида и се върна след 2 часа
или най-малко час и нещо. за по-малко време не мога да свърша и често ми се е случвало момичетата след около 20-30мин да са уморени и да им минава желанието, или пък да бързат за някъде и после ми се налага да се довършвам сам :(
И аз искам да го правя по 30-40мин ама не мога
М22

90.   Имаше една култова фраза от мисия Лондон - ти тъп ли си?
Та вие тъпи ли сте или всички, които са писали тук са девствени? Сексът е интимно преживяване, което при нормалните хора с нормални връзки (имащи и емоционална страна) е не само извор на плътско удоволствие, но и на близост и споделеност. А това ще рече, че не бива да се мисли за секса като за някакъв изпит, на който е недопустимо да се провалим, защото...? През живота си не съм виждал или чувал за случай в който жена си хваща гадже или разкарва такова заради размера или продължителността на половият акт, но много неща, на които средно статистическият мъж не обръща никакво внимание могат да бъдат причина за едното или другото. Иначе от техническа гледна точка ако смятате че 1 час и отгоре секс е нещо нормално, значи или сте правили секс с някоя болна жена, която няма насита, а вагината и е направена от гьон или вие самите сте болни чикиджия който само сте сънували секс. Нали всички знаете че повече жени не биха свършили само от едното голо блъскане, па било то и адски продължително? Ако някога сте постигали успех по този начин, то със сигурност бедното същество, което сте тероризирали е симулирало оргазъм, за да се отърве. Научете се как да стимулирате партньорката си и как да усещате нейното състояние. Добрият любовник трябва да контролира не само себе си, но и партньорката си и да направи така, че тя да свърши малко преди него! Щом се научите на това въпроса за продължителността на половият акт ще е излишен, никога няма да има кратък или дълъг акт, те винаги ще са перфектните.

91.   Според мен около 30 минути е нормално. След това ми писва а и започвам да се изморявам въпреки че съм спортист на 22 в перфектна форма. 15-тина минути лигаване с езика и 15 минути интензивен секс в 5-6 пози. При мен почти винаги така протичат нещата...Е имало е и случай, когато свършвам и за 5 минути когато преди това съм бил повече от 2-3 дни на сухо(дори без чикия)...

92.   Нормално мисля около 2 часа, иначе тавана ми е 8 часа.

93.   2-3 денонощия, с почивки за сън и храна.

Y D

95.   Нормалния полов акт продължава 11минути, има и такава книга, виж я :)

98.   Според мен един полов акт трябва да трае най много 30-45 мин. Ако трае повече значи не си възбуден и ти е все тая дали ще свършиш

101.   Относно коментариите:а)Когато мъжете говорят за жени се фукат. б)Когато жените говорят за мъже обменят информация.

102.   Зависи от жената . Случвало ми с е и 8 часа , като бях на 19. Имал съм такива и за по 3 часа. Имах обаче една преди няколко години с нея бях за 20 Мин. Но да, мисля , че средното е 1 час, като в него се включват и ласките. Обикновено до 1 час няма жена, която да не свърши ,освен ако не я "боли глава" :)

103.   За всеки е различно. Някой едвам изкарва и 10 минути, което за мен не е секс. С мъжа ми сме заедно от години, имахме дълга връзка и сме се напаснали. Той издържа дълго, контролира се, но не повтаря. Изкарвали сме с часове, с пълна програма, редуване на нежно и по-грубо, ту той е по-активен, ту аз. Докато той се изпразни, аз свършвам 4-5 пъти. Случвало ми се е и повече, получавам и скуърт понякога. Естествено, не е всеки ден, макар, че сме имали и такива случаи. Важното е, че ни е хубаво и на двамата. И не ни трябва секс извън брака.

51-87 от 87