Споделена история от Секс и интимност

Колко продължава нормален полов акт?
Отговорете как е при вас ?

Коментари

1-50 от 87

1.   При всеки човек това си е индивидуално и зависи най-вече от емоциите и сексуалната възбуда и се котролира изцяло от мозъкът. Аз лично съм имал различни по продължителност полови актове в зависимост от ситуацията въпреки че съм на 20 години. Случвало ми се е да стигам до час и половина а в другата крайност до 3-4 минути. Предполагам че при теб проблемът е че бързо свършваш или ако греша дай малко повече информация за да мога да бъда конкретен. С малко повече опит и познаване добре а тялото и възможностите си всичко е възможно.

2.   Еми колко 30 мин 15 любовна игра и 15 любене ама моя мъж може да се контролира тъй че може безкрай ама според мен е яко 10-15-20 незнам коя обича да я лашкат 1 час и после да да пресъхне и т.н

3.   Според мен е нормално да се свърши 2 пъти някаде.. и целия акт да е 30 мин .. мноо задоволяващо си е !

4.   Най-добре около 20-30 мин.само секс, без любовната игра. Едва ли има нормална жена, която да иска секс по час, та да и стане това като варен макарон. А и по-малко поне за мен е недостатъчно.

5.   Аз искам повече и от час и го получавам, и се чувствам много добре и по време и след секс. Мисля, че проблема е в любовниците ви, не са достатъчно опитни.

7.   Аз имах един с който правехме секс точно 11 мин...мамка му точно взе да ми става все по хубаво иии ....той свърши..

8.   Много лесно е да се разчекнеш и да има някой да клати цял час клатенето ли е важно или преди това ласките за мен еважно да свършим и двамата няма значение как

9.   А бе хора, не сте наред. обичайте се, а пък тва са подробности

10.   Нормално е един секс да продьлжи 30-40 мин. но аз се задоволявам за 1 час случвало се и повече :)))

11.   Различно-от 2-4 мин. до 2 часа с един и същ партньор. Зависи от нагласата в момента.

12.   Ние свършваме почти едновременно..но на един акт около от 2 до 5,6 пъти и трае от наи-малко 30 мин до 4 часа аз изпитвам наслада от по-дългия сех :)

14.   Аз не съм го правила още на 14 години съм страь ме е

15.   Аз съм на 17 години и все още не съм го правила много ме е страх пък и не искам незнам дали ще успея някога да преодолея този си страх.

16.   Максимум 2 секунди

17.   Първият път незнам дали се задържах и 5 мин. втория път беше 10 мин третия път 15 а сега си подържам 20 и то без да се контрулирам

18.   Един нормален полов акт според мен е между 15 минути и 45... Мъжете,които свършват за 2 минути (има и такива) просто са гола вода във секса!

19.   Колкото, хора, психики и физики, толкова и видове секс.Аз не мога да си представя секса без любовна игра и само като "клатене".Това би означавало, жената просто да изтърпява половия акт.За тези, за които е така, просто мъжът с когото са не е за тях, поне в сексуално отношение.
Какъвто и да е, колкото и дълъг да е, сексът трябва да задоволява и двамата."Нормално" и "ненормално" понякога се разминават дори и при един същ човек. Мисля, че и за мъжете, и за жените е важно в главата да има любов, ако не любов поне привличане, за да се получават нещата и между краката! Поздрави, една зряла жена

20.   Ами когато го правиш за първи път трае средно от 3-6 секунди и нормално от 6-12-15 секунди. След повече опит нормално е да издържаш до 15-25 минут, вече нагоре си е +. Ако свършвате бързо-имайте предвид,че алкохола забавя свършването и дори много! В зависимост колко сте изпили. Чувал съм от приятели дето са употребявали наркотици-например:кокаин-резултата бил 3 часа смяна на каквито и да било пози и не можели да свършат,разбирасе след отминаването на ефекта на наркотика има и край,но поне след 4 часа. Виаграта също помага за удължаване на половия акт!

21.   Докато се изпразниш ;)

22.   Замирише ли на прегоряла гума, трябва да свършваш!

23.   Няма норма, важното и двамата да успеете да стигнете до оргазъм! У дома с жената 5 минути, с любовницата 35 минути.:) Иначе , колкото по-дълго толкова по-хубаво!

24.   Мисля, че зависи от опита на партньорите...

25.   Към номер 23 :Много ми е интересно времетраенето,защо с женати 5 а с любовницата 35,с коя ти е по хубаво?

26.   Към 25: Въпроса ти е излишен. То е очевадно!!!

27.   За първия път около 30 минути мисля, че е съвсем нормално. При всеки следващ път + 10-15 минути отгоре.

28.   А пък аз никога не си гледам часовника .....

29.   Имах приятел 8 месеца и го правехме в седмицата по почти всеки ден по няколко пъти и той винаги свършваше на 5 минута,какво означава това?

30.   Ми какво да ви кажа аз не знам какво да мисля защото не съм имал полов акт по кратък от 1 час. Аз не мислех че това е проблем докато не стана на въпрос дали ми било хубаво. Аз си мисля че няма как да не ми е хубаво. Все пак това е секс

31.   Аз смятам, че продълвителносста зависи от нагона. Ако сте много възбудена, няма да ви е приятно да ви клатят прекалено много. МЪЖЕ, повече ласки, цуни - гуни, масажчета, завързване и т. н. са много по-приятни, отколкото монотонно чукане, пък да не говорим, че ако продължи едно такова селско ебане по-дълго време, то на мацката мове и да и се додрайфа. Ласки - много дълго, ебане - по-кратко ! ! !

32.   Не е важно времето, важно е качеството ! ! !

33.   Да си кажа и аз мойто мнение. винаги има значение в какво настроение сте и двамата... Продължителността не е от значение. ВАЖНОТО е да свършвате едновременно с жената за тях това е мн по важно и няма смисъл да продължавате след това по добре я изчакайте да си почине и после повторете. Повече любовна игра означава жената да свърше по бързо после. тези които имат проблем с бързото свършване просто да го държът вътре и да не го вадят много ползвайте тласаци вместо като на порнофилмите да лашкате не променяйте скорста и позата когато целта ви е тя да свърши а вие неиздържате поддържайте монотонност

34.   толкова че и двамата партньори да са доволни

35.   има и книга - 11 минути на Паоло Коелъо. той така е кръстил книгата си, защото това е средната продължителност, според анкета. Иначе, обективно май е било по-кратко, защото мъжете няма да кажат истината в една анкета я?
Чета, че било 30 мин? Смях...

И съветче - спри да гледаш часовника, а гледай жената до себе си

Успех

36.   важно е - че темата е на 2 години и автора сигурно отдавна се е потулил е нечии чаршафи... но ако още гледа-> отговора е секс маратон! докато леглото е здраво, съседите не тропат по стените, има вода за пиене, относителната влажност на чаршафите е под 80%, и има ЖЕЛАНИЕ - няма спиране:)))
образно казано... между 10мин и 2-3 часа.

М.

38.   колко време сте изтраивали без секс?

39.   Срещнах много отговора, но истината е една. Жените гледат много секс филми и мислят, че мъжете са маратонци които трябва в продължение на часове да правят секс. Чух отговор от 2 минути до 4 часа. Моят отговор е: хората са животни и всяко различие от тях ни отделя и разграничава от животните. Секса не е спорт, а е за увеличаване ръста на населението или казано по друг начин, за размножаване. Кое мъжко животно би продължило рода си ако яекулацията му продължи дълго време, примерно един час. Мъжката полова система е устроена така, че при активно тласкане яекулацията се появява до 5 минута, това е нормално състояние. Жени, всичко друго което виждате и правят вашите мъже e против техните сили и желания. Женския организъм е устроен така че оргазъм се появява след много по дълго време, за това е любовната игра, за да бъдете стимулирани, също почти невъзможно е двамата да свършат заедно. Прочетете моля ви за половата система при мъжа и жената и вижте, че всичко което е повече от 5 минути се казва ЖЕНСКА ЛАКОМИЯ или гледане на много филми.

40.   Номер 39 не си съвсем прав. Скорошните изследвания сочат че 96% от нашите гени съвпадат с тези на шимпанзетата и всъщност 2 гена които са отпаднали в процеса на еволюция при хората са ги тласнали към развитие. Първия ген е този който ограничава растежа на мозъка и втория е този, който кара мъжа да достигне веднага до семеотделяне още в началото на половия акт.

Отпадането на тези гени в процеса на еволюция е направило хората по интелигентни и също така ги е накарало да създават семейства, тъй като вече е трябвало повече време да са заедно.

41.   Абе хора , я кажете кога ви беше 1-вия път ... смисл на колко бяхте и по принцип на колко е нормално да го направиш ???

42.   Аз обичам да ме ряпкат по 3-4 маьимум 5 часа, обаче рядо намирам време за такива силни преживявания... все пак и аз трябва да спя :)

43.   За мен един нормален полов акт е от 40 минути до 1 час. Нагоре вече е въпрос на вкус и на желание.

44.   Била съм до момента с 4 мъже, като добавя и тези на които съм правила само орален стават 6. Зависи си от много неща - настроението, физическото състояение, възбудата, партниора и самия секс.

Секс от порядъка на над 1 час не ми се е случвало да правя. Обикновено е между 10 и 30 минути. Ще споделя нещо, което забелязах с настоящия ми партниор.

Когато започнем с повече целувки, докосвания; когато сменям честичко при орална и като го усетя, че върви към свършване спра за малко и започнем друг елемент от любовната игра, той издържа по-дълго. Стигало се и до към 50 минути, 1 час. Друг път пък е свършвал и за 2-3 минути.

Също така има значение вида секс. Винаги почваме с френска от моя страна за него, това си ни е слабост и на двамата :) Понякога той свършва и още при оралната. Та, когато след това правим вагинален секс издържа доста повече, от колкото при анален. Почнем ли анален до 4-5 минути след това е свършил.

НАЙ-ВАЖНОТО - всичко е строго индивидуално. Как са нещата при мен може да е противоположно при друг.

45.   Зависи от партньорите, не е само физиология. С жена ми го правим за пет-десет минути, докато с любовницата винаги изкарваме между два и четири часа. Преди години си мислих, че не мога да издържам дълго и да повтарям, но когато партньорите си пасват добре нещата си идват на мястото.

46.   Не съм засичала :) но със сегашният ми приятел средно между 30мин и час някъде. Аз не обичам прекалено дългите изпълнения, които са повече от час.

48.   Един въпрос защо при момчетата спермата не спира да идва по малко цял ден по малко и половия акт гори и боли ?

49.   48, студент по медицина съм, но не мога да ти кажа със сигурност само по описаното. Срам те или не, иди при лекар. По това, което описваш върви на възпалние, и то сериозничко. Иди на преглед възможно най-скоро.

50.   Към номер 39
Не сте прав за някои неща. Пет минути не е никак достатъчно.
Времетраенете зависи най-много от мъжа. Срещала съм мъже, които свършват за половин час, други за един час, но има и такива, които свършват за 1-2 минути. Коя жена ще е доволна от последния тип мъж? За да бъде задоволена и удовлетворена жената - тя трябва да свърши 3-4 пъти, едва тогава да свърши мъжа. Освен това едновременно свършване също е възможно, аз съм го изпитвала многократно. Не сте прав и за това, че повече от 5 мин. е усилие за мъжа. Не! била съм уморена, не в добра форма и съм желаела по-бързо свършване, но мъжът ми е настоявал за повечко, "да не бързам толкова. "

51.   „За да бъде задоволена и удовлетворена жената - тя трябва да свърши 3-4 пъти, едва тогава да свърши мъжа. “

Ха, аз не мисля така. Всеки си има предпочитания. Аз пък харесвам да свърши първо мъжът ми, после да обърне цялото си внимание към мен. Обикновено дори той така се разгорещява, че повтаряме и потретваме акта, нито се стремя да свършваме заедно, нито ми дреме кой кога и как свършвал - харесва ми просто да сме заедно, но се моля да не правим на веднъж по час само скучна вагинална пенетрация и да гледаме часовника като на Олимпията

52.   Зависи от жената...лашкал съм и по 3 часа..ако е някое дърво...има опитни жени които могат да те докарат до отгазъм и за 15мин.

53.   Не съм стояла до часовника, но около 15мин. средно е един акт при нас. Това за нас е бързо, но качествено, понеже като се хванем и... случва се прекрасно, и двамата свършваме заедно и може би си пасваме. А понякога по около 30 мин. когато го правим по - бавно и искаме да е по - дълго и да си се "нарадваме" :)
Има мъже, които не могат да свършат по 1 час. Аз това не го разбирам, за да става така той просто не се възбужда много силно и му е все тая... един секс не е хубав когато продължи толкова. Трябва да е изгарящ изпепеляващ :)

54.   При мен пък нещата са по-различни. На 18 години съм и съм имала четири мъже в живота си. Не знам защо но на мен ми харесва повече по-продължителния секс, но за голяма жалост всички мъже свършват доста бързо за 10 15 минути... и винаги ми е било интересно, защо толкова бързо... като се има на предвид, че са били сравнително големи на възраст, а предполагам и с по-голям опит... дайте ми съвет моля как мога да забавя свършването на мъжа...

1-50 от 87