Споделена история от Секс и интимност

Невъзможност за контакт с жени
ЧНГ на всички! За да пиша тук, значи съм много закъсал и ви моля за съвети. На 18 години съм ученик съм и работя, мисля че симпатичен младеж, обличам се добре ходя редовно по дискотеки, забавлявам се, но имам много голям проблем! Не мога да направя контакт с жени...

В животът ми говоря с много момичета, които ги възприемам само като приятел, но с жени които изпитвам интерес не мога да говоря.. През целият ми съзнателен живот съм имал само 1 кратка връзка и то в 6 клас, няколко пиянски забивки, но нищо особено. 2 години излизах с едно момиче, в което бях ужасно влюбен и така и не и казах, а след това пътищата ни се разделиха. А вече от година нищо... Имам чувството, че съм се учредил в работата ми често срещам готини момичета, които ми се усмихват завързват контакт, но в този момент спичам думите ми изчезват и блокирвам. По дискотеките се си казвам, след мога ще отида при момичето на масата от среща и накрая или друг ме изпреварва или вечерта свършва и това е всеки път. Почвам да мисля какво ще и кажа и наистина незнам какво да правя, мисля си дали ще ме хареса как ми е косата..

Абе глупости всякакви и всеки път нищо не правя. Случи ми се даже момиче да ме гони в един клуб да се запознаем аз се обърнах и ми причерня и и казах, че след малко ще дойда, .. но не влезнах повече, след това искаше да излизаме на среща, но все отлагах, никога не съм ходил така на кафе с някоя и незнам какво ще си говорим.. В такива моменти нещо ми става което е по силно от мен и бягам, след това се замислям и си казвам какъв глупак съм, но на следващия път пак същото. Чудя се дали факта, че съм девствен ми тежи, но даже и курва ме е срам да си поръчам, обмислям дори възможностаа на психолог да отида, но се надявам да разберете нещо от обърканата ми история и да ми помогнете Хора!

Коментари

1.   Слaдур! Виж из билковите aптеки някои чaйове или хaпчетa , които успокоявaт. Пробкемът ти е липсaтa нa сaмочувствие и може би стрaх от отхвърляне , мaкaр че , сa те гонили дори , a ти си бягaл:)))
Не се притеснявaй от рaзговорите , зaдaвaй въпроси и ги стaвяй дa говорят , докaто се отпуснеш. Жените обичaме дa говорим и кaто ни питaт , смятaме че , се интересувaт от личносттa ни. Е , знaем и истинaтa де , но....:).
Пък кaто имa и момичетa , дето те гонят , aми остaви се дa те " хвaнaт ". И в нaчaлото просто остaви инициaтивaтa в нейни ръце , но поне въпроси зaдaвaй , дa не изглеждaш кaто глухо- ням или бaвно.рaзвивaщ се. И всички сме били девствени и сме имaли първия път , дори си мисля че , ще и е приятно нa първaтa дa знaе. Можеш също мaлко преди дa стрaртирaш/ избягaш , дa дaдеш фб , тел , скaйп...тaкa ще имaш време мaлко дa си поговорите неaнгaжирaщо и ти дa си се червиш нaсaме , докaто отмине мaлко:)

2.   Момче, на 18 години за какви жени бълнуваш, бре готин?! Та това са си живи пикли, непълнолетни при това! Под "жена" разбирай индивид от женски пол някъде между 25 и 30 години и нагоре, който вече е поприключил с висшето си образование и евентуално има някакви идеи за работа, семейство и деца вече.
На 18 години - "жени"! Му-ха-ха-ха-хааааа..

А ти, вместо да се спичаш, си представи, че тялото ти е някакъв био-робот (ако си падаш по компютърни игрички) и ти го управляваш в някаква виртуална реалност, като самият ти си скрит някъде на сигурно място зад някакъв компютър и си цъкаш. Та пращаш робота на мисия да сваля някаква мадама в дискотеката! Ако нямаш идея как става - играй Grnad Theft Auto или нещо от сорта... Смятай, че всеки успех ти носи точка, ако успееш да я поканиш на танц - 1 точка, ако успееш да я прегърнеш по време на танца - 2 точки, ако й вземеш телефон/скайп/фейс - 3 точки, ако успееш да я целунеш по бузата 4 точки, по устата - 10 точки, да й опипаш дупето без да те шамароса - 15, и така нататък, да не ти обяснявам, че ще настане сексизъм, еманципация и феминизъм.. (3-в-1 + точилки и тигани ще полетят) :)
Абе събирай бонуси там. Като казваш че работиш - вие фирмени партита нямате ли там? Тийм-билдинги нещо? Ако си наистина толкова симпатичен, колкото разправяш, как някоя кака не те е изяла с парцалките, въпреки че се спичаш, не ми е ясно просто! На днешно време жените са толкова отворени вече, че минава през теб като трактор и те сгазва, и накрая даже се чудиш кой е нае..ният всъщност?
Айде със здраве, успехи през Новата, и пиши как вървят мисийките! ;)

4.   На 2ри номер като му прочетох коментара и се убедих, че простотията ходи по хората. Не го слушай тоя 'големия', въобще.. във феминизъм щели да го обвиняват, хаха. Според мен Жена е, ако знае какво иска. И няма значение на колко е. Аман от олигофрени..
Та, по темата.. Приятел, разбирам те. Преди и аз бях така, но с течение на контактите ми с жените, аз самия се поотпуснах. Мисълта ми е, че трябва да си спокоен. Нищо друго. Просто се престраши, ще видиш, че няма нищо страшно. Другия път когато говориш с приятелите ти примерно, или с родителите ти, ако щеш, си представи, че говориш с жена.. Всъщност дори можеш да поговориш с някоя жена, която ти е близка, ще те разбере и ще ти обясни. Та, дори и с някой твой приятел. А, и те съветвам да не мислиш прекалено много какво да кажеш, и аз бях така.. мислех, кое, какво, как и кога да го кажа.. Просто се отпускаш и споделяш, каквото ти дойде наум(е, не всичко, че стават и фалове понякога) и дори няма и да разбереш кога сте се увлекли в разговора. На една възраст сме, междудругото, но ако се опиташ да говориш с приятелите ти на тая тема, сигурно ще те пратят в графата 'загубеняци' (че, те големите свалячи сиг).. Това е, надявам се съм бил полезен. (:
М18

5.   Еми и аз бях същия.. тоест харесвах определен тип жени и до ден днешен е така, които са кифли, превзети и търсят нещо повече от любов, а като ме заговяраха различен тип от тях ги режех и не ги исках, особено ако са леко пълнички. Много повече са сваляли мен, отколкото аз тях и като ме отрежат куклите, към които се стремя изпадам в някакви депресии, че никой не ме харесва, после има търсене към мене от страна на тия, които аз не харесвам и ми се вдигне пак самочувствието до небето, но аз пак се възспирам и не ги искам. И така в последствие бях в такъв период в който бях много самотен и едно подобно момиче, което на пръв поглед имаше добра визия, слабо тяло, руса, с обеци и прочие, интересна външност, но не първа красавица, стана ми гадже и до ден днешен съм с нея. Ценя качеството й да е честна, да не ме лъже и използва, но си затварям очите за страшно много неща, да не кажа, че никой от познатите ми и приятелите ми не я харесва, защото не е достатъчно умна, а според некои и не толкова красива и не стояла добре до мен, но на мен ми харесва и я обичам, не мога да направя разликата с други, защото други връзки не съм имал, само симпатии и закачки и не знам какво искам в тази връзка до ден днешен, не знам как ще се развие. Ту искам по-добро визуално да кажем, такова каквото съм си представял и искал, а и тя вече не е руса, не е с обеци, не се отличава с нищо, но после се спирам и си казвам, тя ме обича, честна е и не ме използва и търпя скандали, от време на време води някой разговор като първокласничка с мой познати и приятели и ми се присмиват и така

6.   Пич, не те познавах, не те знам какво правиш, НО :

Ако гледаш порно го спри, ако мастурбираш редовно спри, ако не можеш да спреш чайките поне ги намали на една на 10 дни.

Порното е по - опасно, защото вреди на мозъка на подсъзнателна основа. Казвам ти спри, няма да загубиш нищо, ако не опиташ. Като лъскаш много и като гледаш порно ставаш страхлив, но не го осъзнаваш. Като хипноза е.

Като спреш чикиите и порното след около 2 месеца страха се заменя с увереност. Казвам ти! Не ти трябват нито хапчета нито алкохол. В спермата има много важни вещества, които прахосваме без да знаем.

Всички лъскаме яко и си мислим, че е нормално, ама не е! Ако ти е трудно да спреш чайката категорично, поне намали броя им.

Една на 10 дни, но пак казвам, колкото по - малко, толкова по - добре. А порно няма да гледаш. Знам, че е хубаво, но не трябва. Много хора са били в твоето състояние, но след време става уверени. Пробвай няма да ти стане нищо. Пък и кво имаш за губене, ако не си бараш жезъла?