Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към жените
Какво ще направите ако някой иска само да ви помирише аромата отдолу и така да свърши пред вас. Бихте ли се съгласили?

Коментари

1.   Тоя сайт се напълни с откачалки!!! О_О

*Syndrome

2.   Хах ми щом му харесва да

4.   Първо да ме задоволи, после да ме мирише колкото иска ;))

Лили

5.   Ами аз лично не... но няма нищо лошо ако на някоя жена и харесва и го позволява.Въпрос на личен избор. :))

6.   Ти би ли се съгласил някой да ти души г*за? Едва ли.

mosh

7.   Ако не сме гаджета, и ми плати- що да не

8.   НЕ!

9.   Те кучетата така се душат (и други животни).

10.   Ми зависи от много неща ... ако ми е гаджееее ДА ... нооо естествено и аз трябва да получа нещичко :] ако пък ее някой познат примерно,някой който не ми е близък не бих позволила !!!

11.   Номер 10, е той, ако ти е само познат ще стигнете ли до секс? Аз мислех, че познатите са само за разтуха на душата не и за физически удоволстия от този сорт, ама явно моите разбирания са нещо изкривени.
Е аз поне с приятели и познати не си лягам, нито им позволявам да ме душат тук и там, защото си има граници, които е желателно да не се прекрачват, освен ако не си търсиш усложнения и проблеми. Ама това е мое мнение, разбира се.

До авторът на темата:
Няма нищо нередно да си душиш каквото си пожелаеш стига човекът до теб да е сериозен, да сте заедно дълго време (и под дълго време имам предвид повече от 2 седмици...Ха, ха, ха), да те обича и да не се чувства неконфортно. Опознайте се, поговорете си и чак тогава се пускайте по вълните на удоволствията.

Яги

13.   ННННЕЕЕЕ....ЩО ЗА ИЗВРАТЕН ВЪПРОС ???

15.   Защо не, ако и на двамата им харесва

16.   № 15 , ТИ СЪВСЕМ НИ СЪСИПА ???
С МЪЖЪТ ИМ ИМАМ В ПРЕДВИД ???
Гледали сте порно , АМИ ТОГАВА АКО И НА ДВАМАТА "ВИ ХАРЕСВА " ???, ПИКАЙТЕ СИ В УСТАТА !!!
Срещали сме с моят мъж ПЕРВЕРЗНИ ХОРА,знаем какво е перверзия !!!
НО ЧАК ТАКОВА НЕЩО.........НИ ОТВРАТИ !!!
И КАК Е МИРИЗМАТА ???? КАТО НА РИБА ЛИ ???