Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към жените...
Вие жените харесвате ли да правите така наречената (Турска чи*ия)?

Коментари

2.   Как се прави?

3.   Ами пич мисля,че на всяка жена и харесват различни неща на едни им харесва на друг не зависи от човека

4.   Ех, №2 - прави се като първо е нужно жената да има достатъчно голям бюст и след това тя приближава гърдите си, а мъжът вкарва и изкарва члена си между тях. Така, че въпросът на автора е зададен неточно - не е достатъчно жените да харесват това, ами да са достатъчно надарени. А към автора - харесваме всичко, стига да харесваме мъжът, с когото го правим.

5.   И какво удоволствие ще изпита жената от тази манипулация..Това се прави за задоволяване на мъжки мераци!Може да го ползваш като част от любовната игра ,но като основна част от секса спада към фетишите. Мъж.

6.   Естествено № 5, че е част от любовната игра. Удоволствие е и за жената до колкото гърдите са ерогенна зона, но разбира се, че само по този начин едва ли повечето жени могат да изпитат сексуално задоволяване. Удоволствие - да , но за пълноценен секс трябва да се практикуват различните видове любов, което зависи от предпочитанията на двамата.

7.   Аз не харесвам.

8.   А аз много харесвам.

10.   С бившия ми приятел , когато му правех сви*ка , аз сядах на леглото , той се изправяше и слагаше члена си между гърдите ми / на общия силиконов фон , който ни залива , смея да твърдя , че имам доста големи гърди / . После започваше да го движи напред - назад , когато свърши върху гърдите ми , това го възбуждаше много !!! А и на мен ми харесваше !
Според мен , човек трябва да пробва всичко в любовната игра , за да знае дали му харесва или не :)

12.   Към номер 5: Удоволствието от това да видиш колко му е кеф на човека, с когото го правиш. Лично аз обожавам да виждам в очите на приятеля ми (и не само там), че го разтапям от удоволствие... Това страшно ме възбужда. Ето защо обичам да правя всичко, което му харесва и да го задоволявам :)
П. П. Турската е сред най - "безобидните" неща, които сме правили за взаимно удоволствие :)

13.   Напълно съгласна съм с №12, ако обичаш един човек би направил всчко, за да видиш грейналите му очи от удоволствие.

14.   Само в това ли ви се състои сексът ?, Да ти го трие м / у големите дисаги ? Той задоволява себе си , а, ти ? Как те задоволява ,? Само това ли е начина , с големите гърди ?Как те използва аааааааааааааа само със големите гърди , той гледа само него си. АЗ ИМАМ МАЛЪК СТЕГНАТ БЮСТ И ПАК СЕ ПОЛУЧАВА , ТОВА , ЗА ,КОЕТО ТИ ГОВОРИШ, НЕ Е САМО ВЪПРОСА ДАЛИ ИМАШ ГОЛЯМ БЮСТ.ТАКА , ЧЕ ,НЕ СЕ РАДВАЙ, ЕФЕКТА И С МАЛКИЯТ МИ БЮСТ ИМА ЕФЕКТ. ДОБРЕ , ЧЕ НЯМАМ ГОЛЕМИ ЦИЦИ , САМО ЗАРАДИ ТОВА ЛИ ЩЕ МЕ ХАРЕСВАТ , ДА, АМА , НЕ , МЪЖЕТЕ СА ЛУДИ ПО МЕН , А НЯМАМ ГОЛЯМ БЮСТ, И СЛАВА БОГУ.ТАКА ,ЧЕ НЕ БИХ СЕ ХВАЛИЛА НИКОГА С ТАКОВА НЕЩО.да ме харесват заради ци ...те .Благодаря.

15.   АЗ СЪМ № 14 ,ХАРЕСВАНА СЪМ ОТ МЪЖЕ И ЖЕНИ , НО НЯМАМ ДИСАГИ , И ДАЖЕ ЗА ТОВА МИ ЗАВИЖДАТ ЖЕНИТЕ , АМИ НЕ Е ВЪПРОСЪТ В ГОЛЕМИЯТ БЮСТ????? СТАВА ВЪПРОС ЗА ИЗЖИВЯВАНЕ ,НЕ Е ДО БЮСТА.

16.   №14, някакъв комплекс ли усещам относно бюста ти?

17.   № 16 НИЩО НЕ СИ РАЗБРАЛ /ЛА !!! НЯМАМ НИКАКЪВ КОМПЛЕКС , И ПРОБЛЕМ.Всичките ми приятели не са обичали "дисаги ", НЕ Е ЕСТЕТИЧНО , И КАКВО ДА СЕ ЗАВИВАМ ЛИ С ТЯХ ? И мъжът ми сега казва , че , след години увисват , стават гидории , грозна гледка , много мъже обичат малки и стегнати гърди. ГЪРДИТЕ НА ЖЕНИТЕ НЯМАТ МУСКУЛ !!! ЗАГЛЕДАЙТЕ СЕ В СУТИЕНА НА МЛАДИ МОМИЧЕТА И ЖЕНИ, МЕКИ И СЕ ТРЕСЪТ , А КОГАТО СИ СВАЛИ СУТИЕНЪТ, ГЪРДИТЕ ОТИВАТ ДО КОРЕМА.
ДОБРЕ , ЧЕ , НЕ СЪМ МЪЖ............. ОТВРАТИТЕЛНА ГЛЕДКА Е КАЗВАЛ МОЯТ МЪЖ.
БРАВО НА № 5

18.   Гърдите нямали мускул ли? Вие сте много странни, 5 момичета избиха 30 комплекса за малки гърди. И циците имат мускули, даже имах една приятелка която леко можеше да ги мърда. А иначе за тая турска чекия - кой квото му харесва.

19.   Не съм съгласна, че ако харесваш някои би ти харесвало да правиш всичко, което той харесва. Разбира се, че ще ти е хубаво ако му доставяш удоволствие, но чак пък да правиш всичко, което той иска е прекалено. А той дали прави всичко, което вие искате, защото обикновено мъжете правят това, което им изнася.
А спец за въпроса- хора, знаете ли колко мн неща могат да открият за вас по ИП-то ви, докато си мислите, че сте анонимни? ;)

20.   не съм правила но защо да не е хубаво :)

21.   НЕ, циците НЯМАТ МУСКУЛ!
И НЕ МОГАТ ДА ОТСЛАБВАТ, освен ако не се състоят само от мазнини. Ако е развита и е голяма самата жлеза-НЯМА ОТСЛАБВАНЕ!
И да, повечето форми са грамадни, и ужасно грозно провиснали и единственото спасение за тях е да легнат под ножа!
Така че спрете да си вирите грамадните гнусни разпльокани бидони, защото не познавам и един мъж, който да ги харесва!
Но виж-комплексарки, кърмачки, феминистки и маниачки на тема грамадни цици-колкото щеш!
Абсолютно съм съгласен с коментара на номер 14 и 17, жената си е много права-не е нужно да си с големи, за да пробваш турска, даже напротив-доколкото познавам жените-тези с големите нищо и не усещат!!!
Мъж, 29 години.

22.   И това, че твоя приятелка може да си движи циците, а са големи, не значи, че имат мускул, който да ги придържа, циците имат поддържащ мускул, но той не е достатъчен, за да поддържа твърде големи гърди, така че всички с размер над B
чашка са с провиснали, пък било то и с умението да ги движат.

23.   НЕ

24.   Кво НЕ, ма?
Обоснови се, на кое отговаряш с НЕ???

25.   14, 15, 17, то има много писано, че няма значение размера "на мъжа", ама също толкова има изписано баш от жени, че си има... И к`во сега - другите да умират ли? Ми не, караме я някак си и с малки пишки и с малки гърди... За съжаление има и такива с малко или не особено качествен мозък, ама не само си живеят, а и ни управлават по един или друг начин.
По темата: жена ми е с доста големи, е, провиснали гърди. На тези, които вече ми завидяха, ще кажа, че не е нещо особено. Големи, но меки. От там и усещането за плътност, което прави възбудата, е сравнително слабо. Относно егоизма в случая: освен като овертюра, го практикуваме до край само при"червенеещи" случаи. В такива случаи да си кажа честно предпочитам да си сложи тампон и да си го трия между бузите на дупето й (по едни или други причини не практикуваме анален секс). И в двата случая обаче е желателно да се ползва някакъв крем като лубрикант.