Споделена история от Секс и интимност

Ако мъжът ви поиска да правите секс пред него с друг
Ж25 Здравейте! Искам да попитам жените как биха реагирали, ако мъжът или приятелят им поиска от вас да правите секс с друг мъж, а той да ви гледа отстрани и евентуално да се включи? Аз обичам много моят приятел заедно сме от близо 6 години и никога не съм му изневерявала както и той на мен! Споделял ми е за такава негова фантазия, която много го възбужда. Ако има и двойки, които са го правили нека споделят мнението си и дали удовоствието си заслужава. Аз съм му казвала, че той е единствения за мен и не искам друг, но понеже много се обичаме и си вярваме може някой път да сбъдна това негово желание! Благодаря ви!

Модератор: Съкратих заглавието, за да се чете цялото

Коментари

1-50 от 82

2.   Аз не съм жена, ама за миг си представих как ви изпълнявам желанието. Най-хубавото в цялата работа е, че се обичате и си имате пълно доверие и точно затова ми стана хубаво, като си представих.

4.   Недей. След като си направите удоволствието после ще се чувствате... дискомфортно и ужасно като си спомниш ти, че някой друг е бил там където е бил мъжа ти. И обратното за него.

5.   Ако и на теб идеята ти харесва-ок, обаче не прави нещо, което не ти допада, само и само да му угодиш! Така, че преди да се съгласиш добре си помисли дали после няма да се чувстваш гадно и това да навреди на връзката ви. Пък и много си зависи кой е третия човек и какво е твоето отношение към него. Ако е някой, който и ти харесваш, по имаш шанс да се навиеш, обаче ако е някой, който ти е антипатичен... така, че първо си помисли добре и после реши, че да не съжаляваш.

6.   Авторката: До номер5. Да идеята ми допада и на мен. Разбира се, че е важно кой е тритят човек. Приятелят ми е казвал сама да го избера нали на мен трябва да ми допада все пак. И условията са му: без целувки, без опити за сближаване с третия, без приятели, за да не ни коментират после и да се разчуе по някакъв начин.

7.   Ние веднъж го правихме, само че като почна секса и жена ми като взе да пъшка и да се кефи, така като никога не се е кефила с мене и побеснях. Теглих един бой на ебача, а на нея един плесник и след това я наебах брутално отзад и й виках "аре пъшкай сега ма".

8.   Моя мъж поиска да правя секс с кучето ни... засега се въздържам

9.   Знаеш ли къде е проблема ? Всички ми казват ''фантазия'',''мръсно подсъзнание'',е да,ама за мен това е човек,който не те ревнува,не те и обича толкова.Скучен му е секса с теб,или просто е с теб,защото му огаждаш.Няма нищо лошо в това,ама айде включи си часовничето и само си представи.Твоят мъж да прави секс с друга,ти да си отстрани и да гледаш как я целува и докосва ? Ако го обичаш,значи в този момент ти е трепнало всичко в теб.Така и той.Нищо,че се правят,че това са им фантазийте. Ако ви е голяма любовта ще си остане само фантазия :):) вярвай ми.Пиша го от гледна точка на това,че съм била любовница на 2ма женени мъже,които са правили оргии с по 5,6,7 човека-луда работа.Говорила съм с тях и знам защо идват при мен,защо не са с жените си и защо правят тея безразборни глупости-точно,защото не ги интересува кой я гали и кой я целува.Махни го това било,защото ти има доверие.Не е от доверието.
Ж17

10.   Колко теми вече с такива фантазии. Аз пък имам фантазия да осъществя такава фантазия на някоя двойка. Естествено трябва да ми хареса жената.

11.   Аз съм на мнение, че втория мъж ще ти допадне, или той ще развие чувства към теб и нещата ще отидат на кино. Приятелят ти ще го няма, а другия ще звъни на вратата, докато го няма.

Както си решиш, гледай само да не съжаляваш.

12.   Ние си се обичaме по явно вече стaромоден нaчин, ( ще стaнaт скоро 15 год. ) веднъж бяхме говорили зa товa и той кaзa че, сaмо при мисълтa някой друг дa ме докосвa по този нaчин, дa ме " лигaви " и т. н. се нaдигa звярa в него. Aз се чувствaм по същия нaчин, всякa мaцкa дa си държи ноктенцaтa дaлеч от него:)
Неговaтa енергия, тяло и чувствa си ги искaм сaмо зa мен си.
В този смисъл, aко някогa поискa нещо тaковa от мен, дори нямa дa питaм, нямa дa реaгирaм, просто ще си тръгнa. Зa мен товa ще знaчи, че зa " моето " момче ", вече не съм " неговото " момиче.
Дa, тaкa си се нaричaме и дa, изпитвaме и чувство зa собственост към другия!

13.   Здравей, найстина преживяването е уникално, важнотое само и двамата да сте на едно мнение, да го искате и да знаете, че това е просто секс за удоволствие тръпка която сама по себе си е уникална само за хора който ги въабужда подобен контакт и са наясно със себе си, обичат се и найстина умеят да си доставят взаймно удоволствие. Само да вметна, че ние вече като семейство сме го иживяли този вид удоволствие и много ни допадна, не го практикуваме редовно, но от време на време когато решим и попаднем, което е много важно подходящо момче се забавляваме, велико е. Ако сте наясно с желанията си направете го, ако попаднете на подходящото момче сами ще разберете що е то, това удоволствие.

15.   Оооо да, поредната тема в която ще се обсъжда какво върховно удоволствие е жена ти да е курва и да се праска с куп загорялковци пред теб само и само да изпълни невинната фантазийка на повредения си от порното мъж, ако изобщо може да се нарече мъж. А ние горките с нормална сексуалност, горките ние изроди, сме толкова задръстени, че трябва да се задоволим само с това да ебем жените си вместо това да гледаме как някой друг го прави. Ама айде, то като сте се събрали двама такива, какво да излезе, няма да ви съдим.;)

16.   Само да знаеш, че после спиране няма. С мъжа ми щяхме да го направим уж само веднъж, а вече 11 години не сме спрели :)

18.   Порното прави моз ка на пихтия. Нищо че и аз се плесвам доста по нега. Факта си е факт

19.   Порното е полезно за половото възпитание и разтоварва напрежението! Винаги е по-добре една жена да я чукат двама мъже, отколкото един!

20.   Жена съм и на мен лично ми харесва. А и така не се налага да изневерявам.

21.   20, мда... в противен случай е крайно наложително, шъ знайш!

22.   №7, ако не си някой лигльо който се прави на интересен, ти си типичен български простак, който възприема жената като собственост! Такива като тебе трабва да ги вкарват в затвора в килия с 10 циганина, които да те ебът в скапания ти задник няколко пъти в денонощието!
Иначе идеята е хубава, правили сме го с жена ми, н с друга двойка и е много възбуждащо да я гледам отстрани "в оргазъм". Но дори и да направите тройка, мъжът няма да гледа, а ще се включи и ти ще си много щаслива, любена от двама мъже едновременно!

23.   Не проумявам защо тези неща ги четат и се обаждат хора, на които не им допадат. Наистина ли си мислят, че със заклеймяване и оплюване нещо ще променят. Не питам. Казвам: не се хабете, не си губете времето! Четете всойствени за вас си неща.
По темата. Имаме си я и ние тази фантазия, но само загатната. Тя моята не предприема никога, никакви инициативи в секса, предимно от скромност и свенливост. За този случай аз не съм съвсем сигурен, дали няма да ми стане кофти в последния момент. А да се разваля работата в последния миг... Та си мисля за такъв вариант:
Другия е намерен и поканен само да ни гледа (може би да ни записва на видео). При определени обстоятелства да го подканим да се включи... Така си го мисля, но съм наясно, че най-вероятно ще си остане във фантазиите ни. Хем ми се ще да е непознат (та при евентуален някакъв провал, да остане без последствия), хем не виждам как ще се доверя на непознат. Пък и той на нас... при това с всякакви условия.
А как бихте постъпили ако "мъжът ви НЕ поиска да... ", а вие имате такава фантазия? Дали има такива (и да си кажат тук)? Ще каже ли някоя, че ще посмее да подхване такава тема или даже направо е била инициатор?

24.   Щом едно нещо в секса харесва на правещите го и те са навършили съответната възраст, то е нормално. Някой беше писал, че единственото ненормално нещо в секса е липсата на секс. По отношение на троики и четворки и сме получавали покани и сме правили такива, но никога не се е стигало до реализация на нещо. Просто поканата беше за четворка от наш приятел обаче без знанието на съпругата му, а нашата оферта бе отказана от страна на другата двойка с дискретното "ние още не сме готови за това". По отношение на критикарите мога да кажа само, че това е лицимерие защото няма друго обяснение на това, че са прочели разказа.

25.   Към номер 23, Честно казано найстина е трудно да се реализира такава фантазия. Не е тайна, че на доста двойки им минава през ум във фантазиите подобна случка, като вашата идея, някой да ви снима и као решите да го поканите да участва. Може да е в интимните представи на много двойки, но до реализация се стига доста трудно, повечето се провалят поради една или друга причина. На нас като семейство доста време ни се въртяха подобни идей но доста време мина докато се решихме да предприемем по сериозни мерки за реализацията. Ншата идея беше по скоро за 4ка, но при реализирането на подобна, решихме да пробваме и 3ка за което нямаше проблем от гледна точка на притиснение, защото имахме малък опит в 4ка. Първият път винаги е малко по притиснително, но след това, ако попаднете на подходящ партниор нещата идват на място. А що се однася до дали да е познат или не познат, по скоро ние залагаме на не познат от гледна тояка на ако не си допадне, няма проблем не се виждаме а с познатите може да се получи сконфузна ситуация. Нашата 4 ка беше с познати и го считаме за минус от гледна точка на това, че секса като цяло не беше добър, просто хора за който секса е традиционен и няма нищо по вълнуващо, нещо по разчупено, освен тръпката от това, че се случва. Плюс за това, че като за първи път беше по лесно да се премине стреса към случващото се. Тройката ни с не познат беше уникална стрст удоволствие от всички, тръпка с непознат, просто ни хареса повече, но всеки си има гелание и виждане на нещата. Това е от мен като двойка с опит в подоен вид отнушения.

27.   До номер 26: само с бой ли се решава всичко и той ли е в основата на всичко.Аман от такива като теб.Хората си правят кефа , а не се срещат за да се бият.Тъжно е да има хора като теб.

28.   26, ако имаше как да разбера коя е жена ти.......
Всяка жена заслужава мъж!
Ако не вярваш, питай я ;)

30.   Силно се надявам ако това се случи да откажете. Една жена все пак трябва да има някакъв морал

31.   30. Ама без морал ми е по-яко. Да правила съм го с бившия ми приятел който ми беше иделания секс партньор, но в други отношения се разминавахме много. Първо се оказа, че и на двама ни е кеф да правим секс докато друг ни гледа, после той предложи да гледам как прави секс с друга и до сега нищо не ме е възбуждало толкова, особено, че и мацката си беше супер яката-една наша много добра приятелка и тя също много се накефи. След това пробвахме да сме три момичета и един мъж, но си го измислихме така, че те да задоволяват мен, а не него и всеки път като посегнеше към една от тях, получаваше шамар. Това си ми е и любимото преживяване с него. Много исках да го направим и с мъже, но се разделихме преди да реализираме и тази идея.

32.   Я колко странно - разделили сте се ;)

33.   До номер 31: Жена мечта си ...де да можех и аз да имам таква жена...с толкова освободени мисли и желания...
Адска тръпка ми е да гледам как половинка моя прави секс с друг пред мен....

34.   Мъж на 35г. : Щом двамата се обичате и сте сигурни в чувствата си, няма нищо по-хубаво от това да експериментирате в леглото било то с мъж, дама или двойка. Всичко това ще обогати усещанията ви и ще изпрати на нова висота интимните отношения и доверието. Пожелавам ви и след 40 години съвместен живот да ви хрумват такива идеи и да ги осъществявате с доверие и наслада.

35.   Евала на Номер 34.

36.   Така се надявам да поиска - вече просто не се издържа

37.   До 36: разкажи повече за вас и защо не издържаш? Защото и аз като теб имам доста мераци за някой да чука пред мен половинката ми.Случвало ми се е и е ебати тръпката

38.   Не ме задоволява. След секс се чувствам недовършена. В момента единственото ми спасение е вибратора... не искам да му изневерявам... дано поиска

39.   Къде попаднах Боже! Аз се кефя да си лъскам ако някакви се шибкат пред мен ама няма кой да ме извика мен или да либкам нечия жена. М24

40.   М. на 40. Щом сте навити да опитате - направете го, със сигурност ще ви хареса. Усещането за жената е невероятно - по-високо ново на изживяване. Така е и за мъжа който го желае. Ние сме семейство и се наслаждаваме на този вид секс от време на време вече няколко години. Повярвайте, обичаме се като на 20.

41.   Аз също съм "за". Мен също ме побърква подобна мисъл... -нямам обяснение, прекалено ми е сложно и за какво ми е? - може би бих се радвал да си обясня причината тази фантазия да ме побърква, да ми доставя такова безкрайно удоволствие, но... Нямам време и "ресурс" да си осигуря правилното обяснение :))) Затова - по-хубаво да открия и други хора в същата ситуация:))) Да сме наясно предварително, че се "кооперираме" по строг регламент и, че ако има някакви последствия - каквито и да били - те са дължащи се на природата, а не на нечисти мисли и действия на когото и да било от участниците. Това е изключително важно!!! След като веднъж е достигнато до него, ... участниците трябва да внимаваме да не починем от удоволствие :ПППП :)))) Веднъж се живее този живот!!!! Когато има уважение, коректност, регламент, разбиране, споделяне - защо да се възприема това нещо като неправилно???

42.   От позицията на 40 годишен мъж темата ми изглежда безумна. Защо трябва да има друг? Окей, вие сте двойка, която иска да издевателства върху друг човек. Той ще те опраши и след него партньорът ти ще те довърши? Другият/външният/ ще е само за секса.? А вие двамата имате връзка.? Онзи е нещо като неодушевен предмет/вибратор, а вие двамата си имате чувства помежду си? Перфектно нали.
Едно ще кажа само "Да да".

43.   Проста математика: 2 мъже са повече от 1 мъж - сексуално уравнение или по-точно неравенство :)

44.   Не бих си рискувала семейството. Ако правя секс с друг, няма вариант мъжът ми да знае, камо ли да гледа.

45.   Аз пък искам 2ма да ме еб*т...
Засега само искам.. Не знам дали ще стане реалност. Засега ай не..

Лена

46.   Номер 15 много точно си го написал! Порното промива мозъците на хората с подобни простотии.

47.   ние сме семейство от 7 години, секса ни е доста омръзнал правим го повече, защото искаме да си имаме бебе. обаче някой да пори жената пред мене -трябва или да съм адския гей или да съм психично болен. как, ще я целуваш и прегръщаш после, цял живот. при толкова платена и достъпна любов да прежалвате жените си направо сте луди. аз с моята жена също съм правил разни луди неща ;секс на открито, секс пред камера, секс в дискотеката, киното даже на плажа посред бял ден в басейна или морето във водата, ама такива неща стегнете се хора. това го има само при циганите. докарат булката и всеки ръга, цялата фамилия е пробват

48.   Навярно има нещо необяснимо побъркващо в такава ситуация. Обичам жената, която обичам, правя всичко за нея, искам да сме двойка завинаги, искам да е щастлива, ... оная ми работа не е малка, правя много интензивно сексът, страст много, никога не ми омръзва да влизам и излизам от нея, да я целувам, не искам никаква друга жена, щом имам любовта на своята... Обаче ако не ми се дава тази любов, тази близост, отношението, обичта... тогава правя секс с деуга, а с моето момиче ми остава мъката, че не ме желае и в стремежа си да я видя щастлива, усмихната, грейнала-изработих си фантазията да правим тройка с друг мъж и нея:(. Тя и това не поиска-може да е искала тройки с други, но не и с мен... Така че ми остава да изхвърля тази фантазия от съзнанието си, и да потърся връзка с момиче, което ме желае. Това е при мен. Търся го от 6 години почти, но не ги устройвам, все не ги устройвам днешните момичета :(((( Да умра като чикиджия ли? :))))) По-добре като своеобразен монах:) Поне няма да си губя живота в чикии и порно, за да „облекчавам” болката си, видиш ли. Явно не ставам. Може да изглеждам нормално, да съм висок, в добра форма, с добро образование, добра работа, може сексуалните ми функции да са напълно задоволителни, да няма защо жените и момичетата да странят от мен, но-те странят.
Не ги отблъсвам, показвам им, че съм заинтересован от тях, но-отново нищо, съвсем нищо:(
Е по-добре мир и път към доброто! Че съм сам, че никое момиче не ме и поглежда въпреки всички опити по различни начини... това е:(
И какво-да гледам порно където една жена я пълнят един, двама, трима и т. н. навсякъде??? По-добре да доживея животът си без това!!!

49.   N47 Да "пори", ти съпругата си като камила ли я възкачваш. "Жената", ще рече човек, че съпругата си я купил на пазара, точно като при малцинствата. Въпроса на статията има простичък отговор и той е - щом всички го желаят няма пречки. Що се отнася до последиците за брака/връзката, то те зависят от емоционалната зрялост на двамата.

50.   Понякога тайно се надявам да поиска...

51.   Авторката: Искам да кажа, само че това, което написах като въпрос вече е реалност. Намерихме точният човек, който беше много внимателен и коректен. На приятелят ми много му хареса, както и на мен. Който не е опитвал този вид забавления много е пропуснал. Възбудата за двамата е голяма. Искам само да кажа, че това не е за всеки! Само за хора наясно с чувствата си, вярващи един на друг и искащи да прекарат живота си заедно, както сме ние!

52.   Аз съм 48, и съм убеден, че е било велико!!! Как обаче да убедим половинките си, как да преминем през всички пречки? :((((

53.   До Авторката: мъж на 33г съм. И аз съм пробвал това и адски ме възбуди. Гледах в очите страстно как жена ми я чукаха на задна прашка и издивях от кеф... сега като пиша и си спомням пак се възбудих адски. Верно е че не е за всеки. В сайта тук има мъже бол които ще смажат от бой другия мъж което е твърде животински от тяхна страна.
Който не е пробвал той не е усетил какъв кеф е да чукат жена ти/приятелката ти пред очите ти. Евала на авторката

54.   И аз съм извратен, ама чак толкова да споделям жена си с някакви чикибойци как пък не.. и утре да ме сочат с пръст. Това е срамна работа, която няма обяснение. Никога не бих си го и представил даже, пък камо ли да се случи.

55.   До авторката - Искам да попитам кое повече я е вълнувало по време на секса с друг мъж - секса като секс и какво включва или това че го прави пред мъжа си и как е реагирал нейният мъж.

56.   За мен цялата тази история е пълен абсурд, но явно аз съм непоправим алфа мъжкар - егоист, без никакво желание да дели територии били те бизнес, финансови или женски. Звучи ми леко като фантастика, но определено ми е забавно да чета възгледи, диаметрално противоположни на моите. Има нещо, което обаче определено ми липсва и то е липсата на поне един коментар от този - третия, дето са го поканили да си изпълняват фантазиите. Тук също не се обсъжда как точно го каните - той ли го кани или тя, с каква формулировка, изобщо дайте малко подробности, това е свят, в който никога няма да попадна, пък ми е интересно да знам.

1-50 от 82